Jump to content
ujumaie

Treenida alumisi kõhulihaseid!

Recommended Posts

Tere!

Olen noormees nimega Rainer.

Tunnen huvi sellise asja vastu, et kuidas treenida kõige alumisi (nabast allpool) kõhulihaseid.

Teen küll trenni (käin ujumas), muidu kehakaaluga probleeme pole ning ka kõht on normis, kuid alumised kõhulihased on vormist väljas (ühtlane paks kõht).

Mis trenni tuleks teha, et seda kohta treenida ning kuidas see üldse tekib (kas teatud toitudega, tegevusega/tegevusetusega?)?

Aitäh ette!

Rainer.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See paks kõht on rasv mis sul seal on ja alustada tuleks toitumisest. Kõhulihaste treenimsega seda rasva ära ei põleta, kui toitumine pole üle vaadatud. Kõhulihaste treenimsega treenid kõhulihaseid, mitte pekki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki oskate konkreetsesid soovitusi anda?

Ujumisest täitsa piisab trennina, kui teed tõsiselt. Toitumine tuleb üle vaadata - igasugused maiustused, saiakesed tuleks välja jätta. Juua limonaadi jm. sellise asemel vett ja sellest peaks piisama, vähemalt esialgu. Muidugi oleks kasulik teha korralik toitumiskava, nii et päevane kalorite hulk oleks veidi väiksem päevasest vajadusest - vähendama peaks kaloreid süsivesikute arvelt. Targemad, parandage, kui eksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen täheldanud, et koolinoortel on suht raske omandada alakõhulihaseid juba sellepärast ,et istumist on palju.Tahes või tahtmata koguneb sellega allapoole rasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi oleks kasulik teha korralik toitumiskava, nii et päevane kalorite hulk oleks veidi väiksem päevasest vajadusest - vähendama peaks kaloreid süsivesikute arvelt.

Kus kohast muidu saab teada neid päevaseid süsivesikute vajadust jms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus kohast muidu saab teada neid päevaseid süsivesikute vajadust jms?

Ma soovitan sul laenutada raamatu nimega "Ahtriprojekt". Seal on kirjas kui palju rasvu, süsikaid, valke peaks inimene vastavalt oma eesmärgile sööma jne.

792.jpg

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×