Jump to content
hunter

probleemid trenniga.

Recommended Posts

2 kuud seisan juba lamades surumise 90kg juures, milles probleem võib olla? Olen proovinud erinevaid asju, eelmine nädal tegin leesmanni kava "surumises" - kuid mul on paindlik trenn kergejõustikus, siis ei saanud ma seda järgida see nädal päevalt. Kergejõustiku teen 2-3x ja jõusaali ka 3x - ületreening võib olla, sest kergejõustikus saavad õlad koormust, teen odaviset.

Ma tõesti ei taha enam trennis käia, kui tulemused ei parane seega aidake kes oskab? Mingeid selliseid jutte palun mitte panna, et "võta siit kava ja tee seda" - mul oleks just plahvatusliku jõudu väga vaja. Veidi oskan teha rebimist ja tõukamist, saan treeneri käest küsida ka tehnika kohta.

Aitäh, kes viitsivad mu peale aega raisata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 kuud seisan juba lamades surumise 90kg juures, milles probleem võib olla? Olen proovinud erinevaid asju, eelmine nädal tegin leesmanni kava "surumises" - kuid mul on paindlik trenn kergejõustikus, siis ei saanud ma seda järgida see nädal päevalt. Kergejõustiku teen 2-3x ja jõusaali ka 3x - ületreening võib olla, sest kergejõustikus saavad õlad koormust, teen odaviset.

Ma tõesti ei taha enam trennis käia, kui tulemused ei parane seega aidake kes oskab? Mingeid selliseid jutte palun mitte panna, et "võta siit kava ja tee seda" - mul oleks just plahvatusliku jõudu väga vaja. Veidi oskan teha rebimist ja tõukamist, saan treeneri käest küsida ka tehnika kohta.

Aitäh, kes viitsivad mu peale aega raisata.

Eks ole raske muidugi mitut asja korraga teha. Minu soovitus on toitumist korrigeerida (vajadusel koguseid suurendada), puhata korralikult ja teha baasharjutusi trennis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustagi sellega et tõsta üldkaloraazi 100kcal'i kaupa, samas ürita taastumist kah parandada - kas siis erinevate sheikidega või lihtsalt unerežiimi korrigeerides..

Väike paus jõusaali treeningust ei teeks kah paha, eriti kui veel nii aktiivne - peale pausi võtad tavapärasest rinnatrenni raskustest ~10-15% maha ja alustad uue ringiga..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 kuud seisan juba lamades surumise 90kg juures, milles probleem võib olla? Olen proovinud erinevaid asju, eelmine nädal tegin leesmanni kava "surumises" - kuid mul on paindlik trenn kergejõustikus, siis ei saanud ma seda järgida see nädal päevalt. Kergejõustiku teen 2-3x ja jõusaali ka 3x - ületreening võib olla, sest kergejõustikus saavad õlad koormust, teen odaviset.

Ma tõesti ei taha enam trennis käia, kui tulemused ei parane seega aidake kes oskab? Mingeid selliseid jutte palun mitte panna, et "võta siit kava ja tee seda" - mul oleks just plahvatusliku jõudu väga vaja. Veidi oskan teha rebimist ja tõukamist, saan treeneri käest küsida ka tehnika kohta.

Aitäh, kes viitsivad mu peale aega raisata.

Kuidas sa mõõdad seda, et surumine seisab 90kg juures? Kas sa proovid siis iga nädal rekordit? Või sa mõtled, et tööseeria on 90kg juures? Kui iga nädal proovid rekordit, siis seda ära kindlasti tee.

Mitu korda nädalas sa surumist teed? Kui teed üle 1 korra nädalas, siis proovi kindlasti 1 kord nädalas või isegi vähem. Kui oled pikka aega teinud surumist näiteks ühe raskusega tööseeriaid, siis proovi kindlasti midagi püramiiditaolist. Lähed näiteks 5-ste seeriatega üles (iga seeria lisad raskusi) ja lõpupoole, kui 5-seid teha ei jõua, siis teed 3-seid. Võib ka päris 1-steni välja minna aeg-ajalt.

Aga ma arvan, et probleem on selles, et sa ei taastu ära. Mitu harjutust sa rinnale teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa mõõdad seda, et surumine seisab 90kg juures? Kas sa proovid siis iga nädal rekordit? Või sa mõtled, et tööseeria on 90kg juures? Kui iga nädal proovid rekordit, siis seda ära kindlasti tee.

Mitu korda nädalas sa surumist teed? Kui teed üle 1 korra nädalas, siis proovi kindlasti 1 kord nädalas või isegi vähem. Kui oled pikka aega teinud surumist näiteks ühe raskusega tööseeriaid, siis proovi kindlasti midagi püramiiditaolist. Lähed näiteks 5-ste seeriatega üles (iga seeria lisad raskusi) ja lõpupoole, kui 5-seid teha ei jõua, siis teed 3-seid. Võib ka päris 1-steni välja minna aeg-ajalt.

