Jump to content
Fitshop Telliskivi

Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

Recommended Posts

FitShop Robocop teatab:

FAST Pro Series nüüd väljas ka FitShop.ee veebipoes!

post-18819-1313661648_thumb.jpg

Workout Shock - hetkel otsas

Amino Rush

Kliki siia...

Protein Block

Kliki siia...

Recovery Feed

Kliki siia...

post-18819-1313661424_thumb.jpg

AVATUD ON KA PRO SERIES VEEBILEHT!

Musclechallenge.fi

FitShop Robocop

Telliskivi 51, Tallinn

Leia meid Tallinna kaardilt:

Kliki siia...

E-N 9:30-18:00

R 8:30-17:30

www.fitshop.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

FitShop Robocop teatab:

Saadaval uus isolaatvadakuvalk American Pro Isolate!

Isolaatvadakuvalk, mis saadaval kahes maitses, vanilli ja vaarikas, on saadaval 800g pakkides.

Pro Isolate on klubikaardiomanikele tutvumishinnaga 22,50€ (tavahind 30,00€)

post-18819-1314182445_thumb.jpg

Americani brändist pakub FitShop veel ka taastusjooki/massilisajat MASS BLAST (pakend 4kg)

post-18819-1314182450_thumb.jpg

FitShop Robocop

Telliskivi 51, Tallinn

Leia meid Tallinna kaardilt:

Kliki siia...

E-N 9:30-18:00

R 8:30-17:30

www.fitshop.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimased kolm nädalat olen mina, Janika Jürgenson, Teid vastu võtmas FitShop Robocopis.

Kolm viimast nädalat jagan nõu, toetan, ajan niisama turujuttu ;)

Tulge külla ja ajame juttu :P Aitan nii, kuidas võimalik! Need, kes enne juba käinud, võivad minu juttu kinnitada :D

FitShop Robocop pakub toidulisandeid, eritoite, treeningriideid firmalt GASP ja Better Bodies, treeningvarustust ning ka treeningseadmeid.

Iga ostuga annan kaasa põnevaid tootetestreid ja täna degusteerin ka OLIMP batooni Matrix pro - kookos !

post-18819-1312883212_thumb.jpg

FitShop Robocop

Telliskivi 51, Tallinn

Leia meid Tallinna kaardilt:

Kliki siia...

E-N 9:30-18:00

R 8:30-17:30

www.fitshop.ee

Kolm nädalat ongi möödas ja lõpupäeva tööpäev on läbi saanud. Mina hakkan olema FitShop Robocopis ikka mõned päevad, kuid millal, see selgub.

Olen kindel, et heast teenindusest Te ilma ei jää: Ott Kiivikas, Indrek Viska on Teil vastas ning andmas hüva nõu :D

Soovin Teile ilusat nädalavahetust ning sportlikku eluviisi jätku!

Siiralt Teie

Janika

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Janika on hetkel koolipingis, siis lähiajal nõustavad teid Fitshop Telliskivis kolm härrasmeest: Indrek Viska, Ott Kiivikas ja Riivo Rebane - viimase käest saate ka IT alast nõu.... ;) NB! Ärge oma katkiseid läppareid ja arvuti kaste hakake kaasa vedama! :P

Saabus UUS Biotta mahlad ja Loodustoodete sari - õige pea panen ka pilte ja tutvustavat teksti toodete kohta.

Ootame teid külla!

FitShop Robocop

Telliskivi 51, Tallinn

Leia meid Tallinna kaardilt:

Kliki siia...

E-N 9:30-18:00

R 8:30-17:30

www.fitshop.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alates tänasest algab Fitshoppides uus suvelaagri Fitcamp 2012 laagrikampaania! Loosime aasta jooksul välja 5 priipääset (igaüks väärtusega 249€) Orissaare suvelaagrisse, mis toimub 16 - 22 juulini 2012. Selleks soorita ost Fitshopis ja täida ära loosikupong, esimene loosimine juba 1. oktoober!

post-22-1314864364_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen täna ise pikka päeva Robocop Telliskivis nõustamas, seega kelle vaja varusid täiendada ja samas ka asjaliku nõu saada.

Tere tulemast!

FitShop Robocop

Telliskivi 51, Tallinn

Leia meid Tallinna kaardilt:

Kliki siia...

E-N 9:30-18:00

R 8:30-17:30

www.fitshop.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere FitShop Robocop kliendid!

Täna, neljapäeval, olen mina, Janika Jürgenson, Teile nõu andmas ja abistamas.

Samuti on mul abiks siiski Ott Kiivikas, seega nõu saab nii eesti kui ka vene keeles, nii mehe kui ka naise käest, seega kõigile leidub parim nõuanne!

post-18819-1315467613_thumb.jpg

Saabus FAST Sports Nutritioni kaup, seega tule oma lemmiktootele järele :D

FitShop Robocop

Telliskivi 51, Tallinn

Leia meid Tallinna kaardilt:

Kliki siia...

E-N 9:30-18:00

R 8:30-17:30

www.fitshop.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea meel on teatada, et kadunud poeg Krissu on kodus tagasi ja seda, et sõjavägi on temast mehe kasvatanud näitab ka see, et selle asemel, et minna mööda linna ringi kolama, astub uksest sisse mees, kes puhkusele saades küsib kohe tööd ja on nõus kohe ka tööpostile asuma.... :D

Aga siin ta ise on Fitshopi supermüüja Kirp (lootsin saada sõjaväest tagasi lohkus põskedega Krissu, kuid võta näpust, veel priskemaks paisunud.... :) )

post-22-1315816955_thumb.jpg

post-22-1315816967_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilusat töönädala algust!

