Jump to content

Recommended Posts

Juba pikka aega põletik põlvedes,olen söönud Glükosamiini juba mitu aastat,paremaks on läind,aga kui natuke rohkem koormust põlved saavad kohe põletik sees,mitte et valus oleks liikuda vaid just tunne nagu põleks,arst ütles aint et mul on ilusad põlved ,et sööksin glükosamiini edasi :S

Teil on kindlasti veel selliseid juhuseid ,oskate midagi soovitada?

Ette tänades...

Muudetud kasutaja Whiterider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui põletik on siis peaks ju põletikuvastaseid geele ja tablette sööma, mitte ainult glükosamiini.Kaanid pidid ka põletikku ravima, aga ma arvan et see on selline ekstreemsus, mida ainult mina kasutan :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult põlvedega on probleem? Mine mõne spetsialisti juurde ikka, perearstide teadmised on suhteliselt algelised, kogenud ortopeediakirurg oskab pädevamat nõu anda kui perearst või meie siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See põletikualge võib ka kuskil mujal olla. Pidevalt organismis sees, miskit viga saab, siis läheb kohe hulluks. Kroonilist nohu-põskkoopapõletikku ei ole? Hambad 100% korras?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui põletik on siis peaks ju põletikuvastaseid geele ja tablette sööma, mitte ainult glükosamiini.Kaanid pidid ka põletikku ravima, aga ma arvan et see on selline ekstreemsus, mida ainult mina kasutan :)

Sa pole ainuke...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ortopeed ütleski aint ,et mul on ilusad põlved :) ise mõtlesin mõne spordiarsti peale :S

P6lv, p6lveks...viga v6ib olla ka mujal, mis m6jub p6lve. Spordiarsti juurde kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muuseas kanni treenimine pidi ka põlvevalu vähendama.

Jah! Tagumik on hea keha stabilisaator :) ...kuid eks tasakaal on v6tmes6na.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×