Jump to content
ErvinT

Proteiini pulbrid

Recommended Posts

Sa võid ju valgupulbrit mahlaga segada ja ongi süsikad ka käes.

ise mõtlesin et ostaks selel valgupulbri, ja sis tegan te mitte veega endale vaid piima või jogurdiga mis on nii 2-2,5%'lised.. siis ehk annab ka süsivesikute annuse kätte??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikest kogemusetest soovitan sulle kvaliteet valke nagu Whey Gold ja Instant wey! Loomulikult on naad 2x kallimad,aga imenduvus on 10x parem ning maitse ning segunevus samuti tunduvalt parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui:

Tunni jooksul peale treeningut joo valgujooki.

Kaks tundi pärast valgujoogi tarbimist joo veel üks.

2-3 tundi pärast teist valgujooki söö korralik söök, mis sisaldab nõutaval hulgal proteiini, süsivesikuid, mineraale jmt.

Siis: Süüa saan peale trenni alles 4-5h pärast ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui:

Tunni jooksul peale treeningut joo valgujooki.

Kaks tundi pärast valgujoogi tarbimist joo veel üks.

2-3 tundi pärast teist valgujooki söö korralik söök, mis sisaldab nõutaval hulgal proteiini, süsivesikuid, mineraale jmt.

Siis: Süüa saan peale trenni alles 4-5h pärast ? :)

Võid ka nii teha: kohe pärast trenni valgujook, tunni pärast tõmba teine koks ja tund pärast seda võid süüa juba.

Ega artikkli järgi ei pea elama. Ise saad kohendada ju neid ajavahemike, et sulle sobiks ja paljud meist ikka kaks valgukoksi joovad nagu artikklis mainitud. Tavaliselt ikka üks pärast trenni ja hiljem söövad.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valgukoksi jood kohe pärast trenni, siis lähed koju ja sööd, nii lihtne see ongi.

Pigem nii jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem nii jah.

ise ei anna ehitada valgukoksi we?:):D

näiteks mingi pakk kohupiima mis seal mõnes on ligi 40grammi valku ja sis viskad jogurtit kah blenderisse ja tehtud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui:

Tunni jooksul peale treeningut joo valgujooki.

Kaks tundi pärast valgujoogi tarbimist joo veel üks.

2-3 tundi pärast teist valgujooki söö korralik söök, mis sisaldab nõutaval hulgal proteiini, süsivesikuid, mineraale jmt.

Siis: Süüa saan peale trenni alles 4-5h pärast ? :)

Kes sulle sellist lollust veel soovitada suutis? Šeik VAHETULT pärast trenni. Mingit teist šeiki ei ole enam vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isiklikest kogemusetest soovitan sulle kvaliteet valke nagu Whey Gold ja Instant wey! Loomulikult on naad 2x kallimad,aga imenduvus on 10x parem ning maitse ning segunevus samuti tunduvalt parem.

tundub, et veel üx minusarnane matemaatikas nõrk isik :) . Hera 80 - hind 255 EEK, Whey 3 hind 350 EEK, ostsin hiljuti kilose purgi Whey Goldi, hinnaks 500 EEK. On vahe umbes 1,5-2 korda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pane 30g. Mõned joovad enne trenni valgukoksi, teised söövad toitu.

Loe seda.

Väljavõte antud artiklist:

Tunni jooksul peale treeningut joo valgujooki.

Kaks tundi pärast valgujoogi tarbimist joo veel üks.

2-3 tundi pärast teist valgujooki söö korralik söök, mis sisaldab nõutaval hulgal proteiini, süsivesikuid, mineraale jmt.

Ülejäänud toidukorrad peaksid sisaldama vajalikus koguses valku, olema soovitavalt pikema imendumisajaga (tuunikala, kohupiim jt.)

Kunagi lugesin ka ühte ajakirja, vist oligi seesamune Flex. Seal kiideti vadakut taevani, et seda peaks isegi terve päeva vältel sööma - kindlasti hommikul, siis võid segada vahepealsete toitukordadele toidu sisse, kindlasti enne trenni, trenni ajal ja peale trenni kah, ja ei teeks paha kui enne magamaminekut natuke kaseiini sisse kah panna.

Midagi taolist.

Ei tasu uskuda taolisi kirjutisi nii palju. Nende eesmärk on, et su vadakukott kiiresti tühjaks saaks ja uuele järele tuleksid. Piisab täiesti peale trenni vadakust. Olete ikkagi tavaharrastajad, mitte profid, kel kaal tublisti üle 100kg.

