Jump to content
aries

Lihasmassi kiire kasv

Recommended Posts

Ma olen lugenud siit foorumist palju kordi, et on inimesi, kes on kiirelt kaalust alla võtnud ja vormi saanud jne. Mind ennast huvitaks, et kas on mõni ektomorfse kehaga inimene, kes on kaalus kiirelt juurde võtnud ja oleks hea kui te oskaksite mõne eeskuju ka postitada <_<

Ka teie andmed on väga teretulnud :P

Minul siis nii

Pikkus neil kõigil aastatel on olnud 183cm, vanust hetkel 19

2005a 50kg

2006a 60kg

2007a (juurdekasvu polnud, kuna toitumine jäi unarusse)

2008a 70kg

2009a 65kg (ma ei oska öelda, miks ma alla võtsin, aga ise kahtlustan seda, et kreatiini mõju lõppes ära)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen lugenud siit foorumist palju kordi, et on inimesi, kes on kiirelt kaalust alla võtnud ja vormi saanud jne. Mind ennast huvitaks, et kas on mõni ektomorfse kehaga inimene, kes on kaalus kiirelt juurde võtnud ja oleks hea kui te oskaksite mõne eeskuju ka postitada <_<

Ka teie andmed on väga teretulnud :P

Minul siis nii

Pikkus neil kõigil aastatel on olnud 183cm, vanust hetkel 19

2005a 50kg

2006a 60kg

2007a (juurdekasvu polnud, kuna toitumine jäi unarusse)

2008a 70kg

2009a 65kg (ma ei oska öelda, miks ma alla võtsin, aga ise kahtlustan seda, et kreatiini mõju lõppes ära)

Kreatiini mõju lõppes? mis mõttes? lõpetasid selle tarvitamise?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen 178cm pikk ja võtsin hiljutise 10 nädalaga nats üle 10kg juurde. Rasvaprotsent suurenes ka kenasti. Ütleks et lihast tuli rasvaga pooleks. Kaal on siis praegu 75kg.

Võti on toitumises. Täpsemalt väga suures positiivses kaloraažis. Üks suur viga, mida varem tegin oli see, et järgisin üksnes valgukogust. Kui tahad korralikult massi koguda siis pead järgima nii valgu-, süsivesikute- kui ka rasvakogust. Lisaks sellele ka kaloraaži.

Ma pean ennast ektomesomorfiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära ka unusta, et kaalu kasv ei tähenda lihasmassi kasvu ja kaalu vähenemine ei tähenda rasva kaotust. Lihas ei kasva kiiresti, rasvakiht kasvab. <_<

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen 178cm pikk ja võtsin hiljutise 10 nädalaga nats üle 10kg juurde. Rasvaprotsent suurenes ka kenasti. Ütleks et lihast tuli rasvaga pooleks. Kaal on siis praegu 75kg.

Võti on toitumises. Täpsemalt väga suures positiivses kaloraažis. Üks suur viga, mida varem tegin oli see, et järgisin üksnes valgukogust. Kui tahad korralikult massi koguda siis pead järgima nii valgu-, süsivesikute- kui ka rasvakogust. Lisaks sellele ka kaloraaži.

Ma pean ennast ektomesomorfiks.

10kg 10 nädalaga on päris hea,kas sa oma toitumisest oleksid n6us lähemalt rääkima <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

erakordselt hea vastuse sain teilt Amarillo, poleks ise sellepeale tulnudki. Teil vist mingi meditsiiniline haridus. Oleks hea kui saaks veel asjalikke vastuseid ka,palun ärge läbustage...tänud <_<

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö 7 korda päevas (tegin nii ja massi tuli kõvasti, aga mitte ainult lihasmassi <_< ). Pane rõhku ka kasulikele rasvadele. Süsivesikurikkad toidud peavad kohe kindlasti menüüs olema ja ära unusta ka valke :P . Ega siin mingit imevalemit polegi, kui sa seda loodad.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lähemalt toitumisega saad tutvuda kui tellid toitumiskava , kuna enda tellitud kava ka päris ei hakkaks siia tasuta kirjutama . pm loed pisut artikleid/postitusi saad pisut targemaks ja paned enda poolt midagi kokku . Ära unusta häid rasvu ja tasakaalustatud toitumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära ka unusta, et kaalu kasv ei tähenda lihasmassi kasvu ja kaalu vähenemine ei tähenda rasva kaotust. Lihas ei kasva kiiresti, rasvakiht kasvab. <_<

Tõsi ta on. Samas räägitakse et rasvaprotsent 10-12 pidavat lihastele heaks anaboolseks keskkonnaks olema. Ei tea kui palju sel tõepõhja all on, aga sellesse ma usun. Pole küll rasvaprotsenti hiljuti mõõtnud, aga rasva alla kaduvate kõhulihaste pealt ütleks et mul on see 11-12. Pole ju päris pekk või mis :P

Ma tegin kiire ja rasvase kaalutõusu, sest tahtsin kiiresti suurem välja näha.

10kg 10 nädalaga on päris hea,kas sa oma toitumisest oleksid n6us lähemalt rääkima

Hommikul u 100g kuivainena tatart või riisi 3 praemunaga. Kastmeks 100g 20% rasvaga hapukoort koos majoneesi ja ketšupiga. Kui kapist kurki leian siis viilutan seda kah peale. Kõrvale näksin vahel leiba ka. Joogiks on morss.

