Jump to content
QWE8

The secret

Recommended Posts

Kõik kes te olete näinud seda filmi või lugenud raamatud, mis te arvate sellest?

Ma vaatasin filmi ja see pani mind mõtlema. Viimasel ajal üldse pakuvad huvi sellised teemad(mõttejud, külgetõmbejõud, platseeboefekt, jne).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Filmi olen näinud. Paljud inimesed usuvad sellesse, kuid ma arvan, et tegelikult inimesed muudavad ennast ja saavutavad selle tagajärjel oma soovid. Kuna nad mõtlevad sellele tihti ja püüdlevad selle poole rohkem. Need reegelid, et peab olema rõõmus, tänulik, heatahtlik jne, on omadused mis viivad elus edasi ja saavutad oma eesmaärgid. Need iseloomu omadused hakkavad tõmbama head ligi, mitte mõte uuest autost.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samal teemal on tunduvalt parem ja mõttejõu toimimisele teaduslikke selgitusi pakkuv film "What the bleep do we know". "The Secret" tundus selle kõrval kuidagi hämamisena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen näinud...

ma ei teagi,

raha pole ma saanud siiani...

miinustesse aint jäänud (m6ned trahvid)

kugi seina peal on kiri juba 2a olnud (1000 000 EEK). aga näed ei ole tulnud ;) (vb peaks +märgi ka ette panema? :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen näinud...

ma ei teagi,

raha pole ma saanud siiani...

miinustesse aint jäänud (m6ned trahvid)

kugi seina peal on kiri juba 2a olnud (1000 000 EEK). aga näed ei ole tulnud ;) (vb peaks +märgi ka ette panema? :) )

Egas aint eesmärkide püstitamisest ei piisa, peab looma ka kindla tegevusplaani ning astuma reaalseid samme eesmärkide täitmiseks :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen lugenud raamatut ja vaadanud filmi, päris sügavalt sellesse ei usu nüüd, aga positiivset mõtlemist ja pealehakkamist on nagu rohkem. Andis sellise positiivsuse laksu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×