Muudetud kasutaja joey poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise teen nii:

1) Hommikul 8.30 koos hommikusöögiga üks sheik ehk 30 g Whey Goldi

2) Korralik lõunasöök 13.00

3) Peale tööd 18.00 koju siis söön korralikult

4) 18.30 banaan + kreatiin

5) 19.00 trenn (trenni ajal joon vett)

6) 21.30 valgusheik peale trenni + kreatiin

7) 22.00 õhtusöök

Peale trenni valk + söök tulevad praktiliselt kohe mul üksteise järel. Lihtsalt kuna trenni jõuan peale tööd nii hilja siis ei ole mul võimalik valgusheigi ja söögi vahele nii pikka vahet jätta. Hommikul võtan seetõttu, et hommikusöök on selline suhteliselt kiire kõhutäide, kus tihtipeale suhteliselt vähe valku. Pealegi pärast ööd on kehas suur valgudefitsiit. Varem võtsin hommiku asemel valku ennem trenni. Aga nüüd katsetan siis sedamoodi nagu üleval. Ei teagi kummast rohkem kasu on, aga koos söögiga enne trenni mõtlesin, et ei ole mõtet valku võtta. Igatahes massi olen saanud kõvasti, iseasi mille arvelt, tõenäoliselt on kasvanud kõvasti rasvaprotsent ja vee kogus kehas, aga massiperioodil ma väga ei muretse selle tõttu. 10 kuuga on kaalu lisandunud üle 12 kg. Kui sõjaväest tulles olin üle 63 kg, siis nüüd olen peaaegu 76 kg. Väliselt paks ei paista, aga kuna lihasmassi nii kiirelt tulla ei saa siis otseselt ei teagi kuhu see kaal kõik tulnud on. Kuna ainevahetus mul alati kiire olnud siis aeroobset tehes mul 3-4 kg maha saada pole väga probleem. Kokkuvõttes soovitan Whey Goldi ka, sest võrreldes muude vadakutega lahustub see ülikergelt ja läheb alla kah kergelt, kuna maitse on suurepärane. Aga üle kahe korra trennipäeval ma ei raatsi valku võtta, kui kellelgi on infot kuhu need valgukorrad oleks kõige targem panna, et neist kasu oleks siis võiksite soovitada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isiklikest kogemusetest soovitan sulle kvaliteet valke nagu Whey Gold ja Instant wey! Loomulikult on naad 2x kallimad,aga imenduvus on 10x parem ning maitse ning segunevus samuti tunduvalt parem.

Aga kuidas Dorian Yates valk nende kõrval on? (tellisin just, loodan, et mööda ei pannud :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enda trenni päevane toitumine näeb umbes selline välja:

hommikul: võileib või siis kohupiima pakk(lahja, 200g)

lõunal mingi praad mis sisaldab mingil moel liha..

siis 17.00 ajal umbes 2 pakki kohupiima ja piima tooteid(jogutit)

siis lähen trenni ja peale trenni üritan enda tehtud valgujooki(hetkel) juua koosneb seal jogurdist mahlast ja kohupiimast:D:D

ja siis tund pärast treenni söön õhtul veel ühe näiteks kohupiima..

suht palju kohupiima läheb.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kuidas Dorian Yates valk nende kõrval on? (tellisin just, loodan, et mööda ei pannud :) )

see on veelgi parem väidetavalt, kui gold standard whey, aga ka nati kallim. sisaldab laktoositalumatuse all kannatavate isikute jaoks lisa seedeensüüme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isiklikest kogemusetest soovitan sulle kvaliteet valke nagu Whey Gold ja Instant wey! Loomulikult on naad 2x kallimad,aga imenduvus on 10x parem ning maitse ning segunevus samuti tunduvalt parem.

Maitse ning segunevuse suhtes ei ole nõus - Hera80 on üks maitsvamaid ning seguneb väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maitse ning segunevuse suhtes ei ole nõus - Hera80 on üks maitsvamaid ning seguneb väga hästi.

kellele ema, kellele tütar. ka mulle ei maitse hera, sest kuidagi imelikuks jääb maitse. gold standard on ikkagi parem maitselt. segunemise koha pealt on hera suht koht OK, aga ikkagi jääb mõnikord peale 45 sek shakeri segamist mõni klomp sisse, mida aga gold standardil ei juhtu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kellele ema, kellele tütar. ka mulle ei maitse hera, sest kuidagi imelikuks jääb maitse. gold standard on ikkagi parem maitselt. segunemise koha pealt on hera suht koht OK, aga ikkagi jääb mõnikord peale 45 sek shakeri segamist mõni klomp sisse, mida aga gold standardil ei juhtu.

Mis maitselisi Herasid oled proovinud? Ise olen kõiki vanu maitseid proovinud, Gold Standardist olen proovinud vaniljet ja rocky roadi ning mõlemad olid suht läilad minu jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis maitselisi Herasid oled proovinud? Ise olen kõiki vanu maitseid proovinud, Gold Standardist olen proovinud vaniljet ja rocky roadi ning mõlemad olid suht läilad minu jaoks.

oma tavapärast lemmikmaitset vanilje. aga justnimelt GS French vanilla on mu lemmik, siis... nagu enne mainisin on maitsed erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×