3h hiljem lähevad alla keedukartulid koos ca 150g hautatud sealihaga (Vahel on sealiha asemel paar heeringat või kanaliha). Sinna peale läheb kurki, tomatit ja jällegi kõvasti hapukoort. Kõrvale paar viilu musta leiba ja joogiks jällegi morss.

3h hiljem söön 250g Farmi vanilje kohupiima koos kaerahelbete ja rosinatega. Lisaks sellele panen peale 2 supilusikatäit kakaod ja umbes 150g hapukoort.

3h hiljem lähevad jällegi keedukartulid koos muu kraamiga nagu enne.

Tund-kaks enne magamaminekut söön 250g maitsetut Ekstra(Farmi oma on täpselt sama, ainult poes, kust ostan 2kr kallim) kohupiima koos 150g hapukoorega. Joogiks tassitäis vett.

Treeningpäevadel asendan ühe söögikorra valgusheigiga, milles on 3 supilusikatäit viinamarjasuhkrut. Kusagile kava vahele mahuvad ka õunad, banaanid, aedviljad jms. Ma ei söö kindlalt nii 3h tagant, see aeg on rohkem 2,5-3h.

Kui tahad seda kava järgida, kuid soovid vähem rasva koguda, siis vähenda koore kogust umbes poole võrra või kasuta lahjemat varianti.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänud rinaldo, ma päris täpselt nii vast sööma ei hakka, kuna mul pole nii suur eelarve <_< (teil see vist ala 500 eeki päev?)

samakamees, kui saladus pole,võiksid ka oma toidukava postitada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänud rinaldo, ma päris täpselt nii vast sööma ei hakka, kuna mul pole nii suur eelarve :P (teil see vist ala 500 eeki päev?)

samakamees, kui saladus pole,võiksid ka oma toidukava postitada...

Ei ütleks et 500. Pole kokku arvutanud palju läheb, aga proovin.

Vanilje kohupiim 14.40

Maitsetu kohupiim 12.40

Hapukoor 10.80

Sea praetükk ca 25.00

Need asjad võtavad kõige rohkem raha ja kokku teeb see 62.60. Pole ju palju <_<

Muidugi tatar ja riis tuleb kah sinna otsa arvutada, samuti kakao, rosinad ja kaerahelbed. Kartulid on õnneks omast käest võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema algataja küsis kidagi muud aga ok <_<

1aasta 73kg

2aasta 80kg

3aasta pooleli aga algul juba 87kg aga nüüd 85kg kuna hakkasin ka väikest dieeti pidama.

Aga lugesin ka seda toitumis kava ja ma söön isegi rohkem aga lihas ei kasva ikkagi eriti,kuna ma ikkagi täis ektomorf jne. selle suure söömisega sain rasva% vahepeal juba 18 peale :P Tee mida tahah aga ektomorf kasvab aeglaselt ja sinna ei saa eriti midagi parata!

Aga ektomorfid võiks postitada siia ka ju oma treening kavasi!!!Või mis kava töötas nende puhul paremini!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänud rinaldo, ma päris täpselt nii vast sööma ei hakka, kuna mul pole nii suur eelarve <_< (teil see vist ala 500 eeki päev?)

samakamees, kui saladus pole,võiksid ka oma toidukava postitada...

Kalkuleerin siin küll peast hindu, aga mitte poes turul olles, aga minu arvutused on järgmised rinaldo söögi kulukuse kohta:

hommikusöök: 14,5 EEK

järgmine söök: 20 EEk (sealiha ostetud turult, samuti kartulid)

järgmine söök: umbes 23 EEk (arvestades ka rosinaid jmt ning hapukoort)

järgmine söök:20 eek (kanafilee ostetud turult, samuti kartul)

õhtul enne magamaminekut: 17 eek

kokku mitte trennipäeva söögile kuluv summa: 94,5 EEK. kokku kuus 3000 EEK. on seda nüüd palju või vähe, on iga inimese enda otsustada. vlagusheigi hinda ei osanud sisse arvestada, sest kõik oleneb kasutatavast pulbrist ja kogusest, mida korraga sisse võetakse. Seega, selle 500 eek eest, nagu sa, aries, kirjutasid, sööb rinaldo peaaegu nädala.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema algataja küsis kidagi muud aga ok <_<

Aga lugesin ka seda toitumis kava ja ma söön isegi rohkem aga lihas ei kasva ikkagi eriti,kuna ma ikkagi täis ektomorf jne. selle suure söömisega sain rasva% vahepeal juba 18 peale :P Tee mida tahah aga ektomorf kasvab aeglaselt ja sinna ei saa eriti midagi parata!

Aga ektomorfid võiks postitada siia ka ju oma treening kavasi!!!Või mis kava töötas nende puhul paremini!

ei ole ma ektomorf ega midagi, aga vähemasti uuringute järgi peaks kõige paremini toimima madalate korduste arvuga 5-7 kordust seerias kavad. Edu ja anna teada, kas oled proovinud ning kas mõikas.

Muudetud kasutaja krut949 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×