Jump to content
Denzel

Poks + massi kasvatamine

Recommended Posts

Tervist.

Käin 3 korda nädalas poksi trennis, olen 21a vana, 184cm pikk ning kaalun 80 kg. Soov oleks kaal kuhugi 86 - 90 kg-ni kasvatada (sealjuures kaotada võimalikult vähe kiirust) ning kuna enda teadmised just kõige laialdasemad pole, otsustasingi küsida nõu siit.

Tean et söömine on peamine, kuid kui suur peaks olema orjenteeruvalt söödud valgu kogus päevas ja on vajalik ka mõni toidulisand...?

Jooksmas pole vist massi kogumise perioodil väga mõtekas käia? ... kui ma ei eksi siis lähevad poksi treeningud ka pigem aeroobse treeningu alla ja kusagilt nagu oleks kuulnud, et aeroobne ei pidavat väga lihasmassi kasvule kaasa aitama.

Jõusaalis treenides peaksid kordused jääma vahemikku 8 - 12? või on neid korduseid vaja varieerida?

Ja ehk on kellegil veel mõni soovitus varuks.

TÄNAN NÕUANNETE EEST!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist.

Käin 3 korda nädalas poksi trennis, olen 21a vana, 184cm pikk ning kaalun 80 kg. Soov oleks kaal kuhugi 86 - 90 kg-ni kasvatada (sealjuures kaotada võimalikult vähe kiirust) ning kuna enda teadmised just kõige laialdasemad pole, otsustasingi küsida nõu siit.

Tean et söömine on peamine, kuid kui suur peaks olema orjenteeruvalt söödud valgu kogus päevas ja on vajalik ka mõni toidulisand...?

Jooksmas pole vist massi kogumise perioodil väga mõtekas käia? ... kui ma ei eksi siis lähevad poksi treeningud ka pigem aeroobse treeningu alla ja kusagilt nagu oleks kuulnud, et aeroobne ei pidavat väga lihasmassi kasvule kaasa aitama.

Jõusaalis treenides peaksid kordused jääma vahemikku 8 - 12? või on neid korduseid vaja varieerida?

Ja ehk on kellegil veel mõni soovitus varuks.

TÄNAN NÕUANNETE EEST!

Terv!

Mul üks sõber ka poksija ja talle soovitasin teha selliselt. Harjutused mida sooritad soorita minimaalselt 15-20 kordust. Need kordused soorita võimalikult kiiresti ja klaviteetselt. Näiteks rinnalt surudes surud teed nii kiiresti kui suudad 20 korda. Vastu rinda ära põrgata! Ja täiesti üles ei pea ka suruma sest see võtab tempo maha.

Jalgu tee ikka norm tempoga kükkimisel näiteks. Kuid isoleeritud harjutused, mis on mõelnud reie nelikpealihasele tee kiiresti ja reie tagumist saumti kiiresti.

Ehk siis lühidalt: Harjutused vahemikus 15-25. Seeriad valid oma tunde järgi. Harjutused sooritada kiiresti et säiliks kiire lihase töö ja et sul poksimine ei kannataks. Iga nädal tõsta raskusi!!

Pole ainus ja õige tehnika, kuid minu sõbrale sobis :o .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt huvi pärast küsin, mida pakub sinu poksitreener lihasmassi kasvatamiseks välja? täenäoliselt küll samu asju, mida soovitati teisest foorumist vaadata, kuid tema peaks ju olema parim infoallikas Sinu eesmärkide täitmiseks spordis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×