Jump to content
hunter

Sõudergomeetri tulemused.

Recommended Posts

Pole seni distantse aja peale teinud. Huvitav palju mingi 500 m 1.30-ga vattides (W) teeb, ma tavaliselt hoian vatte ekraanil. Enne jõusaalitrenni soojenduseks mõned minutid (3...4, vahel 5) u. 160-170 W vahel.

Vattid on meil võistlustel põhjas - 10 peal alati, see mängib ka jah suurt rolli !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vattid on meil võistlustel põhjas - 10 peal alati, see mängib ka jah suurt rolli !

Ei, ma ei mõtle vattide all seda koormust reguleerivat hooba. Ekraanilt saab vaadata võmsust vattides (W).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskab ka öelda palju selle ala tipptegijad sõuavad ? Ei viitsi ise otsida , aga see 1.22 on minu jaoks juba päris ulme :)

ma ei tea küll tänast maailmarekordi aega, kuid 8 aastat tagasi oli 1000m maailmarekord 2:43,midagi. kui see jagada julmalt kahega, siis 0n maailmatasemel isik 1 minut ja 21 millegagi sekundit. kui võtta aga arvesse seda, et tegemist on sõudmise arvestuses vaid sprindiga, siis aeg 1,19 ja 1,17 on suhteliselt reaalne 500m jaoks tippudel täie peal andes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei teagi, mis kosta selliste aegade kohta, kardan, et minu aeg ei pressi esikümnesse ning küpseksin kiirelt ära, aga kindlasti proovin järgi ja annan teada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siuke loll küssa juurde, kas need ajad on kõige raskema astmega (ehk 10 peal)? Ma kunagi proovisin lampi ja raskeimaga tuli 1.40, sõuan muidu 1x nädalas kuskil 10km (vahest ka 12-13km) ja 10km keskmine 500 aeg on rekordina tulnud 2.07. Ilmselt harjutades saaks mingi enamvähem aja, kuid siin jah osadel ikka ulmenumbrid:-P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

novembris sai tõmmatud viimati 500 meetrit.

aeg 1:25:6

eesmärk novembris 2009 on 1:20 ehk 5 sekundit korrektuuri.

töötame-töötame

mina tõmbasin raskusega 10 kuna võistluste kohtunik dikteeris. jalg oli lõpuks ikka päris pehme ja viimased 10 sek oli ka täpid juba silme ees :)

mulle enadle oleks raskusega 8 rohkem meeldinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raskus ja ühe tõmbega läbitud maa on võrdeline, st. suurendad raskust, läbid sama tempo juures rohkem ,kui väiksema vastupanuga. Enda rekord sai tõmmatud aasta tagasi mis oli 1.30 kopikatega, nüüd on ilmselt tükk maad parem ,kuna vahepeal olen kõvasti vastupidavust treeninud.

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koolipisid panevad ikka väga hullusti meil siin Eestis. Võrdluseks mõned alla 18 (kaasa arvatud) rekordid

Maailmarekord (Concept2 poolt registreeritud) Lightweight on kuni 75 kg.

Heavyweight - 1:19.8 John Astbur GBR 2003

Lightweight - 1:20.1 Gregg Stephens USA 2005

Austraalia rekord

Heavyweight - 1:20.5 Sam Loch

Lightweight - 1:26.0 Cody Ellem-Allen

Rein Kilk ei pea küll Eesti sõudmise tuleviku pärast muretsema, meil paneb igas klassis mõni sell alla 1.25

Concept2 maailmarekord ise on:

1:14.8 - Graham Benton GBR 2004

Muudetud kasutaja mike poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×