Jump to content
Liis00

Kuidas oleks võimalik kaasa aidata,kilode põletamisele?

Recommended Posts

Miks 2 kuuga, suvi algab ju alles 2,5 kuu pärast (21.06). :P

2 kuuga 10 kg kaotada oleks liiga palju. Mul 95-kilosena poleks jah väga hullu, aga eeldatavasti tunduvalt kergema naisterahva puhul oleks see organismile liiga kiire kaalu muutus, millel võivad ka negatiivsed küljed olla.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proteiinijook sind dieedil otseselt ei aita, Eat & Lose pidavat söögiisu vähendama ja dieedile tõuke andma, selle leiad www.eiselt.ee

ilma korraliku toitumiseta sind lisandid ei aita va osad tervistrikkuvad hardcore tooted

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi oskab ehk soovitada mingeid kõhtu täitvaid kapsleid dieedi juurde või äkki proteiini jooki ?,Plaan oleks kahe kuuga 10 kg alla saada

Palju sa üldse umbes kaalud, kui küsida tohib? :P

Loodan, et sa pole järjekordne 55 kilone keskmise pikkusega naisterahvas, kes tahab 10 kilo alla võtta.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas toitumiskava on optimaalselt paigas ja trenni ikka ka teed?

Iseenesest ca 1kg nädalas ülekaalus inimesel on täitsa reaalne ja suht tervislik isegi maha võtta...

No siis peab tõsiselt ülekaalus olema, et 1kg nädalas oleks tervislik kui üldse on see hea sinu kehale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas toitumiskava on optimaalselt paigas ja trenni ikka ka teed?

Iseenesest ca 1kg nädalas ülekaalus inimesel on täitsa reaalne ja suht tervislik isegi maha võtta...

rasvades paiknevad talletanud kemikaalid, kiire rasva kaotus pole tervislik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalun ise 74 kg ,olen 168 cm pikk. Trenni teen 2korda nädalas jooksmas umbes 1tund,ja kõhulihaseid ,plaan on hakata ka rattaga sõitmas käima. Päeva jooksul kõnnin ka suhteliselt rohkem kui enamus inimesi.

Muudetud kasutaja Liis00 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalun ise 74 kg ,olen 168 cm pikk. Trenni teen 2korda nädalas jooksmas umbes 1tund,ja kõhulihaseid ,plaan on hakata ka rattaga sõitmas käima. Päeva jooksul kõnnin ka suhteliselt rohkem kui enamus inimesi.

Ülekaal kui selline pole üleöö tekkinud. Arvatavasti efektiivsem tee kilode kaotamisele on elustiili ja toitumise muutmine. Minu arvates on rumalus üritada midagi kiirelt saada. Esiteks see on liialt koormav organismile ja mentaalselt kui sa sellega hakkama saad, siis arvatavasti sa edasi treenida ei viitsi, kuna kõik oli liialt intensiivne ja sul on sisuliselt kopp ees. Vana elujärjele langemine on lihtne.

Minu soovitused:

1) Toitumine korda- lihtsaim moodus on siit samast kava tellida

2) Treeningkava- jällegi kui võimalik kasutada jõusaali, siis tellida siit kava ja kombineerida see aeroobsega.

3) Kui jõusaali võimalik kasutada ei ole, siis siit foorumist saad kindlasti abi et koduste vahenditega keha treenida. Tähtis on et teekisd harjutusi kogu kehale, et kogu keha areneks koos. Keskendumine ainult kõhulihastele on lollus.

Kõige tähtsam on siiski toitumine. Ma tean et algus on raske ja aega kulub et süsteemiga harjuda ning tulemused ei ole esialgu kõige kiiremad, aga vähemalt kaotad kaalu tervislikult.

Usu mind, korras toitumise ja süstemaatilise trenniga hakkab enesetunne kiirelt paranema. Ei tasu karta jõusaali, su lihased ei hakka paisuma nagu meestel!

Loe seda artiklit! http://buduaar.ee/Article/article/7186

Muudetud kasutaja Mikk07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×