Jump to content
timo116

Rekordid alustades...

Recommended Posts

60-70kg kükk pole mingi kükk. Eriti veel kui härra surub 110kg ja kükib 70kg, täitsa naljakas või mis.

seda nüüd küll...ega alla 100kg pole ka mingi kükk :) :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

algul:nüüd

olen käind ca kaks kuni kaks ja pool kuud.

rind(algul):45kg (nüüd)65kg

jõutõmme(algul)? (nüüd)110kg

kükk(algul): umbes 50-55kg (nüüd)75kg

no 45kg ei läind ka korralikult ülesse rinnalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hernekeppidel lased ringi v ?

rinnalt 110 ja kükk ja tõmme niii väikesed :S?

Õnnitlused, oled ametlikult jõusaali tolaaaa !!!!

Ära nüüd liiga kiiresti järeldusi ka tee, äkki on inimesel mingi trauma. Mina ka ei saa enam nii palju kükkida ja tõmmata kui suruda. Või noh, saan, aga pärast seda olen paar nädalat voodis pikali valudes piineldes. Jalad on vaatamata sellele piisavalt jämedad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

viimase aja tulemused (kaal 94 - 97)

kükk 134kg 5 korda (siin siis vööga ja korralikud täiskükid), saavutuseks loeksin ka keharaskusega 18 kükki (ehk siis 97kg x18 - ilma vööta korralikud täiskükid) ja 102 kilo x15 ilma vööta ja nagu ikka täiskükid

rinnalt surumine 127kg 5 korda

jõutõmbe rekord oli viimati 200kg x1 ja 157x5 (ilma vööta)

suhted peaksid siis olema järgmised - kui surud rinnalt 100kg siis kükk peaks olema 150kg ja tõmme 250kg ehk siis sellisest valemist peaks olema näha millele vaja tähelepanu pöörata

edu treenimisel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
viimase aja tulemused (kaal 94 - 97)

kükk 134kg 5 korda (siin siis vööga ja korralikud täiskükid), saavutuseks loeksin ka keharaskusega 18 kükki (ehk siis 97kg x18 - ilma vööta korralikud täiskükid) ja 102 kilo x15 ilma vööta ja nagu ikka täiskükid

rinnalt surumine 127kg 5 korda

jõutõmbe rekord oli viimati 200kg x1 ja 157x5 (ilma vööta)

suhted peaksid siis olema järgmised - kui surud rinnalt 100kg siis kükk peaks olema 150kg ja tõmme 250kg ehk siis sellisest valemist peaks olema näha millele vaja tähelepanu pöörata

edu treenimisel

Mispärast see kükk tõmbest nii palju kehvem peaks olema sinu arust? Mina arvan, et kükk ja tõmme võiksid olla umbes samad. Kõvematel meestel on minu arust üldjuhul kükk tugevamgi. Kõvematel - tähendab 350+ kükkijatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mispärast see kükk tõmbest nii palju kehvem peaks olema sinu arust? Mina arvan, et kükk ja tõmme võiksid olla umbes samad. Kõvematel meestel on minu arust üldjuhul kükk tugevamgi. Kõvematel - tähendab 350+ kükkijatel.

Olen ise ka seda jõutõstmise võistluste tulemustest märganud, et paljud kükivad rohkem kui tõmbavad. Suhteliselt hämmastav nähtus minu jaoks. Oletan, et see on varustuse pärast nii, varustus peaks kükile rohkem juurde andma kui tõmbele. Võib-olla eksin, ei ole varustusega ise kunagi tõstnud...

Mul endal on küll tõmme pika puuga tugevam kui kükk. Mis viga tõmmata, jalad on poolküki asendis, tõmbad jalgadega raskuse maast lahti ja selg sirgeks. Poolkükist peaks ju ometi igaüks suutma suuremaid raskusi tõsta kui sügavkükist? Aga katsu sügavküki puhul alt august suure raskusega üles tulla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ise ka seda jõutõstmise võistluste tulemustest märganud, et paljud kükivad rohkem kui tõmbavad. Suhteliselt hämmastav nähtus minu jaoks. Oletan, et see on varustuse pärast nii, varustus peaks kükile rohkem juurde andma kui tõmbele. Võib-olla eksin, ei ole varustusega ise kunagi tõstnud...