Fitshop Robocop ootab Teid uute toodetega!

Endiselt jätkub FASTi uusi supertooteid AMINO RUSH, WORKOUT SHOCK, RECOVERY FEED ja PROTEIN BLOCK!

Fitshopi kliendikaardiga hetkel -20%!

post-3216-1315817151_thumb.jpg

Samuti on meil pakkuda lai valik A. Vogeli loodustooteid nagu punane päevakübar: teada-tuntud immuunsuse tugevdaja raskelt treenijale. :D

50 ml tinktuur 8,50€.

post-3216-1315817145_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurepärane pakkumine Fitshopi kliendikaardi omanikele!

Uus American tootesarja Pro Isolate valgupulber on Teile mitte ainult -10%, ega ka -20%, vaid lausa -25% tutvumishinnaga!

Tule soeta endale 88% valgusisalduse ja kõigest 1,5% rasvasisaldusega vadaku isolaat Hera80 hinnaga!

post-3216-1315894516_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurepärane pakkumine Fitshopi kliendikaardi omanikele!

Uus American tootesarja Pro Isolate valgupulber on Teile mitte ainult -10%, ega ka -20%, vaid lausa -25% tutvumishinnaga!

Tule soeta endale 88% valgusisalduse ja kõigest 1,5% rasvasisaldusega vadaku isolaat Hera80 hinnaga!

post-3216-1315894516_thumb.jpg

oh sa punane kurat!kas seda pakkumist nt tartu fitshopi on ka plaanis laiendada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitshop Robocopis majandan täna taas mina.

Eile saabus Olimpi kaup kõigi populaarsete toodetega!

Samuti on nüüd ka Fitshop.ee veebipoes üleval A. Vogeli loodustooted!

Tutvu ja soeta sügisjaheduse vastu punase päevakübara tinktuur, mesilasema piima kapslid või mõni tervistav orgaaniline mahl. ;)

post-3216-1315987927_thumb.jpg

Kes juba täna enne trenni SHOCK THERAPY ja AMINO RUSHi laksud tahab sisse kütta, siis mõlemat populaarset toodet veel jagub, kuigi mitte enam kõiki maitseid!

post-3216-1315987841_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TEEME ELU HUVITAVAKS!

Esimesed 3 klienti, kes tulevad Fitshop Robocopi ja tõukavad meie valikus olevat 16 kg sangpommi 50x õlalt, saavad endale vaeva eest TASUTA uue sheikeri!

Niiet kui Sina oled suvel vähegi trenni teinud ja usud, et sulle lõpeb asi õnnelikumalt kui härrale pildil, siis TULE LÄBI!

post-3216-1316002761_thumb.jpg

Täna oleme avatud 18.00ni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TEEME ELU HUVITAVAKS!

Esimesed 3 klienti, kes tulevad Fitshop Robocopi ja tõukavad meie valikus olevat 16 kg sangpommi 50x õlalt, saavad endale vaeva eest TASUTA uue sheikeri!

Niiet kui Sina oled suvel vähegi trenni teinud ja usud, et sulle lõpeb asi õnnelikumalt kui härrale pildil, siis TULE LÄBI!

post-3216-1316002761_thumb.jpg

Täna oleme avatud 18.00ni!

Kahju, et ma just täna jalamees olen, sinna telliskivisse on kuradi kehv jala tulla üle lompide aga äkki juhtub ime ja ma jalutangi sinna. Kas iga 50 korduse peale saab ühe sheikeri? St. kui teen 200 saab 4.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju, et ma just täna jalamees olen, sinna telliskivisse on kuradi kehv jala tulla üle lompide aga äkki juhtub ime ja ma jalutangi sinna. Kas iga 50 korduse peale saab ühe sheikeri? St. kui teen 200 saab 4.

Ossa püha vägilane! Mõte oli ikkagi üks sheiker näkku, aga kui sa mulle muljet avaldad, siis võin ju pärast Guinessi rekordit sulle midagi lisaks anda. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimlikku laiskust ja "ei-hakka-minema-keegi-niikuinii-jõuab-ette" mõtteviisi tundes võis arvata, et tund on sulgemiseni aega ja kõik kolm sheikerit on veel alles! ;)

Kiirustage!

Eile sain siiski masina ka istumise alla aga pidin teises suunas sõitma, andke aga eos teada, millal uuesti jagama hakkate, siis tulen. Inimlikku laiskust jagub ja mõtteviisi tabasid ka muidu ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitshop Robocop täna reedel avatud 8:30 - 17:30!

FASTi tooted ootavad

post-3216-1316157116_thumb.jpg

Peale riiete on meil ka palju stiilseid ja praktilisi GASPi meesterõivaid!

Avastasin isegi valikust uusi mudeleid:

post-3216-1316157132_thumb.jpg

...aga on olemas ka vanu hitte ehk minu lemmikpüksid ;)

Kes neid peale minu veel kanda julgeb, siis üks paar ootab teid!

post-3216-1316157141_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×