Jump to content
Indrek Viska

FIT.id TAAS MÜÜGIL

Recommended Posts

See on muidugi küll ainult minu arvamus aga:

Minu arust see et Fit-e saab ainult postituste ja teenete eest + ostude pealt, oli parem süsteem kuna siis säilis foorumis postitajatel eelis teiste eest oksjonitelt sootsalt asju osta. Nüüd võib aga igaüks kellel raha rohkem endale Fit-e osta ja oksjonile pakkuma tulla. Oksjonilt saab ju 100% mingil määral odavamalt kui poest, sest muidu ei oleks sel ju mõtet. Lahendusena pakuksin nt välja variandi, et nt postituste eest saadavate Fit-ide hulka suurendada, või langetada ostetud Fit-ide kurssi (kui ostad saad EEK-de eest vähem Fit-e) mitte 1 EEK = 4 Fit-i vaid nt 3 või 2.

See on aga ainult minu arvamus ja ettepanek.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui suurendada postituste eest saadavate FIT'de kogust, siis oleks fitnessi pood varsti tühjaks pumbatud ja foorumid läga täis..

Mina küll ei näe mingit väga mõjuvat põhjust, miks ei tohiks FIT'e müüa. Hind ja väärtus on tasakaalus, mis sainimhing veel tahad, oleks kurss kallim, siis vaevalt keegi nii väga neid ostakski, ei ole ju erilist mõtet. Ei näe mina põhjust, miks peaks/võiks usinamatel foorumihiirekestel olla privileeg osaleda FIT'i oksjonitel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ka ei ole selle poolt et fitid müügiks on......Lihtsalt jah ..kui siia tulevad mingid nõ "suvalised" hakkavad ostma fitte ja meid fitness.ee peret fiti okjonitel üle pakuvad ei ole eriti lõbus tegelikult.:rolleyes: Seda et fitid peaksid ikka oma peresse jääma:D..

Aga lõpuks see kõik on ikkagi äri ja äris tuleb teenida kasumit.:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui suurendada postituste eest saadavate FIT'de kogust, siis oleks fitnessi pood varsti tühjaks pumbatud ja foorumid läga täis..

Mina küll ei näe mingit väga mõjuvat põhjust, miks ei tohiks FIT'e müüa. Hind ja väärtus on tasakaalus, mis sainimhing veel tahad, oleks kurss kallim, siis vaevalt keegi nii väga neid ostakski, ei ole ju erilist mõtet. Ei näe mina põhjust, miks peaks/võiks usinamatel foorumihiirekestel olla privileeg osaleda FIT'i oksjonitel.

See oli minu aravamus, see on sinu oma, igal ühel enda oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge olge nii kitsarinnalised, te muidugi näete olukorda ainult enda mätta otsast, kuidas endal parem on, aga tegelt, mis vahet sel on, kas neid saab osta või mitte. Vaadake asja teisest vaatevinklist ka, eksole..

Nt. kui aeg-ajalt saab FITe osta ja nendega oksjonitelt midagi soetada, siis see reklaamib fitness.ee lehte mingil määral ja üldpildis kutsub siia rohkem inimesi, muudab foorumid jms aktiivsemaks.

Teiseks, kas need, kes siis foorumitesse vähem rumalaid (sisutühje) postitusi teevad ja selle asemel raha maksavad pole fitnessi perest?

Muidugi, oli see sinu arvamus, ma ei üritagi seda solvata või ümber lükata. Lihtsalt ma ei näe põhjust, miks nii väikese asja pärast on vaja üldse kisada keset kõrbe.

Kõike head! :rolleyes:

edit:kirjaviga

Muudetud kasutaja Tohman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, arvan ka, et fittide müük on postitajate ja netist ostjate ahistamine.

Samas võiks nii teha, et vabade teemade all olevatele teemadele vastamise eest fitte ei anta, kuna seal nii asjalikku juttu ei räägita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No saab ju teha nii, et FITide ostmiseks peab vähemalt "tegija" olema, see välistab selle, et suvakad teevad konto ja kukuvad ostma. Mina isiklikult pooldan FITide müüki, ma ei suudaks elusees niipalju mula postitada, et selle eest piisavalt FITe teenida :rolleyes:

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No saab ju teha nii, et FITide ostmiseks peab vähemalt "tegija" olema, see välistab selle, et suvakad teevad konto ja kukuvad ostma. Mina isiklikult pooldan FITide müüki, ma ei suudaks elusees niipalju mula postitada, et selle eest piisavalt FITe teenida :rolleyes:

Need tiitlid ei tähenda siin foorumis enam eriti midagi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei põeks nende FITide pärast nii palju, tegemist on ikkagi äriga. FITide ostmisega on alati risk, et sa ei võida oksjonil või oksjone enam üldse ei peeta. Sellisel juhul on FITide omanikud sundolukorras ja kulutavad FITid ära siinses poes. Pigem võiks olla selline reegel, et iga kasutaja saab korraga osaleda ühel oksjonil, kui oled juba ühe pakkumise teinud, siis enam teisel oksjonil sel nädalal osaleda ei saa. Igav, kui üks kasutaja võidab ühel nädalal 2-3 auhinda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks väga hea mõte oleks see, et oksjonil oleks osalemisõigus vaid neil, kes on viimase kuu jooksul netipoest vähemalt 500 krooni eest kaupa osnud. Siis ei oleks oksjonil konkurendid mingid suvakad ja samas saaks fitte niisama juurde osta ning oksjonil kujunev hind oleks ka normaalne.

Mõned võib-olla on ainult foorumis suured jutumehed ja teenivad päevas sama palju fitte, kui teised poest 200 krooni eest kaupa ostes. Selliste reeglitega oleksid kindlasti foorumi kasutajad nõus ja pood poleks ka unicef.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×