Jump to content
Infinity

kõht ees

Recommended Posts

Et selline mure siis, kõht koguaeg ees. Tean, et see tuleb sellest, et palju söön, aga kui nt randa lähen suvel, siis mida peaksin hommikul sööma, et seda ei tekiks, kuna minu arust ei ole see eriti ilus.. Erilist lihast kõhul mul pole ning kui kõht ka ette tuleb, siis pmst polegi midagi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea küll kas need aitavad aga küsin ära kas sa oled neid Aktiviaid ja muid värke proovinud?. Äkki oleks abi sellest et enne randa minekut ei söö nii palju, või siis sööd midagi hästi toitvat (kõht kiiresti täis - kogus väike). Selleks on nt. hea variant muna, kasvõi omletina

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea küll kas need aitavad aga küsin ära kas sa oled neid Aktiviaid ja muid värke proovinud?. Äkki oleks abi sellest et enne randa minekut ei söö nii palju, või siis sööd midagi hästi toitvat (kõht kiiresti täis - kogus väike). Selleks on nt. hea variant muna, kasvõi omletina
.

Kui sa ei tea, siis pole vaja ju foorumit rämpspostitustega reostada B) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisa oma treeningutele plank ja vaakum.Plank on selline kus nagu kätekõverdusi tehes oled toenglamangus aga ei toetu kätele vaid kogu küünarvarrega oled vastu maad ja hoiad keha ilusti sirge ja hoiad seda asendit teatud aja. Vaakumiga kas seistes või neljakäpukil tõmbad kõhu sisse ja hoiad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisa oma treeningutele plank ja vaakum.Plank on selline kus nagu kätekõverdusi tehes oled toenglamangus aga ei toetu kätele vaid kogu küünarvarrega oled vastu maad ja hoiad keha ilusti sirge ja hoiad seda asendit teatud aja. Vaakumiga kas seistes või neljakäpukil tõmbad kõhu sisse ja hoiad.

Ok proovin järele. Tänud kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×