Jump to content
Makaveli

õlu

Recommended Posts

on selline küsimus ,et kuidas õlu mõjutab toidulisandite tarbimist? umbes nii ,et nädalas 6 päeva ei tarbi üldse ja reedel võtan 2-3 liitrit. kas tasuks õlle joomine maha jätta või ei muuda see midagi kui jood õlut ja sööd toidulisandeid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õlle joomine ei tee midagi, päev peale joomat mine lihtsalt jooksma või tee niisama trenni. nii, et kohe tunned ,et higistad rohkem kui tavaliselt :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Sa kuus päeva seda sõlki ei joo ja nagu ma aru saan teed trenni, miks Sa siin seitsmendal päeval pead jooma, kas on Sul on sõltuvus alkoholist? Midagi kasulikku kolmes liitris õlles ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

irw, kle Marek (mitte Kalmus), kas ma mitte ei eksi et sa siin teed lihtsalt odavalt nalja teemadega kui ka teiste kasutajatega? IRW.. kui sa seal pildid.. siis annaks sulle küll 10st 10 :( irw.. ja vaata et sa rohkem õlut ei joo, mudu viid oma niigi ilusa keha vormist välja!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fuck off oma sõltuvuse jutuga... reedel lihtsalt teeme sõpradega sauna ja on väga hea lõõgastuda kui on saun + õlu... kas teised mehed liituvad arvamusega ,et õll ja saun on hea? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahunege inimesed.. ärge sõimake üksteist, vaid rääkige rahulikult! See foorum siin on vaid arutamiseks ja üksteisele hea ja uue informatsiooni andmise koht!

Olen sinuga Makaveli nõus. See ei ole mingi sõltuvus. See on normaalne, kui sa võtad väikse õlle vahest ja eriti veel sauna kõrvale! Ega nüüd jõusaal ei ole ka selline asi või koht, et tuleb loobuda kõigest, mis kuulub normaalse eluviisi juurde (teemakohane õlu)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×