Jump to content
Fitshop Sparta

Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

Recommended Posts

Tere-tere kõik see Tallinna pere!

Fitshop Sparta on täna avatud 10.00-16.00 ja homme ehk pühapäeval 14.00-19.00. Sel nädalavahetusel olen Fitshop Spartas ankrus mina!

Oti Sepiku ja Oti Vormi Leiva varud on siin piisavad, niiet neid saab igaüks täna ja homme minu käest kauba peale!

post-3216-1256977332_thumb.jpg

Samuti pakun Teile ka erinevaid toidulisandeid degusteerimiseks, täna osutus selleks maasika HT-R !

post-3216-1256977320_thumb.jpg

Minu seljataga ekraanil mängib valitseva Mr. Olympia Jay Cutleri "New, Improved & Beyond" ja sportlik laupäev võib alata!

Tule kae perrä! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp: Ohoo! Kauba peale saab täna lisaks Oti leiva või sepiku! (Seda tule öelda nii nagu Kirp: maksimaalselt uimaselt ja emotsioonita kurbade silmadega) :huh:

Go go Kirp! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp: Ohoo! Kauba peale saab täna lisaks Oti leiva või sepiku! (Seda tule öelda nii nagu Kirp: maksimaalselt uimaselt ja emotsioonita kurbade silmadega) :)

Go go Kirp! :D

Noh, Sa ju ütled kogu aeg, et mõju erootiliselt ja ära ole nii emotsionaalne. Seda ma üritangi... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildikesi kaubavalikust, et rahvas teaks, kas jalavaev tasub end ära(kuigi me teame, et tasub):

Rahva lemmikud Fit Whey ja Fit Mass on täiesti olemas, samamoodi ka Fit Crea:

post-3216-1256981847_thumb.jpg

Muscletechi kaunis kaubavalik:

post-3216-1256981858_thumb.jpg

Veel on järgi üks 2,7 kgne Serious Mass ja 2,8 kgne Extreme XXL, üks 5,5 kgne Serious Mass ja üks 4,5 kgne Whey Gold Standard!

post-3216-1256981867_thumb.jpg

Universali tooteid on samuti pakkuda. Lisaks pildil nähtavatele ka rasvapõletajad SuperCuts3 ja Ripped Fast ning Fatburner for Women.

Shock Therapyt proovisin enne neljapäevast seljatrenni: on oma kuulsust täiesti väärt...

post-3216-1256981879_thumb.jpg

Muidugi on saadaval ka FASTi häid tooteid nagu Hera80, HT-R jpm. 300g kreatiini on ka paar purki järgi, samuti Tai Kane Creatine Monohydrate, mida isegi hetkel kasutan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Staaride kontsentratsioon Fitshop Spartas on viimase tunniga märgatavalt tõusnud. Fitshop Sparta letiesine lausa mustendab Kirbu fännidest.

Oma lemmik fitshoplase nägemiseks ei pidanud Rait Sagor paljuks Saaremaalt isiklikult kohale tulla. Tasuks jalavaeva eest sai ta kotitäie manti, mis loodetavasti uute rekordite saavutamisele kõvasti kaasa aitavad.

Mehemürakas ise:

post-3216-1257081361_thumb.jpg

post-3216-1257081368_thumb.jpg

Pealekauba läks Saaremaale muidugi ka üks Oti Vormi Leib... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel külastas mind vaat et peaaegu kogu Eesti kulturismi ja fitnessi koondis!

Alati võluv(kuid täna veidi udune) Liisa Otsus:

post-3216-1257082055_thumb.jpg

Alati Kirpu nähes särav Kaido Voogla:

post-3216-1257082073_thumb.jpg

Alati fotogeeniline Indrek Viska:

(pilt puudub)

Alati põgenev...(Suure ringi küsimus, kes on pildil?)

post-3216-1257082065_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kadunud tõesti. Tema töötas need tooted välja. Tegemist täpselt samade toodetega, mida oleme müünud, kuid hetkel enam Dorian Yates seal ettevõttes enam pole. Ta loob oma firmat Usa 's. Loodetavasti ka varsti saame teile pakkuda uue ettevõtte tooted!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kadunud tõesti. Tema töötas need tooted välja. Tegemist täpselt samade toodetega, mida oleme müünud, kuid hetkel enam Dorian Yates seal ettevõttes enam pole. Ta loob oma firmat Usa 's. Loodetavasti ka varsti saame teile pakkuda uue ettevõtte tooted!

Ah jaa nüüd mul koidab ka. Ott midagi rääkis jah. Jääme ootama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lean Gainil ja Proteinil on saadaval kõik maitsed - banaan. shokolaad, maasikas, vanilje!

Loodan, et Ultralife tooted jõuavad võimalikult kiiresti ka Fitshop Eedenisse! Kes koostist uurib, see leiab, et tegu ühtede parimate toodetega maailmas!

Lean Gaini olen ise juba 3 kuud oodanud. Juba maitse on selline, et anna ainult purk ette... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×