Jump to content
Roxie

keharaskusega massitreening?

Recommended Posts

tervist,

mure siis järgmine, et kas on võimalik sooritada siis keharaskustega massitreeningut?

keharaskustega siis sellepärast, et ei ole võimalik jõusaalis käia, kuna aega ei leidu töö kõrvalt.:S

ise muidu trenni teinud juba päris mitu aastat aga ikka olen sihuke piitsavars :lol:

toitumine on ka mul korralik.3 korda päevas söön suuremat toitu ja siis vahepeale jäävad väiksemad snäkid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 korda päevas söömine + mõned snäkid ei ole kohe korralik söömine !

Too oma toitumine välja, seal peavad mõned augud sees olema, kui sa ikka piitsavars oled.

Massitrenni ilma raske rauata on ikka natuke raske, kuid mõningad lihasgrupid saab ikka läbi tehtud : lõuatõmbamine(koolikotiga jne); kätekõverdused aseta selga omale mida iganes, kükke saad teha ka igasuguste lisaraskustega jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

söömine on nii:

mul tööl yle nädala vahetused

hommikune vahetus: kell 9 puder ja jogurt siis kõrvale, 12 lõuna(igakord on erinev toit) , kolmest kohupiimadessert ja siis kella kuuest järgmine sööma(üritan tuua rohkem valke ja süsikaid) ja siis enne magama minekut ka midagi veel.

õhtane vahetus: 12 esimene sööma, siis kella kolmest samuti väike snäkk, kella kuuest siis teen endale väikese ''lõuna tööl''(kartulisalat, kohupiim, jogurt ja siis kakao:)

koju jõuan tavaliselt yheksa ja siis ka nagu hommikuses vahetuses kodus.

lisaks siis ära oma pikkuse ja kaalu ka juba: 177 ja 60kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rippes kätekõverdused ja selle erinevad variatsioonid on head harjutused massiks. kui alguses ei jõua eriti, või kohe üldse mitte siis tooli abiga( toetad kergelt jalaga kaasa, hiljem järjest vähem kasutad tooli jne jne)

ka kätekõverdused on hea massiharjutus, eriti nende http://www.fitnessmarket.com.au/shop/produ...php?imageid=666 (, mis lisavad amplituuti kätekõverdustele- loominguline treenija neid ilmtingimata ostma ei pea)

üldiselt google ja youtube on täis home-training nippe ja videosid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rippes kätekõverdused ja selle erinevad variatsioonid on head harjutused massiks. kui alguses ei jõua eriti, või kohe üldse mitte siis tooli abiga( toetad kergelt jalaga kaasa, hiljem järjest vähem kasutad tooli jne jne)

ka kätekõverdused on hea massiharjutus, eriti nende http://www.fitnessmarket.com.au/shop/produ...php?imageid=666 (, mis lisavad amplituuti kätekõverdustele- loominguline treenija neid ilmtingimata ostma ei pea)

üldiselt google ja youtube on täis home-training nippe ja videosid.

Kui rippes kätekõverdusi ei jõua teha siis on kindlasti suureks abiks ka negatiivsed kordused. Ronid üles ja lased aeglaselt ennast alla, mõnda aega treenides peaksid hakkama juba ka esimesed lõuatõmbed tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

V6ibolla mehed on nii imeinimesed, et annab oma keha raskusega massi teha :lol:

Naiste puhul on see igastahes v2gagi kysitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
V6ibolla mehed on nii imeinimesed, et annab oma keha raskusega massi teha :lol:

Naiste puhul on see igastahes v2gagi kysitav.

Ega see meestelgi eriti võimalik ole, ainult ehk ainult alguses :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui näitajad on 177/60, siis on küll võimalik, esialgu piisab vaid toitumisestki..

Kodus on võimalik nii mõnegi lihtsa vahendiga imiteerida jõutõmmet, mis on aga parim massikasvatusharjutus minu silmis.

Väga lihtne on teha kükke (raskused selga ja kätte)

Lõuga saab pea iga teise puu otsaski tõmmata või kus iganes mujal.

Rinda saab ka edukalt treenida..

