Jump to content
eltzz

Säärejooks jonksu!

Recommended Posts

Tahaks teada kuidas vabaneda reitele kogunenud rasvast.Sääremarjad on suhteliselt paksud .Kuid,kui saada lahti reitele kogunenud rasvast tasakaalustaks see üldist säärejooksu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ikka toitumisega. :lol: ja aeroobse trenniga.

Kui eelpooltoodu on paigas ja tundub, et l2heb v2hemaks ainult n2ost, rinnust ja k6hult. S22r aga pysib muutumatuna... siis katseta LPG ga.

Parem oleks muidugi seda muret tekitavat jalga n2ha. Lymfiringe h2ired?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui eelpooltoodu on paigas ja tundub, et l2heb v2hemaks ainult n2ost, rinnust ja k6hult. S22r aga pysib muutumatuna... siis katseta LPG ga.

Parem oleks muidugi seda muret tekitavat jalga n2ha. Lymfiringe h2ired?

Ise kokkupuudet ei oma, aga olen lugenud, et see LPG võib kaasa tuua välja veninud ja rippuva naha. Tead Sa lähemalt kommenteerida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kokkupuudet ei oma, aga olen lugenud, et see LPG võib kaasa tuua välja veninud ja rippuva naha. Tead Sa lähemalt kommenteerida?

Hmm... LPG d olen saanud nyydseks ysna pikalt juba. Detsembrist alates... 1-2 korda n2dalas. Enamasti kaks...Yle 30 korra tuleb ikka hetkel 2ra.

Tulemus on vastupidine sinu kirjeldusele.

Ma usun, et maksab syveneda, kas protseduuri tegija on vastava koolituse l2binud. Seal on erinevad otsikud, rezhiimid, tugevused (ei tohi olla liiga tugev...). Tegemise suund ja tehnika on olulised.

Yhte asja peab aga t6esti meeles pidama: Kui rasvkude hakkab v2henema, siis ta k6igepealt l2heb pehmemaks ja seda nahka j22b nagu yle. See toimub ka siis, kui te peate ainult dieeti.

Mingi moment tundub t6esti, et nyyd on nahka yle. Kui te seda endal "t2is ei s88" siis m6ne aja p2rast t6mbab ta kokkupoole ja LPG protseduur kiirendab ka seda protsessi.

Probleemiks on, et yle88 ei juhtu kahjuks mitte midagi ja n8 tavakuurist j22b v2heks. Ta j6uabki ainult n8 t88le hakata.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×