Jump to content
lightning

Kõhulihased

Recommended Posts

Tere,

ma olen 15 aastane ja ma olen käinud jõusaalis nüüd juba 2 kuud.

Viimasel nädalal olen ma hakanud käima igapäev jõusaali.

Ühe päeva treenin ülakeha (Rinnalihased,biitseps,triitseps jne)

Teine päev treenin alakeha (Kõhulihased,jalad jne)

Aga soov oleks võimalikult palju ja kiiresti treenida oma kõhulihaseid suveks.

Kellegil mingeid soovitusi on?Ja kas on vaja siis mingisugust teist toitumist ka?

Ja kas see vastab tõele et iga trenn tuleb treenida erinevaid lihaskondi?

Tänud ette

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väike soovitus on küll : trenn+puhkus+toitumine= lihased

iga päev ei ole mõtet käia sest muidu on: trenn+toitumine-puhkus=ületreening ja lihaste kadu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui on soov arendada massi ja samas treenida endale korralikud vormis kõhulihased,mida siis tegema peaks?

Põhimõtteliselt lugesin välja et toitumist peab jägima.Võibolla ei lugenud ma piisavalt korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga siis äkki loed veelkord läbi ja siis saad juba ise ka aru. Kui sa tahad kõhulihaseid, siis treeni neid, kui sa tahad et need ka välja paistavad siis pead toitumise paika saama. Treenides six-pack-i välja ei saa. Massi ja ka kõhulihaste kohta on siin väga palju teemasid, kasuta otsingut, loe teemasid, ning kui ikka midagi arusaamtuks jääb siis küsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine on jah kõige alus.Kui tahad kõhulihaseid nähtavaks siis peaksid tegema ka mingil määral aeroobset ning tegema erinevaid kõhulihaste harjutisi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal on 68 ja pikkus 181

Ja muide mul on juba 6 pack ja neid 2te viimaste veel punnitab.

Aga tuleb välja et asi ei käigi päris et 1% treening 49% aeroobne treening ja 50% toitumine.

Trenniga on nii kuidas on , iga treening on mul seeriate sees 5x 25x kõhulihaseid .

Toitumine on nagu igal tavalisel minu vanusel inimesel.Joon palju piima ja ei õgi eriti maiustusi.

Kõige effektiivsem viis treenida kõige alumist 2te kõhtulihast on lihtsalt tavalisi kõhulihase harjutusi tehes, või mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal on 68 ja pikkus 181

Ja muide mul on juba 6 pack ja neid 2te viimaste veel punnitab.

Aga tuleb välja et asi ei käigi päris et 1% treening 49% aeroobne treening ja 50% toitumine.

Trenniga on nii kuidas on , iga treening on mul seeriate sees 5x 25x kõhulihaseid .

Toitumine on nagu igal tavalisel minu vanusel inimesel.Joon palju piima ja ei õgi eriti maiustusi.

Kõige effektiivsem viis treenida kõige alumist 2te kõhtulihast on lihtsalt tavalisi kõhulihase harjutusi tehes, või mis?

Selliseid asju pole nagu alumisi kõhulihaseid ja ülemisi, ta on üks tervik lihas :) ja et neid nähtavale tuua on toitumine kõige tähtsam...

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliseid asju pole nagu alumisi kõhulihaseid ja ülemisi, ta on üks tervik lihas :) ja et neid nähtavale tuua on toitumine kõige tähtsam...

The abdominal muscles can be divided into two groups: the upper and the lower. The upper abdominal wall consists of four pairs of thin muscles arranged in layers connecting the rib cage with the pelvic girdle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
The abdominal muscles can be divided into two groups: the upper and the lower. The upper abdominal wall consists of four pairs of thin muscles arranged in layers connecting the rib cage with the pelvic girdle.

ma arvan et rõhk on sõnal CAN BE :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
The abdominal muscles can be divided into two groups: the upper and the lower. The upper abdominal wall consists of four pairs of thin muscles arranged in layers connecting the rib cage with the pelvic girdle.

Huvitav, ütlesid, et ülemised kõhulihased kinnituvad rinnakorvilt puusaluu külge, aga kust kuhu kinnituvad siis alumised?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
The abdominal muscles can be divided into two groups: the upper and the lower. The upper abdominal wall consists of four pairs of thin muscles arranged in layers connecting the rib cage with the pelvic girdle.

Upper and a lower....s6ltub vaatenurgast :)

Abdominal muscles

The abdominal muscles are located between the ribs and the pelvis on the front of the body. The four abdominal muscle groups combine to completely cover the internal organs.

The abdominal muscles support the trunk, allow movement and hold organs in place by regulating internal abdominal pressure. Common conditions of these muscles include strains and hernia. Consult with your doctor, physiotherapist or sports physician for proper diagnosis and treatment of abdominal muscle injuries.