Aga ma arvan, et probleem on selles, et sa ei taastu ära. Mitu harjutust sa rinnale teed?

Ma ei mõõda seda iganädal, pigem kuuaja tagant. Rekord on 90kg juures, tööseeriad teen tavaliselt raskusega 55-65kg. Nendest seeriatest ma ei tahaks ültse rääkida, teen nii kuidas jumal juhatab. Harjutuste poolelt on põhiliselt Horisontaal, Kaldpind v rõõbaspuud ja siis Pullover vahest.

Ma ise arvan samuti, et ei taasta. Olen koguaeg treenind, siis kui haige olen siis on maximaalne paus jäänud 1nädal või midagi sinna kanti. Teised harjutused arenevad, rind just ei taha areneda. Ma proovisin Märtsi algul 90kg . . ei läind rinnalt lahti, täna proovisin ei läind ikka. Kuigi olen näiteks svungile 5kg otsa lisanud, õlgadega surumisele ~4,5kg otsa lisanud. Jõutõmbele 10kg ja Kükile 5kg. Triitseps võib ka ületreeningus olla, sest olen vahest kakspäeva järjest teinud harjutusi (esmaspäev - jõusaal: Surumine ja Triitseps, teisipäev Viskan, seal saab ka triitseps vatti) satub ületreeningusse!! Samuti õlgadega, saavad pea igapäev koormust ja need ei pruugi ka ära taastuda. Minu trenn logiseb ühesõnaga.

NB: Söön päevas keskmiselt 4-5 korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei mõõda seda iganädal, pigem kuuaja tagant. Rekord on 90kg juures, tööseeriad teen tavaliselt raskusega 55-65kg. Nendest seeriatest ma ei tahaks ültse rääkida, teen nii kuidas jumal juhatab. Harjutuste poolelt on põhiliselt Horisontaal, Kaldpind v rõõbaspuud ja siis Pullover vahest.

Ma ise arvan samuti, et ei taasta. Olen koguaeg treenind, siis kui haige olen siis on maximaalne paus jäänud 1nädal või midagi sinna kanti. Teised harjutused arenevad, rind just ei taha areneda. Ma proovisin Märtsi algul 90kg . . ei läind rinnalt lahti, täna proovisin ei läind ikka. Kuigi olen näiteks svungile 5kg otsa lisanud, õlgadega surumisele ~4,5kg otsa lisanud. Jõutõmbele 10kg ja Kükile 5kg. Triitseps võib ka ületreeningus olla, sest olen vahest kakspäeva järjest teinud harjutusi (esmaspäev - jõusaal: Surumine ja Triitseps, teisipäev Viskan, seal saab ka triitseps vatti) satub ületreeningusse!! Samuti õlgadega, saavad pea igapäev koormust ja need ei pruugi ka ära taastuda. Minu trenn logiseb ühesõnaga.

NB: Söön päevas keskmiselt 4-5 korda.

Tee surumist nt 5x5 (5 seeriat x 5 kordust). Alusta nt. 60 kg pealt ja iga nädal lisa 2,5kg juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu soovitus on teha kerge nädal. See tähendab seda et raskused jagad kaalu järgi pooleks ja seeriaid teed 2/3 tavapärasest.

Golaterali kilokalorite 100 kaupa tõstmine on hea soovitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks proovima seda 5x5, päris huvitav tundub.

1)lamades surumine horisontaal - 5x5

2)Surumine kaldpinnalt - 4x8

3)Surumine maast hantlitega - 3x8

4)Rõõbaspuud v Pullover - 5x7 - See oleks max, kui jõuan teised ilusti sooritatud? Teeksin seda näiteks kolmapäev. Tavaliselt olen rinda teinud esmaspäev. Muudaksin trennipäevi ka, et teeks kolmap, reede ja laupäev. Oleks väga hea, vahelduse mõttes.

Kolmap - rind, biitseps, alaselg.

Reede - Jalg, Säär, Kõht

Laupäev - Selg, triitseps, käsivars.

Valiksin 2-heal päeval plahvatuslikud harjutused lihasgruppidele. Teeks 3-4 seeriat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust sa pingutad ikkagi üle, kui sa veel mitu korda nädalas kergejõustikku teed. Kergejõustiklased minu arust eraldi päevadel eriti saali ei tee. Pigem pärast kergejõustiku trenni natuke teevad kangi otsa. Nii palju, kui mina tähele olen pannud. Peaksid valima, mis spordiala sulle rohkem meeldib ja sellele pühenduma. Mitut asja korraga on väga raske teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×