Jump to content
Indrek Viska

+ Oksjonil on (06-10) aprill Fitness.ee kindad randmetoega

Recommended Posts

Huvitav, miks viimased oksjoni pakkumised ära on kustutatud? "Uskumatu" postituse kohaselt oli viimane pakkumine ju 875 :)

mu arust on oksjoni ju siis võitnud MWEchamp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, miks viimased oksjoni pakkumised ära on kustutatud? "Uskumatu" postituse kohaselt oli viimane pakkumine ju 875 :)

Kuna kasutaja "whitesox" loobus, ja kustutas oma pakkumised, siis jäi alles 3 minu pakkumist mis olid kõige kõrgemad. Kustutasin need ära ja jätsin ainult kõige viimase alles. Kui ma sellega rikkusin reegleid siis väga vabandan, ning olen sel juhul nõus loobuma tootest.

"matti"-le matemaatika vedas kiiruga arvutades alt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MWEchamp, kui sa pakkusid 875, siis ma loobusin ja et kindel olla, kustutasin oma varasemad pakkumised ka. Aga see, et sa 650 fiti eest toote saad on ka kahtlane :)

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks whitesox peale oksjoni lõppu oma madalamad pakkumised ka punktideks muutis? Saan aru et oma kõrgeima pakkumise muutis ja lasi MWEchamp´il võita, kuid mis mõttega oli tal vaja neid madalamaid pakkumisi tühistada? Ja MWEchamp siis muutis ka oma pakkumised punktideks vastavalt nii, et mina ei võidaks. Juhuslikult on MWEchamp whitesox´i sõbralistis ka.

Kuna whitesox ja MWEchamp loobusid ja nende pakkumised on tühistatud, siis peaks viimaseks arvestatavaks pakkumiseks jääma minu pakkumine (180 fitti), mille ma tegin 6 minutit enne kella viit.

Teine variant võiks olla, et kindad pannakse järgmine nädal uuesti oksjonile ning neil kahel kasutajal ei ole õigus sellel oksjonil osaleda.

Minu pärast võid sina ka võita, sest nii on ausam. See, et MWEchamp talitas minu järgi ja kustutas oma pakkumised ära, pole ka vist õige. Seega minugi poolest võid sa need kindad võita, sest mul kadus huvi ära. Jagage ise :) .

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on ikka nii, et see summa mis sa pakud selle pead sa ka maksma. Tähendab, et MWEchamp pakkus 875 ja peab selle hinna maksma. Ega vahet pole palju teised pakkusid.

Näiteks kui tahan osta x asja ja kõrgeim panus on 100 FITi. Siis ma panustan 3000FITi ja keegi mind üle ei paku, siis muudan oma postituse ära ja kirjutan 125FITi ja saan odavalt asja endale. Nii päris ka asjad ei käi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Kõigile

Mis me sellega nüüd teeme, õiglane kõigi oksjonil osaletjate jaoks oleks taastada pakutud summad. Ei oleks õiglane lüüa selline pretsendent, kus saab postitusi muuta ning kustutada.

Loodan, et see on mõistlik ettepanek

Indrek

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×