Jump to content
Fitshop Sparta

Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

Recommended Posts

Selles jama ongi, et Lean Gain on liiga hea maitse ja konsistentsiga. Sellepärast ma seda tünni kodus ei hoiagi, muidu oleks ühtelugu nii, et kui valida toiduvalmistamise ja Lean Gaini või tavalise kohupiima või Lean Gaini vahel siis arvatavasti valiksin viimase. :o

Kui ma pean minema ravile , siis saadan pool arvetsinule , kuna sina ajasid mulle lean gaini isu peale !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna saate aga maitsta shokolaadimaitselist Fit Massi ja veel on pakkuda soodsa hinnaga batoone!

Tuletan meelde, et sellest nädalast on Fitshop Sparta avatud uutel aegadel:

E 11:00 - 20:00

T-R 9:00 - 20:00

L 10:00 - 16:00

P 12:00 - 19:00

post-4312-1258442170_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar nadalat olin puhkusel ja nüüd mind saate jalle leida Sparta fitshopis.. :o

Spartas täiega kaib kalendrite ja seepikute jagamine.... Ega ma võin öelda et tuleb kiirustada sest kalendrit lahevad nagu kuumad pirukat ja kes teab kauaks neid veel jätkub....

degusteerida saab Fit masja veel soodustusega saab osta hunnik batoone!!!!

post-11217-1258464085_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hellou, tellisin Dextro, Opti-Vites ja HT-R. Valisin, et tulen ise järgi Spartasse... Kas homme on võimalik järgi tulla kui täna õhtul maksin?(Swedbank krediitkaardiga maksin, et kas nädalavahetusel ülekanded toimuvad)

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hellou, tellisin Dextro, Opti-Vites ja HT-R. Valisin, et tulen ise järgi Spartasse... Kas homme on võimalik järgi tulla kui täna õhtul maksin?(Swedbank krediitkaardiga maksin, et kas nädalavahetusel ülekanded toimuvad)

Tänud.

Krediitkaartide maksete puhul ringleb raha mitmeid päevi kuskil ringi ennem kui arvele jõuab. Üritan kontrollida ja kui kõik on OK teleb Sulle teade "makse kinnitatud"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna võimalik osta True Mass gainer BSNist .. super soodsalt- -25%

Tava hing on 1075 aga täna saab 807 eekiga!!! ja loomulik leiva , energia nätsu ja kalendrite jagamine jatkub!!!!!

post-11217-1259316849_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna võimalik osta True Mass gainer BSNist .. super soodsalt- -25%

Tava hing on 1075 aga täna saab 807 eekiga!!! ja loomulik leiva , energia nätsu ja kalendrite jagamine jatkub!!!!!

post-11217-1259316849_thumb.jpg

Uurisin selle toote kohta natuke ja vaadake mis viimasel real kirjas on ;):D:D

Teised toimeained: Pikaajalise imendumisega proteiinisegu (ultrafiltreeritud vadaku valgu konsentraat, mikrofiltreeritud vadaku valgu isolaat, kaltsium kaseinaat, erinevad alfa ja beeta kaseiinid, glutamiin peptiidid, glutamiin-AKG, L-leutsiin, L-isoleutsiin ja L-valiin), maltodektstriin, kakao pulber, rikkalik päevalillepulbri segu, polüdekstroos, naturaalsed ja kunstlikud maitseained, vitamiinide ja mineraalide segu, tselluloosi kumm jt.

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×