Jump to content
-webplix-

Kõhupekk

Recommended Posts

Süüa võid kõike vaheta lihtsalt snäkid juur ja puuviljade vastu praegu suvi ja elad maal siis saad neid ma arvan külluses .Käi jooksmas ujumas ja rattaga sõitmas praegu suvi koike voimalik teha vabas õhus :D:D

Soovitad süsikaid pugima hakata???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis harjutustega saab rasva kõhult maha või mida peaks sööma?

Minu töökaaslane on alates kevadest saati jooksmas käinud, eelmisel nädalal ütles, et olevat 17km korraga jooksnud, varasemalt võttis väiksemaid distantse nagu mäletan. On saavutanud väga kena saleda vormi, väga tubli. Niiet temale jooksmine on sobinud, soovitaks siis seda proovida sinulgi.

Soovitaks ka proovida nn rasvapõletus-toidulisandeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jeesus-Maria mis küsimusi siin ikka veel küsitakse :S. Kui teemaalgataja just püsivalt voodihaige pole - soovitaks toitumise paika saada ja tsipake liigutada end lihtsalt.. nendest kahest ajsast peaks olema küll ja enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esimene asi on ikka toitumine, kui sa ikka öösel täis kõhuga magama lähed ja veel õhtu hilja palju süsivesikuid sööd, siis pole ime et pekki tuleb aina juurde:(

toitumine paigas siis võta regulaarne trenn käsile, jooks ja hüppenöör parimad asjad;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esimene asi on ikka toitumine, kui sa ikka öösel täis kõhuga magama lähed ja veel õhtu hilja palju süsivesikuid sööd, siis pole ime et pekki tuleb aina juurde:(

toitumine paigas siis võta regulaarne trenn käsile, jooks ja hüppenöör parimad asjad;)

Miks täiskõhuga magama ei tohi minna...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks täiskõhuga magama ei tohi minna...?

Selleparast et muzuke ei tea mida ta raagib v6i vahemalt ei oska ta oma m6tteid arusaadavalt s6nastada :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleparast et muzuke ei tea mida ta raagib v6i vahemalt ei oska ta oma m6tteid arusaadavalt s6nastada tongue.gif

Ma tean mis ma räägin, kui toit pole ära seedinud ja lähed magama, siis see öö jooksul ladestub enamus kõhtu ja nii see pekike kogunebki:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin linki...ma ytleks, et v2ga "h6re".

M6ned eredamad n2ited kleebin siia :)

Avoid like the plague any saturated and ******* fats!!! Mamma!!! Te lagunete mingi aja p2rast koost laiali :huh:

Some of our clients see quality weight gains of over 30lbs in 6 months! Jee, jee!!! QUALITY my ass...

Rohkem ei viitsi s6eluda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleparast et muzuke ei tea mida ta raagib v6i vahemalt ei oska ta oma m6tteid arusaadavalt s6nastada tongue.gif

Ma tean mis ma räägin, kui toit pole ära seedinud ja lähed magama, siis see öö jooksul ladestub enamus kõhtu ja nii see pekike kogunebki:D:D

Vinge teooria :huh:

Nii, et kui oled õhtul teleka ees ja ootad, kuni toit ära seedib, ei ladestu sularasva ? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleparast et muzuke ei tea mida ta raagib v6i vahemalt ei oska ta oma m6tteid arusaadavalt s6nastada tongue.gif

Ma tean mis ma räägin, kui toit pole ära seedinud ja lähed magama, siis see öö jooksul ladestub enamus kõhtu ja nii see pekike kogunebki:D:D

Aga miks siis kulturistid söövad 30 min enne magamaminekut+ mõned söövad veel öösel? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturistid ei tea seda,mida teab meie lugupeetud kaasvoorumlane, :huh:

njh, ma ei hakka vaidlema kaa:D see minu arvamus kõigest.

ei pea muidugi ära ootama kuni ära seedib, sellepärast soovitataksegi enne magaminekut paar tundi mitte süüa. aga nh, kulturistidel teine teema üldse, neil toitumine ka ju teine....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njh, ma ei hakka vaidlema kaa:D see minu arvamus kõigest.

ei pea muidugi ära ootama kuni ära seedib, sellepärast soovitataksegi enne magaminekut paar tundi mitte süüa. aga nh, kulturistidel teine teema üldse, neil toitumine ka ju teine....

Sellepärast ei olegi vaja üldistada, :huh:

Aga kui pidada silmas kaaskodanikke,kes üritavad ülekaalust vabaneda,oli sul muidugi õigus.

No mina vähemalt tegin omal ajal just nii,nagu sa siin rääkisid ..., :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Go on, very interesting ! :huh:

njh, ma ei hakka vaidlema kaa:D see minu arvamus kõigest.

ei pea muidugi ära ootama kuni ära seedib, sellepärast soovitataksegi enne magaminekut paar tundi mitte süüa. aga nh, kulturistidel teine teema üldse, neil toitumine ka ju teine....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Go on, very interesting ! ;)

eks ikka igaüks ise teab, kuidas ja mis kellaajal sööb, kui mõni tahab öösel süüa, siis las ta sööb, kui talle meeldib:D

aga lihtsalt, ma ise olen vormis, ei söö enne magamaminekut ja teen regulaarselt trenni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tema jutust saan nii aru, et kulturistid oleks nagu teine liik, et neil teine teema on. Kallis muzuke, kulturistid on samuti inimesed ja neil ei ole mingit teist teemat, söövad samamoodi nagu teisedki inimesed, ainukese vahenda, et nad valivad mida suhu pistavad, eriti võistlusperioodidel. Tavainimest ei "koti" ju see, tal on tähtis et kõhu täis saab ja vaatab kus vähem rasva, aga saia vitsutab edasi näost sisse. Aga, nagu öeldakse, pole olemas halba toitu, on olemas halb toitumine või kuidagi nii see lause kõlas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×