Jump to content
arks28

Kõhnake

Recommended Posts

Tere.Oleks selline küsimus,et tahaks suveks 2-3kg juurde saada,et ei oleks rannas häbi särki maha võtta.Ise olen 176cm ja 59kg ja 29.a.See ei ole ju normaalne,kui täis ealisel mehel on käe varred on nagu miss estonial.Söön praktiliselt kõike,aga töö iseloomu tõttu ei ole võimalik päeval korralikult süüa ja palju saa õhtul ikka jaksad seda sisse ajada.Kas on mingisuguseid abivahendeid mis näiteks kombetseeriksid seda vähest sööki.Olen lugenud igasugustest massilisajatest,et need annavad päris heal hulgal kaloreid lisaks.Kas minul oleks neist kasu kui ma neid tarbima hakkaksin.Loodan,et saite aru mida küsida tahtsin. Suured tänud kõigile asjalikele vastajaile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.Oleks selline küsimus,et tahaks suveks 2-3kg juurde saada,et ei oleks rannas häbi särki maha võtta.Ise olen 176cm ja 59kg ja 29.a.See ei ole ju normaalne,kui täis ealisel mehel on käe varred on nagu miss estonial.Söön praktiliselt kõike,aga töö iseloomu tõttu ei ole võimalik päeval korralikult süüa ja palju saa õhtul ikka jaksad seda sisse ajada.Kas on mingisuguseid abivahendeid mis näiteks kombetseeriksid seda vähest sööki.Olen lugenud igasugustest massilisajatest,et need annavad päris heal hulgal kaloreid lisaks.Kas minul oleks neist kasu kui ma neid tarbima hakkaksin.Loodan,et saite aru mida küsida tahtsin. Suured tänud kõigile asjalikele vastajaile.

Tõsi ta on, et kui kaalu juurde tahad, pead tarbitavaid kaloreid lisama. Küll aga ei pea see olema massilisaja. Parem variant on nn. tavatoit. Kui hetkel justkui ei mahu rohkem sisse, siis see muutub kõigi eelduste kohaselt. Pane paika kindlad einete kellaajad. Eineid päevas võiks olla nt 4. Igal toidukorral vaata, et toit sisaldaks loomset valku, komplekssüsivesikuid (nt tatar), rasva (saad nt (hakk)lihast, hapukoorest), midagi nn. rohelist rohkesti. Tarbi päevas ka paar korda spl. külmpressitud oliiviõli, linaseemneõli; tl. kalamaksaõli õhtul. Joo vett, ennetades janu teket; samas ära endale nö. vägisi vett kah sisse aja.

Alusta jõusaalitreeningutega (kui juba ei tegele sellega). Siitsamast lehelt võta kava algajatele, seejärel juba edasijõudnutele jne.

Maga 8-10 tundi ööpäevas.

Paha ei tee ka (spordi)arsti juures käia eelnevalt ja ka aja mõõdudes.

Lühidalt kõik

Loe-uuri asja kohta, kasutades fitness.ee lehel olevat otsingunuppu; kui midagi segaseks jääb, küsi foorumist, jõusaalis treenerilt.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×