Jump to content
Juan Lue

Koivad

Recommended Posts

Tere,

Asi siis selline...

Kuidas ma saaks lahti jala lihastest ?

Olen mänginud korvpalli mingi 8 aastat ja treener pani rõhku pidevalt mu jalgadele.

Pärast jätsin kossu maha ja ei tegelenud paar aastat millegiga, võtsin juurte 30 kg <_<

Nüüd umbes 6 viimast kuud tegelen jälle jõusaaliga ja ujun. Käin 7 päeva nädalas 1,5 tundi saalis ja siis veel mingi 40 min ujun ja siis saun ja mullivann.

Rasv kaob tasapisi, lihased tasapisi taastuvad, keha on juba täitsa okei, aga noh jalad need ei mõtlegi väiksemaks minna.

Nüüd olen väikse kehaga ja suurte jalgadega (seal ei ole eriti rasva pea kõik on lihas).

jalgadega pikali olles surun 600 kg nagu polekski midagi, kuidas ma need proportseonaalseks kehale saaks ?

Varem kossu trennis ma tegin sedasi, et panin kile ümber jalgade ja see kuivatas neid kõvasti rasva ei olnud üldse, aga see ei mõju lihasele.

terv :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oled õnnistatud oma jalgadega. paljudel on vaja teha kõva tööd, et saaksid endale suured ja tugevad jalad, mis oleksid ülakehaga tasakaalus. selleks, et sa saaksid olla proportsioonis, pead lihtsalt ülakeha lihaseid kasvatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tegelegi nendega üldse, vahest harva kui ülakeha valutab siis jooksen ja teen mõnda harjutust jalgadele, seda juhtub mingi x1 nädalas.

Aga äkki oleks pildi võimalus? Tahaks ka neid võimsaid jalgu näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees räägib, nagu tal oleks Ronnie Coleman'i jalad ja kõhna korvpaluri tavaline ülakeha - jama jutt. Ei usu seda elu ilmaski. Olen ise teinud elus enne jõusaali 15 aastat trenni, mis nõudis tugevat jalgade tööd (sealhulgas 5 aastat korvpalli) ning ma ei saaks kunagi väita, et mu jalad on suured ja võimsad võrreldes ülakehaga. Jah, tõsi, mu jalad on küll tugevad ning treenitud, aga ma ei saaks kunagi öelda, et nad on liiga suured. Pühendan jalgadele tublisti treeningut jõusaalis, sest jalgade treenig (nt kükk) mõjub testosterooni tasemele väga positiivselt. Ma arvan, et Sul on lihtsalt minigsugune kompleks, sest oled oma elus rohkem teinud trenni jalgadele, kui ülakehale. Nüüd pead tähelepanu pöörama ülakeha treenimisele, aga Sa ei tohi unustada jalgu. Vähmalt kord nädalas pead tegema korraliku jalatrenni. Ülekeha areneb alati kiiremini, kui alakeha, seega jõuab ülakeha ka varsti Su "Suurtele Jalgadele" järgi. Ja see, et Sa käib 7 päeva nädalas, 1,5h, saalis, näitab seda, et Sa ei tea treeningu käigust ning tulemuslikkusest suurt midagi. Ilmselt ka toitumisest. Tee endale mõningad asjad selgeks ning siis hakkad ka arengut nägema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh tsau jälle,

Ega nad nüüd nii suured ka ei ole ja ma ise ka ei ole miniatüürne, aga nad on suuremad kui peaks.

Näiteks särke ma kannan suuruses 40, aga püksid on 56 C4. Mul on vöö kaks korda ümber kõhu ..

Selles mõttes et püksid on ülevalt kõik voltides kuna nad on vöös mulle liiga suured, aga kintsudes on vaevu vaevu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh tsau jälle,

Ega nad nüüd nii suured ka ei ole ja ma ise ka ei ole miniatüürne, aga nad on suuremad kui peaks.

Näiteks särke ma kannan suuruses 40, aga püksid on 56 C4. Mul on vöö kaks korda ümber kõhu ..

Selles mõttes et püksid on ülevalt kõik voltides kuna nad on vöös mulle liiga suured, aga kintsudes on vaevu vaevu.

<_< . Nagu ennemgi öeldud. Tahaks pilti näha. Aga jh, kui tahad jalgu väiksemaks siis ole defitsiidiis ja treeni jalgu nagu segane, nii kaua kuni tunned, et jõud hakkab kaduma.

Aga nuh su jutt näib väga ulmeline. Pilti ikka pilti vaja, et uskuda :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeni parem ülakeha suuremaks, mitte ära hakka lihaseid põletama. 40 suuruses särk..no ma ei tea, 12-aastase lapse kohta on see võib-olla okei... Mis rasva sa seal põletada üritad? Hakka sööma ja normaalselt trenni tegema parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin selle teemaalgataja varasemaid teemasid ja seal on tegemist samasuguse pulaga nagu käesolevaski. Seega palun teil asja mitte väga tõsiselt võtta! Kujutage nüüd ise ette - ülakeha 40 ja jalad 56! Nagu tagurpidi Johnny Bravo <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×