Jump to content
NatalieKelly

Patustamine!!!

Recommended Posts

miks üldse põletada rasva, kas selleks etlihaseid paremini esile tuua, samas endal on tekkinud väike rasvaprotsent, olen vist toidulisadega liialdanud, kas see õjutab kuidagi massitrenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul vastupidine probleem, ei suuda enam isegi 200g kohupiima desserti peale sõõki kuidagi makku ajada, süda läheb lihtsalt pahaks kui magusat sõõn kuigijoon teed 2tki suhkruga ja kalja joon ka ning seal ka suhkur sees kuid nende vastu ei ole nagu mingit reaksiooni

Hommikusöök kell 6-7 praekartul 100-200g, 2-3 kotleti praetud 50g juustuga ja 100g hapukoort

Lõuna 10:30- 13:30 Selveri ahjukartul 200g, 1-2 hapukurki, 200g looma/sea või kanaliha

päevane snäkk kell 14-15 1-2 bannani või 3-4 viilu sepikut maapähklivõiga(selle soolasega)

Õhtusõõk peale tööd 18-20 200-300g praekartult 200g looma/sea või kanaliha, 50g juustu, 100-200g hapukoort

hilisõhtune söömine 22-24 400g'ne tops kodujuustu hapukoorega või pakk kalapulki/ või mõnisada grammi mingit liha

olen proovind ka muidu seda kaerahelbe pudru varianti hommikuti aga kuidagi ei suuda, kõht on 2 tunni pärast juba täitsa tühi

toidu kõrvale joon tavaliselt ploomi teed 2tk suhkruga või vähese alkoholi sisaldusega kalja nagu ennist õelda sai

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul vastupidine probleem, ei suuda enam isegi 200g kohupiima desserti peale sõõki kuidagi makku ajada, süda läheb lihtsalt pahaks kui magusat sõõn kuigijoon teed 2tki suhkruga ja kalja joon ka ning seal ka suhkur sees kuid nende vastu ei ole nagu mingit reaksiooni

Hommikusöök kell 6-7 praekartul 100-200g, 2-3 kotleti praetud 50g juustuga ja 100g hapukoort

Lõuna 10:30- 13:30 Selveri ahjukartul 200g, 1-2 hapukurki, 200g looma/sea või kanaliha

päevane snäkk kell 14-15 1-2 bannani või 3-4 viilu sepikut maapähklivõiga(selle soolasega)

Õhtusõõk peale tööd 18-20 200-300g praekartult 200g looma/sea või kanaliha, 50g juustu, 100-200g hapukoort

hilisõhtune söömine 22-24 400g'ne tops kodujuustu hapukoorega või pakk kalapulki/ või mõnisada grammi mingit liha

olen proovind ka muidu seda kaerahelbe pudru varianti hommikuti aga kuidagi ei suuda, kõht on 2 tunni pärast juba täitsa tühi

toidu kõrvale joon tavaliselt ploomi teed 2tk suhkruga või vähese alkoholi sisaldusega kalja nagu ennist õelda sai

Veab sul:D

Mul on vist mingi aine puudus,, koguaeg tahaks midagi magust :):) MA ei tea, kuidas seda isu rahuldada, ilma, et läheks kahe suu poolega magusa poole :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veab sul:D

Mul on vist mingi aine puudus,, koguaeg tahaks midagi magust :):) MA ei tea, kuidas seda isu rahuldada, ilma, et läheks kahe suu poolega magusa poole :D

RASVAD on puudu. Ja tarbid liigselt kiireid süsivesikuid, mis ajab veresuhkru kõrgeks. Selle tõttu eritub kõvasti insuliini, mille tulemusel jälle veresuhkur läheb madalaks. Ja kui veresuhkur madal siis tuleb jälle kange magusaisu peale ja kogu protsess algab otsast peale. Surnud ring ,kui oma toitumist ei muuda. Sinu seesamune probleemne kõht ja vööpiirkond on samuti põhjustatud sellest veresuhkru üles-alla pendeldamisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×