Jump to content
orav

Jõusaaal ja kanep!

Recommended Posts

muidugi igaüks teab, mis teeb, aga siiski, saage aru, kanza ja sport ei käi käsikäes!!! samamoodi ei käi käsikäes suits ja sport, kuid ikka tehakse mõlemat koos, nii suitsu kui ka kanzaga.. eks igaüks teab, mis teeb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätke palun see FOORUM nende lollide küsmustega rahule. Siin on käinud juba mingid õllesõpradest alkohoolikud, nüüd veel mingi segane narkar. Eksivad siia igasugused tuuletallajad nagu ka jõusaalidesse, kes käivad seal suhtlemas ja oma raha kulutamas ning imestavad, et viis aastat tehtud ja biitseps ikka 25cm., magu rasvane jne. Saage aru see ei ole alkasside ega narkarite FOORUM.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

....Aga ex targad õpivad teiste vigade pealt, rumalad paraku peavad ise kõik järgi proovima!!! Kui tegemist ikkagi nii süütu ja tõhusa loodusliku rahustiga mix siis apteegist seda saada ei ole, ning mix ta siis ikkagi keelatud aine on, ja mix nii mõnigi sellesama rahustava aine tõttu kinni istuma peab??? Mingi konks ju siiski peab olema, või arvate teisiti?? Ei pea just süütux rahustix seda kui mu järglased seetõttu mingi naljaka välimusega seetõttu siia ilma võivad sündida jne. Aga nohh, mõne jaox see ju ka üxkõik. Elus on kõik suhteline. :-))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka swartz ise on hashi tõmmanud ja mees oli ikkagi mitmekordne Mr.Olympia, samuti kasutatakse kanepit ka mõnede psüühikaliste haiguste leevendamist. Kuid igal asjal on oma head ja halved küljed. No igaüks ka tead mida teeb ja millist vormi ta igatseb ja mis eesmärgid t6al on ja kuidas ta nendeni jõuda soovib.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei usu nüüd küll et see hash Swartzist Mr. olympia tegi või kuda selle asjaga on, usun et ilma selleta ta tulemused halvemad küll polex olnud järelikult ikka paremad. usun et tema edu saladus peitus pigem muudes keelatud ainetes :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vot leidsin siin teema jõusaal ja narko värk ( no kanep on nagu ta on )

käisime sõbraga jõusaalis ja seal 1 selline kahtlane tegelane oli ka - ära tatoveeritud üleni ja juhm nägu peas! pärast trenni läksime riietusruumi ja sõbra saapaid polnud ( oli just uued ostnud ) + kõrval kappis oli süstal !

sõber panigi plätades keset talve koju! :blink:

leidub igasugu inimesi ja pätte! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tegemist ikkagi nii süütu ja tõhusa loodusliku rahustiga mix siis apteegist seda saada ei ole

Kanepit kasutatakse ka mõningate haiguste puhul!!MIxx?Kõik on suhteline,mis kas sa arvad,et alko ja suits on vähemkahjulikud?Ega ikka ei ole ka!Kunagi kui kanep oli ameerikas lubatud,siis vähenes suitsetajate arv meeletult ja kanepit tarvitati rohkem.Arvata on,et rikastele suitsufirmade omanikkele see ei meeldinud.Ja kindlalt on nende osa selles,et kanep ära keelati.Aga eks ikka igaüheasi mida ta teeb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan küll, et kui mõistlikuse piirides kanepit kasutada,tuleb see pigem kasuks kui kahjuks.Kanep on rahusti,aitab maandada igasugu pingeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitab aitab pingeid lahendada. Ükski mürk paraku ei ole probleemide lahendus vaid lisaja!

Noorena üks mu sõbra sõber hüppas end kanepist rahunenuna surnuks :blink:

Narki puhul ei ole olemas mõistlikku tarvitamist- see on suurim vale ja vabandus neile kes panevad! Keegi, kes hiljem oma eluga tuksis ei arvanud, et see kunagi temaga võiks juhtuda.

