Jump to content
jaanussoome

et kas võib öelda et muskel kasvab mõistuse arvelt??

Recommended Posts

Ma ei toeta isiklikult seda teooriat. Olen loomulikult näinud raskujõustiklasi, kes on pehmelt öeldes...rumalad. Samas olen näinud ka lolle mitteraskejõustiklasi, ning ka intelligentseid raskejõustiklasi. Mingisugust adekvaatset korrelatsiooni( vist kirjutatakse õigesti :) ) pole veel leidnud, vähemalt seni mitte. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle vahest küll tundub ,kui mõnda inimest pikemalt jälgida ... või kuidas teile tundub?

Maap' saand' küssast aru :)

PS! Kontrolli palun esmalt oma tekst ja selle esitus kirjapildis üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vat näed sa, osad ei saa küsimusestki aru , vastake sis need kes saavad aru !

Tundub, et ka teemaalgatajale on treeningutel käimine ja lihase kasvatamine halvasti mõjunud. :) Ise ei tähelda sellist korrelatsiooni. Vaadates treenijaid ja tippe, siis ei tundu madalalaubalised. Lisaks saavad aru mitmest võõrkeelest oma erialal, et enda teadmisi pidevalt edasi arendada ja mõnda uut lähenemist leida võõramaa uuringutest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle vahest küll tundub ,kui mõnda inimest pikemalt jälgida ... või kuidas teile tundub?

Kas siinsed foorumlased peaksid nüüd tunnistama, et nende muskel kasvab mõistuse arvelt? :) Samas ei saa seda teooriat välistada, jätka vaatluseid ja jaga kindlasti meiega tulemusi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaks juhuks mainin, et ei pidanud oma eelmise postitusega miskit kurja silmas - niisama norisin :)

Tegelikult püstitasin analoogse teema ka ise mõnda aega tagasi siinsamas lehel.

Teema ja selle sõnastus oli küll pisut teine, kuid sarnaselt antud teemale oli käsitletav kulturismiga seonduvad müüdid, üldsuse arvamus alast jms.

Vastuseks: nagu eelpool juba kirjutatud, ei tohiks vast otsida seaduspära, millele teema algataja viidanud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleksin nii, et oma erialal tegutsev sportlane/harrastaja võib kaotada teadmisi teistest valdkondadest, kui ta nendega enam ei tegele. Samas oma erialal tuleb teadmisi ja kogemusi kindlasti juurde. Tegelikult on ka teiste harrastustega nii - keskendud ainult ühele asjale - muud teadmised ununevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna aju mass on oluliselt väiksem kui potensiaalne lihasmass, siis tekib hoopis küsimus, et kui tõesti lihas mõistuse arvelt kasvab, siis mitu grammi lihast tuleb 1 grammist ajust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge pekske oma "teduslikke teooriadid". Poiss tahtis lihtsalt öelda, et enamus jõusaali külastajad on ossid ja oleme ausad, märgatav osa neist on ka. Käivad jõusaalis, pärast käivad klubides valgete kingade, triiksärgi ja püstiaetud tukaga ning norivad tüli ja kuulavad träna. Aga vaevalt nad mingis foorumis viitsivad end väga harimas käia, pigem lahmivad saalis lampi(Rind, kõht, biic) ja tarbivad tont teab kuidas valke. Et see foorum. ma loodan vähemalt, koosneb intelligentsemast rahvast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellise küsimuse põhjal arvaks et sul biitseps on mõistuse arvelt kasvanud..

e-ee ...

mulle tundub,et taolise küsimuse esitajal on mõlemal rindel rängad probleemid, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt ei tohiks jõutrenn mõistust kuidagi mõjutada, lihtsalt mõnel on seda juba alguses vähem kui teisel ... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tuli meelde, et hiljuti käis uudistest läbi Frank Lampardi (kes ei tea, siis tegu on inglasest jalgpalluriga, kes mängib klubijalgpalli Chelseas) IQ, mille suuruseks on 150.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge pekske oma "teduslikke teooriadid". Poiss tahtis lihtsalt öelda, et enamus jõusaali külastajad on ossid ja oleme ausad, märgatav osa neist on ka. Käivad jõusaalis, pärast käivad klubides valgete kingade, triiksärgi ja püstiaetud tukaga ning norivad tüli ja kuulavad träna. Aga vaevalt nad mingis foorumis viitsivad end väga harimas käia, pigem lahmivad saalis lampi(Rind, kõht, biic) ja tarbivad tont teab kuidas valke. Et see foorum. ma loodan vähemalt, koosneb intelligentsemast rahvast.

Olen jumala nõus, mina käin 4 päeval nädalas jõusaalis, mingid kutid käivad samaaegselt minuga, nad teevad igapäev samu asju :) VÕite aimata juba mida :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen jumala nõus, mina käin 4 päeval nädalas jõusaalis, mingid kutid käivad samaaegselt minuga, nad teevad igapäev samu asju :) VÕite aimata juba mida :P

<-edit->

Typo väike..

Meil käib saalis aeg-ajalt 2-3 nägu kelle treening piirdub - lailihasele ploki alla tõmbed, rinnalt surumine, rinnalt surumine ja siis vahepeal teevad veel rinnalt surumist..

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
<-edit->

Typo väike..

Meil käib saalis aeg-ajalt 2-3 nägu kelle treening piirdub - lailihasele ploki alla tõmbed, rinnalt surumine, rinnalt surumine ja siis vahepeal teevad veel rinnalt surumist..

Vinged jõukapõkid ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
<-edit->

Typo väike..

Meil käib saalis aeg-ajalt 2-3 nägu kelle treening piirdub - lailihasele ploki alla tõmbed, rinnalt surumine, rinnalt surumine ja siis vahepeal teevad veel rinnalt surumist..

Maisport ja kõik teised Pärnu, kui suvepealinna, jõusaalid on vahetult enne suve jube ülerahvastatud just selliste harrastajate poolt. Pole teha midagi, suvel on see-eest saalis tühjus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge pekske oma "teduslikke teooriadid". Poiss tahtis lihtsalt öelda, et enamus jõusaali külastajad on ossid ja oleme ausad, märgatav osa neist on ka. Käivad jõusaalis, pärast käivad klubides valgete kingade, triiksärgi ja püstiaetud tukaga ning norivad tüli ja kuulavad träna. Aga vaevalt nad mingis foorumis viitsivad end väga harimas käia, pigem lahmivad saalis lampi(Rind, kõht, biic) ja tarbivad tont teab kuidas valke. Et see foorum. ma loodan vähemalt, koosneb intelligentsemast rahvast.

Isegi selliste kohta ei saa öelda,et muskel kasvab mõistuse arvelt,kuna nad ju ainult vahest külastavad jõusaali...ja sellistel enamasti ei kasva musklit;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maisport ja kõik teised Pärnu, kui suvepealinna, jõusaalid on vahetult enne suve jube ülerahvastatud just selliste harrastajate poolt. Pole teha midagi, suvel on see-eest saalis tühjus. :)

Ei oska õelda, ma ise hommikune treenija, siis tavaliselt on ühed-samad näod + mõned nn 'tolad' kellel keha 3'meks jaotatud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×