Jump to content
Kevin de puta madre

Uni - liiga palju või mitte?

Recommended Posts

no ma näen tavaliselt alati kõige õudsamaid asju üldse mis võimalik, ebaloogilisi rõvedusi ja räigeid reetmisi, telekast ega päriselust sihukesi asju ikka ei leia, ei tea milles asi , aga enam ei karda ja olen juba harjunud.

ainult siis näen positiivset kui peol käin, siis näen seda mida läbi elasin B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise olen kah päeval magaja, kuid kunagi üle poole tunni ei maga. Kui rohkem magad, siis oled ülejäänud õhtu unine ja ei jää pärast magama. Ja see 8 tundi öösel on päris piisav minu arust, kuigi paaritu arv tunde pidi parem olema kui paaris. Näiteks 5 tundi on parem kui 6 jne.

Võimalik. Mäletan keskkoolist, et unetsüklite vahepeal raske ärgata, ja et kui ring on täis ja nö üle magad, siis jällegi raske ärgata.

Leidsin siit ka ühe artikli http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2760

Aile rääkis, et päevane uni kõigutab veresuhkrut, mida see siis reaalset tähendab, päeval mitte magada? (oletame et öösel kohe kuidagi ei saa unetunde juurde).

Ise peale kooli/trenni pikutan meeleldi, hetkel õnneks ei liialda sellega. Öösel saan magada keskmiselt 7-8 h.

Unenägudes saab ka seigeldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiksin siin teemas siis sellise küsimuse, et kui palju on soovitatav magada teatud vanuses. Ma saan aru et need kes tegelevad spordi jne peaksid rohkem magama. Olen leidnud palju erinevaid valemeid, et täiskasvanu vähemalt 6 tundi ööpäevas ja siis jälle et nädalas magatrud tundide summa üle 60 jne. Keegi oskab öelda täpsemalt midagi selle kohta? Või ei olegi see ära märgitud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Sleep need is an individual thing," notes m&f Science Editor Jim Stoppani, PhD. "But research supports the fact that most people require between seven and nine hours. You should strive for at least seven; otherwise you risk perturbations in your hormone levels, like growth hormone, which seven hours tend to gain more bodyfat."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Sleep need is an individual thing," notes m&f Science Editor Jim Stoppani, PhD. "But research supports the fact that most people require between seven and nine hours. You should strive for at least seven; otherwise you risk perturbations in your hormone levels, like growth hormone, which seven hours tend to gain more bodyfat."

Suur aitäh sulle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimene näeb magamise jooksul kuni 5 erinevat unenägu, mis kestavad 2-5sekundit...tavaliselt ei mäletatagi neid, hästi läheb siis ühte mäletad väga heal juhul 2te... B) võin eksida, ära võta 100% tõena :)

See on bullshit, et need kestavad 2-5 sekundit :D .

Inimene magab kolmandiku oma elust. Unenäod moodustavad täiskasvanul tervel inimesel umbes 20% magatud ajast ning ta näeb neid umbes iga 40-60 minuti järel 4-5 korda öö jooksul. Mõned väidavad, et nad näevad unenägusid väga harva või üldse mitte. Põhjus on tavaliselt mäletamises - ühed mäletavad oma unenägusid hästi, teised halvemini. Uni on hädavajalik, et taastada meie päeval kulutatud füüsilisi ja psüühilisi jõuvarusid.

Keda huvitavad unenäod oma olemuselt, siis palun.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge, inimesed. Enne postitamist lugege ikka läbi, mida teema algataja küsis. Küsimus oli täiesti konkreetne. See ei olnud küsitlus stiilis "kui palju te magate, milliseid unenägusid näete, mida õhtuti teete?" jne. Liigutan teema Vabasse foorumisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×