Jump to content
meinuuu

RinnaLihased

Recommended Posts

hakkab juba muret tegema, et vasak rinnalihas kasvab, aga parem ei taha kuidagi kasvada, et mida tegema peaks ? :S suht hirmutav on juba :S nt. mis harjutusi peaks tegema vms ? !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hakkab juba muret tegema, et vasak rinnalihas kasvab, aga parem ei taha kuidagi kasvada, et mida tegema peaks ? :S suht hirmutav on juba :S nt. mis harjutusi peaks tegema vms ? !

Treeni vabade raskustega rohkem, hantlitega surumine ja lendamine. Kasuta ikka mõlemal käel samu raskuseid ja korduseid. Kuigi arvan, et kujutad endale probleemi ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul samast kontekstist kah üks küssa, ei hakka eraldi teemat tegema.

Kas inimeste rinnalihaste kuju peaks olema teineteise peegelpilt? Mul on alumised servad kuidagi erisugused... ei saagi aru, milles asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul samast kontekstist kah üks küssa, ei hakka eraldi teemat tegema.

Kas inimeste rinnalihaste kuju peaks olema teineteise peegelpilt? Mul on alumised servad kuidagi erisugused... ei saagi aru, milles asi.

Ilmselt on tegu geneetikaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hakkab juba muret tegema, et vasak rinnalihas kasvab, aga parem ei taha kuidagi kasvada, et mida tegema peaks ? :S suht hirmutav on juba :S nt. mis harjutusi peaks tegema vms ? !

Krt , mul biitsepsiga sama probleem, kuigi olen 2 aastat teinud mõlemale käele samade raskustega , sama arv kordi trenni. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja kui valgus paistab ühelt poolt siis võib ka tunduda et üks tiss suurem vms

asi pole valguses. katsudes on kahh erinevust väga hästi aru saada, üks on korralik, teine on mingi suht lame :S et kas ma äkki peaksin tegema siis väiksemale rinnalihasele natukene aega suurema raskusega ja rohkem ? või loksub asi ise mingi aja peale paika ? ma teen muidu kahel Trenazöril rinnalihast, üks on see kus tuleb tõmmata külgedelt enda ette (istudes) ja teine on see trossiga ristitõmme

äkki ma peaksin nagu ristitõmbel tegema väiksemale rinnalihasele suurema raskusega ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×