Jump to content
vend vähk

PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

Recommended Posts

nagu nii need naised kes komenteerisid on valged nagu luiged , neile ei hakka päike peale ja *teist värvi* inimesed on nende jaoks imelikud ja nende seksuaalsus peaks ka kohe teine olema ...

Pole ka kordagi sollis käinud aga plaan oli ja enam ei julge minna ;D tulevad veel pildistama ka kui meessoost isik käib solaariumis , Ei teadnudki ,et solaarium loodi ainult naistele -.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei taha küll kedagi solvata,aga samas on mulle isiklikult arusaamatu,milleks on inimesel, liiatigi veel mehel, vaja solaariumis käia. Minu arvates on meil suvel piisavalt päikest, igaüks kes tahab,võib end vägagi pruuniks päevitada, pealegi ei anna solaariumi võrreldagi tõelise päikesega, päiksega tunned kohe kuidas UV kiirgus nahka töötleb, solaarium mulle vähemalt sellist efekti ei andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei taha küll kedagi solvata,aga samas on mulle isiklikult arusaamatu,milleks on inimesel, liiatigi veel mehel, vaja solaariumis käia. Minu arvates on meil suvel piisavalt päikest, igaüks kes tahab,võib end vägagi pruuniks päevitada, pealegi ei anna solaariumi võrreldagi tõelise päikesega, päiksega tunned kohe kuidas UV kiirgus nahka töötleb, solaarium mulle vähemalt sellist efekti ei andnud.

Ermm...räägid, et ei saa aru miks peaks mees solaariumis käima aga ometi oled seal ise käinud. Mis sind sinna tiris siis? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ermm...räägid, et ei saa aru miks peaks mees solaariumis käima aga ometi oled seal ise käinud. Mis sind sinna tiris siis? :)

Puhas uudishimu, pealegi oli siis solaariumis siis soodukas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siia sobib "Paljud teist solaaariumis käivad."

"Solaariumis käijad on naised, geid ja kulturistid." Saab välja lugeda, et kulturistid on naiselikud ja geid, kuidas keegi soovib. :D

Mulle tundus, et see kulturisti mainimine lõpus ei olnud halvustav. Samas ta ei paistnud välja, et oleks inimene kes teab alast midagi. Ehk arvas, et grimm on päevitus?! Ja kui vaadata erinevaid pilte kulturistidest siis on palju neid kes on väga heledad, nagu poleks päikest saanudki. Ka Ott on minu arust üks sellistest, nt Vähi kõrval(ehk eksin, piltidelt on tundunud). Ma ei tea millest see tingitud võib-olla ühele tuleb eelnev päevitus grimmi all kasuks, teisele mitte. Eks asjaosalised ise kommenteerivad. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljakas teema. Ma tunnistan üles, et ma olen solaariumis käinud, aga seda mõned korrad ja praktilistel kaalutlustel. Nimelt enne soojale maale reisi, kui päris päikest veel polnud saanud sai mõned korrad solaariumis käidud, et põhi alla saada. Muidu võib lõunapool randa minnes nii ära põleda, et peale esimest päeva on puhkusereis läbi ja peab hotellitoas päikesepõletusi ravima. Tean jah, et päevituskreemid olemas ja eks ma vajadusel neid kasuta kah, aga jah, nahk on tundlik ja solaariumis põhi alla saada kui vaja pole minuarust taunimist väärt. Ma ei tea kas ma olen siis kohe pede või Angeli külastaja? :)

PS. Ise jälestan kah neid solaariumivendi, kes aastaringselt tumepruunina nagu neegrid ringi käivad, see on minuarust natuke liig. Kui praktilistel kaalutlustel vaja solaariumis käia mõnikord, siis minuarust ei tohiks see väga taunimisväärne olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei taha küll kedagi solvata,aga samas on mulle isiklikult arusaamatu,milleks on inimesel, liiatigi veel mehel, vaja solaariumis käia. Minu arvates on meil suvel piisavalt päikest, igaüks kes tahab,võib end vägagi pruuniks päevitada, pealegi ei anna solaariumi võrreldagi tõelise päikesega, päiksega tunned kohe kuidas UV kiirgus nahka töötleb, solaarium mulle vähemalt sellist efekti ei andnud.

Teatud inimestele on solaarium hädavajalik :) (nahk on väga vilets ... täpselt ei teagi selle haiguse nime ja ei oska seletada ka)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise käina solaariumis aastas 3-4 korda, peamiselt siis kas enne suve et korralik põhi alla saada või siis enne soojamaa reisi..

Geiks seda küll ei pea - pigem pean neid imbetsiilideks kes arvavad et see imelik on : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise käina solaariumis aastas 3-4 korda, peamiselt siis kas enne suve et korralik põhi alla saada või siis enne soojamaa reisi..

Geiks seda küll ei pea - pigem pean neid imbetsiilideks kes arvavad et see imelik on : )

Keegi siin kilkas, et Golateral on neeger :) ...v6i minu vana pea ajas midagi sassi :D

Kui nyyd solaariumist r22kida siis ma leian, et see on iga inimese vabadus, kas k2ia v6i mitte.

Miks on vaja teha piiranguid, et ainult homod saavad k2ia? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korra olen elus solaariumis käinud. Andis kerele päris hea vitamiinilaksu kevadväsimuse ajal. Muud põhjust ei oskaks mõelda, miks peaksin solaariumisse ronima...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti mehed ju peavad kuidagi tõmmude poistega konkureerima, niigi oleme lollid, külmad ja mõttetud. Kui pruunid ka veel pole, siis polegi enam Eestis naiste seas võimalik löögile pääseda :):D;) Kuigi endale ei meeldi ei päike ega solaarium. Kui päike paistab olen peidus ja tulen välja siis, kui päike kadunud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, pmst siit ma järeldan, et mehed kes enda eest hooltsevad on gaynahad...

Agajah ise olen ka mõned korrad käinud, aga see on inimese vabadus las käivad,

umbes need eided kes ei vaata pruune kutte, ega ma ka nii koledaid eitesi nagu noid ei vaataks... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×