Ei minust narkarit saa, proovin ainult, vahel vähe panen jms jama enesepettus!

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada mida arvate kanepist ja selle mõjust jõusaalis treenimisele....

ei tea ja ei tea kust seda saab üldse? aga olen lugend et sitt asi on see et vähendab munandite tööd ja testosterooni taset. mehed muutuvad naiselikumaks ja naised mehelikumaks seda ainet tarbides. krt. teab!?

kui kõvasti testot pääle süsida siis vast pole ta nii paha.

aga kust saab?prooviks kah ära mis tunne siis on. teine asi ghb tahaks ka proovida pääle selle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kanep ple midagi nii hull, kunagi sai tehtud ja p2ris tihti. parim alternatiiv teistele pahedele ja trenni ei m6jutand kuidagi. aga parem mitte alustada, v6ib halvasti l6ppeda (seaduse silmis).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pingeid vöib ta sul jah rahustada aga ega ilma vilumuse ja pideva treeninguta ei jöua kuskile.

No vilumus tuleb ajajooksul ja ainult pideva treeninguga ei jõua sa küll kuhugi.Ja mis puudutab munandite tööd,talitust,siis see on vananenud info - ei vasta tõele.vähemalt mitte nendes kogustes ,mida inimene suudab ära tõmmata.Ja kui tõesti kardad ,et testo tase võib alaneda,siis peale kanepit võid kasutada HCG + Clomid. Muidugi võib kõvasti testot ka peale süstida-maitse asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitab aitab pingeid lahendada. Ükski mürk paraku ei ole probleemide lahendus vaid lisaja!

Noorena üks mu sõbra sõber hüppas end kanepist rahunenuna surnuks :blink:

Narki puhul ei ole olemas mõistlikku tarvitamist- see on suurim vale ja vabandus neile kes panevad! Keegi, kes hiljem oma eluga tuksis ei arvanud, et see kunagi temaga võiks juhtuda.

Ei minust narkarit saa, proovin ainult, vahel vähe panen jms jama enesepettus!

Kuule AA .Kui vana sa oled,sa räägid juba nagu mingi väga vana inimene.Ja mürgist on asi üsna kaugel.Uuri enne midagi,kui hakkad mürgiks nimetama.Ja ma tõsiselt loodan , et must siis narkarit ja alkohoolikut ei saa,kui ma vahel paar pardot ja õllet panen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AHAHAHAHA SU S6BER HYPPAS PILVES PEAGA END SURNUKS. way to go. oligi aeg minna sellisel luuseril. MUIDUGI ei k2i narkootikumid j6usaaliga kokku, kuid selleasemel et siin m6ttetult s6naotseses m6ttes P**ka suust v2lja ajada v6iksid k6ik kirja panna konkreetseid argumente kanepi poolt ning kanepi vastu. Toon v2ikse n2ite : rühl suitsetab väidetavalt selleks et dieedi ajal näljaga paremini võidelda. Kanepit selleks suitsetada paraku ei saa, sest see kasvatab säägiisu. kas sain otsa lahti v6i aitan veel? MINUMEELEST on teema väga hea ja õige, kuna narkootikume tarbivate noorte arv koguaeg kasvab ning ka j6usaalikylastajate seas on igasugu popsu- ja ""kommimehi." Hea oleks kui noored saaksid ylevaate sellest mis nad teevad ning seej2rel saaksid oma otsuse ise langetada. kes mille kasuks ainult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada mida arvate kanepist ja selle mõjust jõusaalis treenimisele....

Tahad teada mida ma arvan??? Loe SIIT siis saad teada mida ma arvan!

Üldiselt on nii, et see teema on siin kunagi vana foorumi ajal juba olnud nii et ma umbes juba aiman kuhu sellega jõuate!

Ega midagi, kainet mõtlemist otsuste tegemisel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×