Õlale surumist saab nii, et lähed seina najale pea peale seisma ja siis hakkad end üle lükkama, kui nii läheb igavaks, siis võid abiks võtta kaks tooli, siis läheb keha sügavamale jnejne

Kasuta fantaasiat:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui näitajad on 177/60, siis on küll võimalik, esialgu piisab vaid toitumisestki..

Huvitav kyll, kes seda pekki niiv2ga koguda tahaks?

T6esti vast alguses, kui j6ud on veel nii v2ike, et korduste arv kukubki sinna lihase kasvatamise kanti. M6ni n2dal saab ikka proovida, kuid inimene harjub k6igega ja kodus ei ole manipuleerimisv6imalused just laiad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist,

mure siis järgmine, et kas on võimalik sooritada siis keharaskustega massitreeningut?

keharaskustega siis sellepärast, et ei ole võimalik jõusaalis käia, kuna aega ei leidu töö kõrvalt.:S

ise muidu trenni teinud juba päris mitu aastat aga ikka olen sihuke piitsavars :lol:

toitumine on ka mul korralik.3 korda päevas söön suuremat toitu ja siis vahepeale jäävad väiksemad snäkid.

Kõik oleneb kehamassist!

Mida raskem oled, seda lihtsam on sul massi kasvatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik oleneb kehamassist!

Mida raskem oled, seda lihtsam on sul massi kasvatada.

Just, ja kui kehamass ei ole piisav massikorduste jaoks siis tuleks kasutada lisaraskust nagu raskusvest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist,

mure siis järgmine, et kas on võimalik sooritada siis keharaskustega massitreeningut?

keharaskustega siis sellepärast, et ei ole võimalik jõusaalis käia, kuna aega ei leidu töö kõrvalt.:S

ise muidu trenni teinud juba päris mitu aastat aga ikka olen sihuke piitsavars :lol:

toitumine on ka mul korralik.3 korda päevas söön suuremat toitu ja siis vahepeale jäävad väiksemad snäkid.

Äkki on võimalik mõned raskused koju osta? (hantlid..)

Muidu kui väga leidlik olla, siis saab äkki isegi hakkama..

Jalad - teed Air Alert III hüppeprogrammi.

Selg - lõuatõmbed ( kui on võimalik kuskile mingi toru riputada)

Rind - kätekõverdused

Triitsepsit on üsna lihtne teha keharaskusega

Kui veel 2 hantlit ka oleks, saaks hakkama küll..

Aga no ei kutsuks seda massitreeninguks vms :D... aga samas parem kui niisama passimine..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lõuatõmbeid jõuan ma teha kuskil 10 või paar peale ja kätekõverdusi pea alaspidi kuskil 3

kas ma siis võin kõike harjutusi teha ühe treeninguga?

või peak ära jaotama päevade peale

et ükspäev lõuatõmbed ja teine päev kätekõverdused jne.?

kodus mul muidu 1 10 kilone yhekäe hantel.

Muudetud kasutaja Roxie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad öelda , et see vend teeb niisama keharaskusega trenni ?

Getodevideosid on siin ju enne ka n2htud. Jepp...Asi nii v2lja n2ebki. Valge ja musta mehe geneetika on lihtsalt v2heke erinev :) Siin vist ei saa selle p2rast peksa ka nii hullusti, kui ambaal ei ole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See geneetika jutt on minuarvates BS. võibolla on mustal mehel lihtsalt rohkem tahtejõudu ja sihikindlust.

Arvan,et hetkel on vaikselt tekkima selline väärarusaam,et ainult jõusaalis AINUÜKSI on võimalik vormi ja ''suureks'' saada ja üleüldse ainuke koht kus trenni on võimalik teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See geneetika jutt on minuarvates BS. võibolla on mustal mehel lihtsalt rohkem tahtejõudu ja sihikindlust.

Arvan,et hetkel on vaikselt tekkima selline väärarusaam,et ainult jõusaalis AINUÜKSI on võimalik vormi ja ''suureks'' saada ja üleüldse ainuke koht kus trenni on võimalik teha.

Seda ma teadsin , et selline keharaskusega treenimine annab toonuses lihaseid , kuid see tüüp oli täis pull

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×