Abdominal muscles explained

The four main abdominal muscles are:

Transversus abdominus – the deepest muscle layer. Its main roles are to stabilise the trunk and maintain internal abdominal pressure.

Rectus abdominus – slung between the ribs and the pubic bone at the front of the pelvis. This muscle has the characteristic bumps or bulges, when contracting, that are commonly called ‘the six pack’. The main function of the rectus abdominus is to move the body between the ribcage and the pelvis.

External oblique muscles – these are on each side of the rectus abdominus. The external oblique muscles allow the trunk to twist, but to the opposite side of whichever external oblique is contracting. For example, the right external oblique contracts to turn the body to the left.

Internal oblique muscles – these flank the rectus abdominus and are located just inside the hipbones . They operate in the opposite way to the external oblique muscles. For example, twisting the trunk to the left requires the left side internal oblique and the right side external oblique to contract together.

Kleebin teile veel...Kellel on keha stabiliseerimisega raskusi?

Slow speed – research shows that performing abdominal exercises slowly (such as one repetition per two or three seconds) uses the stabilising muscles more than if the same exercises are performed quickly (such as one repetition per second).

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke mööda teemast aga kui kõhulihaste treenimisest rääkida siis anatoomia järgi on inimesel neid 8 kui ma ei eksi.

Kas mõnel eestlasel on äkki common sixpacki asemel 8 pack ka välja ilmunud? :) või sellist asja näeb ainult mutantbodybiulderitel?

siin on üks vastikult gay pilt aga noh http://img352.imageshack.us/img352/1738/am...cax7l8ibxd1.jpg google.

Muudetud kasutaja moosese10k2sku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke mööda teemast aga kui kõhulihaste treenimisest rääkida siis anatoomia järgi on inimesel neid 8 kui ma ei eksi.

Kas mõnel eestlasel on äkki common sixpacki asemel 8 pack ka välja ilmunud? :) või sellist asja näeb ainult mutantbodybiulderitel?

siin on üks vastikult gay pilt aga noh http://img352.imageshack.us/img352/1738/am...cax7l8ibxd1.jpg google.

8pack pole mitte midagi erilist ja haruldast, endalgi oli ta täiesti korralikult väljas(Seda muidugi ~6% bodyfatiga) ning tean enda sõprusringkonnaski paljusid kellel täiesti korralikult väljas..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki saaks nüüd vastuse kuidas kõige paremini treenida neid kahte kõige alumist?

Või tuleb teha tavalisi kõhulihase harjutusi?

Vb siis jalgade tõsted

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vb siis jalgade tõsted

vahest horisontaalsel pingil jalgade üle pea tõsted? või siis natuke tugevamatele negatiivse kaldega pingil jalgade üle pea tõsted. Vaid jalgade tõstetest kuni puusani jääb väheks, et kõhulihaste alumine oisa tööle hakkaks korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki saaks nüüd vastuse kuidas kõige paremini treenida neid kahte kõige alumist?

Või tuleb teha tavalisi kõhulihase harjutusi?

Kõhusirglihased töötavad alati tervikuna. Jalgade tõsted mõjutavad eelkõige puusapainutajalihast. Kõhusirglihaste töö on viia rinnakorv vaagnale ligemale kõverdades selgroogu. Kui seda liigutust ei toimu, siis pole ka tegemist suurema asja kõhulihaste treeninguga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõhusirglihased töötavad alati tervikuna. Jalgade tõsted mõjutavad eelkõige puusapainutajalihast. Kõhusirglihaste töö on viia rinnakorv vaagnale ligemale kõverdades selgroogu. Kui seda liigutust ei toimu, siis pole ka tegemist suurema asja kõhulihaste treeninguga.

Õiget lamades "jalgade tõsteid" näeb filmis "Rocky 4?" kui ta venemaal treenib! Tehes seda rippudes või "leg raise" pingil on algajale lihtsam!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õiget lamades "jalgade tõsteid" näeb filmis "Rocky 4?" kui ta venemaal treenib! Tehes seda rippudes või "leg raise" pingil on algajale lihtsam!

jaa , see on räigelt raske !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

veits ot a ikkagi küsimus seoses kõhulihastega

Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x max

et see max jääb ikka õhkurippuma, jõuan teen 1000, 100, 50, 5, palju ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga efektiivne on jalad 90kraadi all hoida ja kallakul (45kraadi)istudes kere tõstmine vaheldumisi vasakule ja paremale käed ees koos.Praktiliselt puhke momenti ei teki.Teen korraga 15korda mõlemale poole ja nii kolm seeriat.Kere lased maaga paralleelseks algasendis.See on üks minu harjutustest kõhulihastele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×