Jump to content
Roxie

keharaskusega massitreening?

Recommended Posts

Kui niisama lõuatõmbed,kätekõverdused lihtsaks lähevad siis võid hakkata harjutusi kombineerima või paned hoopiski sisse näiteks sportvõimlemise elemente.

näiteks hakka harjutama tuck planchei,muscle upi ja teisi lihtsamaid harjutusi.hea leht kust alustada http://www.drillsandskills.com/forum/index.php

Isiklik arvamus on mul,et massist iseenesest pole kasu suurt midagi kui ennastki tõsta ei jaksa :)tähtis pole niivõrd suurus kui suutlikus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Getodevideosid on siin ju enne ka n2htud. Jepp...Asi nii v2lja n2ebki. Valge ja musta mehe geneetika on lihtsalt v2heke erinev :) Siin vist ei saa selle p2rast peksa ka nii hullusti, kui ambaal ei ole :)

Geneetika poolest võiks ju pigem valgetele eelise anda. Vähemalt olümpiamängudel ma suure jõuga seotud alades musti eesotsas eriti ei ole näinud, mõni üksik tuleb ehk meelde. Pean silmas selliseid alasid nagu klassikaline tõstmine, maadlus (ka judo), kergejõustiku rasked alad nagu kettaheide, odavise, kuulitõuge, vasaraheide. Jõutõstmises on ka musti tipus oluliselt vähem kui valgeid. Musti on rohkem jooksu ja hüppamisega seotud aladel tipus näha, jõu aladel aga oluliselt vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Se ei tulene rassist.pigem on väljakujunenud ,et tumedad hüppavad,jooksevad jne.asi on pigem eelistustes mitte geneetikas.

Mul käis praegu peast vähemalt 4-5 erinevat rassistliku nalja läbi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×