Mul endal on küll tõmme pika puuga tugevam kui kükk. Mis viga tõmmata, jalad on poolküki asendis, tõmbad jalgadega raskuse maast lahti ja selg sirgeks. Poolkükist peaks ju ometi igaüks suutma suuremaid raskusi tõsta kui sügavkükist? Aga katsu sügavküki puhul alt august suure raskusega üles tulla!

varustus määrab ilmselt nende "kõvade" meeste tulemused (ma ütleks, et võrdne raskus kükil ja tõmbel tähendab, et selg on nõrk:D), ise ei ole peale tõstevöö viimased 5 aastat muid abivahendeid kasutanud seega ei tea :) samas pean ennast tervisesportlaseks ning keha arendada proportsionaalselt on minu eesmärk ja seda pidevalt ja järjekindlalt nii kaua kuni võimalust on:) seega ei pea vajalikuks mingile lihasgrupile spetsialiseeruda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei...Asi on suht kahtlane. Ma suht hiljuti sain 15, käin iga päev jõusaali.Nüüd olen 2 kuud käinud ja rinnalt tõstan 55kg.

Iga päev ei ole mõtekas jõusaalis käia. Targem on treenida 3-4x nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguses:

Oktoober 2007

Rinnalt surumine: 50kg

Jõutõmme: Ei teinud seda algajana

Kükk: Asendasin jalapressiga.

Mai 2009

Rinnalt surumine: 102,5kg

Jõutõmme: 180kg

Kükk: vahelduva eduga olen teinud aga ei tarbi seda harjutust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jay cutler oli vist esimene kord jõusaali tulles surunud 140kg jäi kuskilt meelde.

Aga samas ta oli enne töötanud isa ehitusfirmas lihttöölisena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jay cutler oli vist esimene kord jõusaali tulles surunud 140kg jäi kuskilt meelde.

Aga samas ta oli enne töötanud isa ehitusfirmas lihttöölisena.

Nojah minusugustel nõrgukestel, kes alustades vaevu 50 kg surusid pole siis vist eriti lootust :)

Muudetud kasutaja noPAINnoGAIN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rinnalt oli 85kg aga olin nati jõukas käind ka mingi kord nädalas või nii tegelesin suusatamisega seal ikka vaja jõudu aga suht vastupidavuslikku. :D

kükki ei tea pole kunagi maksi proovind kardan tagareiele viga teha see tõmbab kergelt valulikuks juba suht kergete seeriatega trennis praegu olen mingi 65kg 8-10 teind mingi 4-5 seeriat vb mingi 80-90kg on ei oska pakkudagi.

jõutõmbes sama asi ei ole maksi proovind veel aga kindlasti proovin varsti trennis ka mingi 70kg seeriaid teind. :D

jõukas käind teist kuud enne kaalusin 72kg nüüd 79kg ja rinnalt maks on nüüd 90kg sain 2 nädalat tagasi kätte tegelt loodan 100kg juuni alguseks aga ei tea kas 2 kuuga 15kg ikka saab juurde samas niivõrd algaja, et kõik võimalik küll ta ära tuleb nii või naa mingi aeg. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi päris esimene reks oli kuuendas klassis 50kg(A)

nüüd enne jõukas käima hakkamist oli rinnalt 85kg aga olin nati jõukas käind ka mingi kord nädalas või nii tegelesin suusatamisega seal ikka vaja jõudu aga suht vastupidavuslikku. :D

kükki ei tea pole kunagi maksi proovind kardan tagareiele viga teha see tõmbab kergelt valulikuks juba suht kergete seeriatega trennis praegu olen mingi 65kg 8-10 teind mingi 4-5 seeriat vb mingi 80-90kg on ei oska pakkudagi.

