Jump to content
vend vähk

PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

Recommended Posts

Umbes selline loogika tõesti, et mehed, kes enda eest hoolt kannavad on homoseksuaalsete kalduvustega..

Kui naised suhtuvad meestesse niiviisi, siis pole ime, et mingi "jube tark" naine annab välja artikleid, kus hoiatab erinevate meeste eest, oleks pidanud hoiatama ka enda eest hoolitseva mehe eest..

Naised vist suudavad igal teemal viriseda ja nuriseda..(ei tahtnud üldistada, aga nimesid ka ei nimeta)

Kastisüsteemiga oleks paras Indiasse kolida, for real

edit: Tahtsin veel lisada, et "gay" oled sa vaid, siis kui sul on sedalaadi kalduvused, mitte kui sa enda eet hoolitsed..

Palun olge tiba tolerantsemad ja mitte nii madalalaubalised.. Vastik, millised eelarvamused.

Muudetud kasutaja Tohman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti naine soiub, et mees ei pese ennast, loobib sokid koju jõudes kapitaha. Istub väljaveninud trusserites /kellad maani/ teleka ees, joob õlut, röhitseb ja vaatab jalkat. Voodis keerab peale finišit kohe selja ja jääb norinal magama. Jne jne. :)

Aga kui mees teeb trenni, eriti veel jõusaalis, käib solaariumis ja mine tea äkki isegi juuksuris siis sellised on peded. OK. :D HUVITAV, mida siis eestimaa naine tahab, millisest mehest unistab, ihaldab?

Pakun, et pole vahet, ole või röhitsev pede, peamine, et sul lõppematult pappi oleks. / muidugi pole see kõikide naiste jaoks nii, vaid ainult nendele kes selliseid haigeid artikleid kirjutavad./ algallikas=Elu24, "kohe näha, et vanad sõbrad" ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole käind, ei ole praegu seal ja ei lähe ka tulevikus! Norras olles, oli toas selline asi olemas, seal korra sai pikali visatud, ei meeldind millegi pärast!

Ja arvan, et sollis käimine ei ole enda eest hoolitsemine eriti, kordan eriti, hoolistsemine on küünte lõikamine, keha, juuste, hammaste pesemine, et ei haiseks :D kõrvade puhastamine, ninakarvade piiramine (kaenlakarvad minu hinnangul arvesse ei lähe) jne. Solaarium on juba ehtne eputrilla teema, pededeks ma seal käivaid mehi ka ei nimeta, aga väike kiiks on neil juures küll ;) Aga päevitunud naised on küll ilusad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kuule, minu jaoks on lausa vastuvõetamatu, kui kaenla all mingi karvatuustakas on, eks igaühel ole oma piirid..

Kui keegi käib sellepärast solaariumis, et hoida nahk korras ja kerge jume peal, siis mis seal halba on?

Pealegi, liiga palju head pole muidugi hea, ka naiste puhul..

Ma lihtsalt ei saa aru, kui kergetest pisiasjadest kujunevad võnkumatud stereotüübid - musternäide kitsarinnalisusest..

Ah ma ei viitsi enam :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naiste poolt ise pole kuulnud sellist hoiakut, aga meeste poolt küll. Solli olen proovind a nats kirves teine, et seal pidevalt käia. Meeste pedeks tembeldamine on seotud kadedusega, see minu arvamus. Naistele pigem meeldib kui kutt paks, valge ja "villane" ple, või on teistmoodi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kuule, minu jaoks on lausa vastuvõetamatu, kui kaenla all mingi karvatuustakas on, eks igaühel ole oma piirid..

Kui keegi käib sellepärast solaariumis, et hoida nahk korras ja kerge jume peal, siis mis seal halba on?

Pealegi, liiga palju head pole muidugi hea, ka naiste puhul..

Ma lihtsalt ei saa aru, kui kergetest pisiasjadest kujunevad võnkumatud stereotüübid - musternäide kitsarinnalisusest..

Ah ma ei viitsi enam :)

Asi ei ole kitsarinnalisuses, kindlasti mitte, kaenlakarvad olid rohkem naljana mõeldud, minu pärast pügage neid, ma pole elu see pügand ja mingit pahmakat seal küll pole, ju oleneb inimesest ka ikka! Üks mu sõber ütles kunagi väga hästi, mu küsimuse peale, miks sa saunas käies basseini ei lähe, et ujun järves, päevitan päikese käes ja jalkat mängin muru peal (see viimane on seotud mu küsimusega, miks saali jalka trenni ei lähe ;) ) Aga noh, meil siin maal lihtsam kah, esimeste päikeseliste ilmadega võime rahulikult paljaks koorida ennast, ei pea põdema, et näpuga hakatakse näitama, linnas käiakse ja sel ajal veel Armanide ja Nikedega ringi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Naistele pigem meeldib kui kutt paks, valge ja "villane" ple, või on teistmoodi."

Kui nüüd rääkida, mis naistele meeldib meeste juures. Siis minule on küll silma jäänud, et vaadatakse just neid "ülehoolitstud pedesi" või kuidas neid nimetati siin. Aga põhimõtteliselt on see teema nagu jõusaali teemagi. On palju inimesi ja palju arvamusi, jõusaalis sobib ühele üks meetod, teisele teine. Iga indiviid on erinev. Kellele meeldib solaarimus, kellele mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on see ülepaisutatud teema jälle, mis on kellegi sulest väljaimetud ja paari tsiki arvamus ja kisa kui palju. Kellele ema, kellele tütar. Täiesti mõttttttetu teema. Keda huvitab kes-kus käib. Kollast ajakirjandust muidugi huvitab :D Vastan ausalt, mulle meeldib seda lugeda just for fun ;) Kui keegi arvab, et Madonna on vana ja kole, Britney on paksuks läinud, siis on see tema probleem, kuid mulle meeldivad nad ikka ja see on minu probleem :)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti naine soiub, et mees ei pese ennast, loobib sokid koju jõudes kapitaha. Istub väljaveninud trusserites /kellad maani/ teleka ees, joob õlut, röhitseb ja vaatab jalkat. Voodis keerab peale finišit kohe selja ja jääb norinal magama. Jne jne. :)

Aga kui mees teeb trenni, eriti veel jõusaalis, käib solaariumis ja mine tea äkki isegi juuksuris siis sellised on peded. OK. :D HUVITAV, mida siis eestimaa naine tahab, millisest mehest unistab, ihaldab?

Pakun, et pole vahet, ole või röhitsev pede, peamine, et sul lõppematult pappi oleks. / muidugi pole see kõikide naiste jaoks nii, vaid ainult nendele kes selliseid haigeid artikleid kirjutavad./ algallikas=Elu24, "kohe näha, et vanad sõbrad" ;)

Raha , raha, raha. Muuuuuuuu pole oluline. See on vana tõde, sellega võib ka sitast saia teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Talvel kui kõige pimedam aeg oli siis käisin 2..3 korda ja siiamaani on õrn jume peal.Kevadel muidugi enam ei lähe aga talvel võib ikka kerge jume peale võtta.Ega valge luik ka ilus pole olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sry, aga minumeelest on need mingid karvased naised, kes seal "artiklis" vastanud on... pole nagu eriti loogiline ,et mingi tavaline naine, kes pole mingi äärmuslik feminist või metsatöll sellist juttu ajaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×