Jump to content
Jumal666

Treeningkava

Recommended Posts

E:Hyppen66r(15min),15pumpa(nö k2ttek6verdused kiirelt),30k6hulihast,speedball,poxikott,venitus.

T:Hyppen66r(15min),15pumpa,30k6hulihast,J6u-vasdupidavus harjutused(l6uat6mme nii kaua kui suudad,suure haamri tagumine vastu kummi,sangpomm,hybriid harjutused kangiga j2rjest-kergema raskusega ja k6ik suuremad lihasgruppid).venitus,l6dvestus(j22kylm vann).

K:Hyppen66r(15min),15pumpa,30k6hulihast,poxikott(j6ul66gid,intensiivne cardio),venitus.

N:Joox(30min),hyppen66r(15min),15pumpa,30k6hulihast,sbeedball(15min),kergete raskustega l66gid,venitus.

R:Soojendus,j6ud(kükk,j6ut6mme),venitus korralik.

L:Ujumine(vee all nii kaua kui suudad,siis ujud edasi nii kaua kuni taastud siis ja j2lle vee all.jne)

P:Kael

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes selle koostas? sa ise? Mis on treeningu eesmärgiks? Millega tegeled (spordiala)?

ise koostasin ja eesm2rk on heax nö MMA fighterix saada.Peamiselt olen ise teinud trenni,kunagi ammu k2isin kerge j6ustikus ainult.Trenni teen kodus, ainult kui Reede(J6usaalis) ja laup2eva(ujumas),k2ix eemal.Tahax ise treenida ja siis tulevikus ainult MMA v6istlustel k2iia:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eriskummaline kava.Pealkirja järgi on rõhk pandud vastupidavusele.Pumpamist teeks näiteks 4x20 ja kõhtu 3x30 aga üle päeviti.Hea,kui inimene on energiat ja tahtmist täis.Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastupidavus on sellel ala väga tahtis aga mina suurendaksin natuke jõutreeningu osakaalu. Jõusaali ja muude harjutuste näol. Ja 7 päeva nädalas treenida on vb natuke palju. Tee osad päevad raskemaks ja jäta nt kolmapäev vabaks. Muidu võib hiljem taasumisega probleeme tulla. Muidu edu sulle edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära unusta ka metsat palgi tassimist ja puude lõhkumist. Enne Klitsko ja Gomezi matsi näitas nimelt kuidas Klitsko paksu lume sees palki tassis ja puid lõhkus.

Aga arvan, et kontaktspordialadel nagu mma on, siis treeni palju tahad vastupidavust siis parima kogemuse annab ikkagi sparring. Löökid taluvust tuleb ka treenida, et esimese laksuga pikali poleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puud kusjuures ootavad tee 22rde tassimist,et neid siis hiljem traktori kasti visata,ja ega see puu l6hkuminegi kaugel ole.Kuid ega seal MMA trennisgi eriti selle sparringuga tegeleta v6i tegeletaxe?Ja huvitav olexi teada mida t2ppselt seal tehaxe,2kki on m6ttekas isegi rakvere MMA-sse minna?kuid selles suhtes ,et ma ka kardan ,et mul on paremad v6imalused treenimisex kui seal rakvere judo saalis.

Muudetud kasutaja Jumal666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puud kusjuures ootavad tee 22rde tassimist,et neid siis hiljem traktori kasti visata,ja ega see puu l6hkuminegi kaugel ole.Kuid ega seal MMA trennisgi eriti selle sparringuga tegeleta v6i tegeletaxe?Ja huvitav olexi teada mida t2ppselt seal tehaxe,2kki on m6ttekas isegi rakvere MMA-sse minna?

Ma tean väga hästi mida tähendab puude tee äärde tassimine, nende traktori käru peale loopimine ja siis saagimine, lõhkumine, teen seda iga aasta. Ja järgmine päev on ikka lihased päris väsinud. Taastumine võtab päris pika aja. Sel perioodil oli Kreatiin+süsivesikud mulle igapäevaseks asjaks, vahel isegi mitu korda päevas, kuna oli laadimisperiood käsil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üksi ei ole võimalik kahevõitlusala normaalselt treenida. Jõud ja vastupidavus üksi ringis ei aita.

Ma ei saa aru, mis paremad tingimused sul on kui sa treenid ainult üksi. Nolk või mitte nolk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üksi ei ole võimalik kahevõitlusala normaalselt treenida. Jõud ja vastupidavus üksi ringis ei aita.

Tõsi, aga vähemalt mida paremas vormis inimene, seda lihtsam on võitlust õppida. Sellise trenniga peaks kiirust ja vastupidavust saama küll :o

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsi, aga vähemalt mida paremas vormis inimene, seda lihtsam on võitlust õppida. Sellise trenniga peaks kiirust ja vastupidavust saama küll :o

Aga kus ta seda õpib kui ainult üksi trenni teeb? Võistlustel? Väga okkaline ja raske tee on sellisel juhul valitud. Ei pruugigi sihile jõuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kus ta seda õpib kui ainult üksi trenni teeb? Võistlustel? Väga okkaline ja raske tee on sellisel juhul valitud. Ei pruugigi sihile jõuda.