jõutõmbes sama asi ei ole maksi proovind veel aga kindlasti proovin varsti trennis ka mingi 70kg seeriaid teind. :D

jõukas käind teist kuud enne kaalusin 72kg nüüd 79kg ja rinnalt maks on nüüd 90kg sain 2 nädalat tagasi kätte tegelt loodan 100kg juuni alguseks aga ei tea kas 2 kuuga 15kg ikka saab juurde samas niivõrd algaja, et kõik võimalik küll ta ära tuleb nii või naa mingi aeg. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga võiksid :)

Siis kui ma veel jalga tegin e. 3 kuud tagasi, siis ma ka kükitasin. Pole ligi 3 kuud seda teinud, sest reis on liiga jämedaks läinud ja teksad ei taha väga enam minuga koostööd teha :D Minu hetke jalatrenn on päevaks kuskil 25km jalgratast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguses:

* kaal 65kg

* surumine oli teisel päeval kui saali läksin 10x50kg

* kükk oli vist 10x60kg

* tõmme sai 100kg vist paar korda üles sikutatud

Nüüd:

* kaal 90kg

* surumine 10x120kg

* kükk 10x180kg

* tõmme 10x160kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
viimase aja tulemused (kaal 94 - 97)

kükk 134kg 5 korda (siin siis vööga ja korralikud täiskükid), saavutuseks loeksin ka keharaskusega 18 kükki (ehk siis 97kg x18 - ilma vööta korralikud täiskükid) ja 102 kilo x15 ilma vööta ja nagu ikka täiskükid

rinnalt surumine 127kg 5 korda

jõutõmbe rekord oli viimati 200kg x1 ja 157x5 (ilma vööta)

suhted peaksid siis olema järgmised - kui surud rinnalt 100kg siis kükk peaks olema 150kg ja tõmme 250kg ehk siis sellisest valemist peaks olema näha millele vaja tähelepanu pöörata

edu treenimisel

Kui tõmme tükk maad parem kükist, siis järelikult hoopis jalad nõrgad. Tõmbe ja küki vahe on minu arvates normaalne 30-50kg (sõltub suurusjärgust).

http://www.amazon.ee/lehed/pilt/misc/jouto...ongman_2009.pdf

vaata seda protokolli, kõik tulemused tehtud varustuseta. Ei näe, et keegi 100kg rohkem tõmbaks kui kükib. Sinu valemi järgi peaksin ma ligi 400kg tõmbama, et asi proportsioonis oleks.

Muudetud kasutaja antz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah, ma olin 16 kui ma 50 kg rinnalt surusin. ma loodan, et nüüd juba halastab kang natuke rohkem. Üle kahe aasta olen kodus mõnusalt treeningut jätkanud, aga kangitaolist asja pole juba tükk aega katsunud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mispärast see kükk tõmbest nii palju kehvem peaks olema sinu arust? Mina arvan, et kükk ja tõmme võiksid olla umbes samad. Kõvematel meestel on minu arust üldjuhul kükk tugevamgi. Kõvematel - tähendab 350+ kükkijatel.

bulldogil on adekvaatsed suhtarvud. kui kükk ja tõmme on samad, on põhimõtteliselt 2 varianti: 1) teed kükki valesti 2) teed jõutõmmet valesti.

korraliku tehnika korral peab kükk olema 70-80% kehvem kui jõutõmme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
korraliku tehnika korral peab kükk olema 70-80% kehvem kui jõutõmme.

Kas sa ei mõtle mitte seda, et kükk peaks moodustama 70-80% jõutõmbe suurusest, mitte olema sellest nii palju kehvem? Sest sinu väite kohaselt peaks keegi kes teeb jõutõmmet 200 kg suutma kükkida vaid 40-60 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×