Miks nii negatiivne suhtumine? Hea, et inimene üldse treenib ning vaeva näeb.. :o

Nöökimise asemel võiksid teda hoopis abistada ning häid soovitusi jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus see nöökimine ja negatiivne suhtumine on?

Kõige mõistlikum oleks ju trenni minna, aga kui kohaliku trenni suhtes on nii üleolev suhtumine, siis ei oska nagu midagi soovitada. Tallinnas ja Tartus on ju natuke kaugel trennis käia. Üksi treenimine katab ainult mingi osa vajalikust treeningust ja seda on raske mma treenimiseks nimetada. Mitte ma ei taha öelda, et trenn kui selline halb on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige mõistlikum oleks ju trenni minna, aga kui kohaliku trenni suhtes on nii üleolev suhtumine, siis ei oska nagu midagi soovitada. Tallinnas ja Tartus on ju natuke kaugel trennis käia. Üksi treenimine katab ainult mingi osa vajalikust treeningust ja seda on raske mma treenimiseks nimetada. Mitte ma ei taha öelda, et trenn kui selline halb on.

See ongi vast kõige mõistlikum vastus :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puud kusjuures ootavad tee 22rde tassimist,et neid siis hiljem traktori kasti visata,ja ega see puu l6hkuminegi kaugel ole.Kuid ega seal MMA trennisgi eriti selle sparringuga tegeleta v6i tegeletaxe?Ja huvitav olexi teada mida t2ppselt seal tehaxe,2kki on m6ttekas isegi rakvere MMA-sse minna?kuid selles suhtes ,et ma ka kardan ,et mul on paremad v6imalused treenimisex kui seal rakvere judo saalis kus mingi nolk 6ppetab.

Selline möla küll jätta. Kui Sul on konkreetne seisukoht, et tegu on halva treeneriga siis jaga seda meiega ja põhjenda. Kui aga me räägime vanusest, pikkusest, laiusest või millest iganes muust parameetrist siis suu kinni, see pole delfi foorum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E:Hyppen66r(15min),15pumpa(nö k2ttek6verdused kiirelt),30k6hulihast,speedball,poxikott,venitus.

T:Hyppen66r(15min),15pumpa,30k6hulihast,J6u-vasdupidavus harjutused(l6uat6mme nii kaua kui suudad,suure haamri tagumine vastu kummi,sangpomm,hybriid harjutused kangiga j2rjest-kergema raskusega ja k6ik suuremad lihasgruppid).venitus,l6dvestus(j22kylm vann).

K:Hyppen66r(15min),15pumpa,30k6hulihast,poxikott(j6ul66gid,intensiivne cardio),venitus.

N:Joox(30min),hyppen66r(15min),15pumpa,30k6hulihast,sbeedball(15min),kergete raskustega l66gid,venitus.

R:Soojendus,j6ud(kükk,j6ut6mme),venitus korralik.

L:Ujumine(vee all nii kaua kui suudad,siis ujud edasi nii kaua kuni taastud siis ja j2lle vee all.jne)

P:Kael

Ülekehalisi kiirusharjutusi võiksid mõned kavasse lisada: tõukamine, rinnale rebimine. Jalgadele ka natuke kiirusharjutusi: pakule/maha hüpped jne. Need arendavad jalgade abil kiirendamise võimet. Tuleb kasuks nii löökidel kui ka igasugustele heidetele. Õlavööd võiksid natuke rohkem treenida. Kombineeritud harjutused ammendavad ennast kiiresti kui nende kõrvalt aeg-ajalt isoleeritud või ühele lihasgupile suunatud harjutusi ei tehta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üksi ette kujutamine, et saab heaks fighteriks on kindlasti halvem variant kui ükskõik millise nolgi käe all õppida ja partneritega harjutada.

Jääkülm vann = ülehinnatud, kontrastdušid on see, mis paremat mõju omab (30 sekundit külma, 2 minutit sooja nt.)

See kava on natuke naljakas praegu. Puhkepäevi pole, täpsemalt lahti kirjutatud pole "jõutõmme, kükk" võib tähendada väga erinevaid asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jääkülm vann = ülehinnatud, kontrastdušid on see, mis paremat mõju omab (30 sekundit külma, 2 minutit sooja nt.)

Huvitav seisukoht, BTT ja Chute Box-i propageerib jäätünne küll..

Kust selle ülehinnatuse seisukoht tuleb? ... siis mul hea võrrelda ja targemaks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav seisukoht, BTT ja Chute Box-i propageerib jäätünne küll..

Kust selle ülehinnatuse seisukoht tuleb? ... siis mul hea võrrelda ja targemaks saada.

Mõned propageerivad ka snorkliga trenni :rolleyes:

Paljud poksijad (ja taipoksijad) propageerivad kümneid ja kümneid kilomeetreid aeroobset jooksu.

Enamus sportlasi saavutab oma tulemused treeningu kiuste.

Tasub küsida pigem, et kust see seisukoht tuleb, et üldse midagi teha. Et miks üldse jäävanne teha, mis loogika selle taga on. Kui on väga väga suure volüümiga töö a la maraton, siis ma vbla näen kasu... kui me just tahame lihast ehitada või anaeroobsetvastupidavust treenida, siis ma arvan, et dušid annavad parema efekti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõned propageerivad ka snorkliga trenni :rolleyes:

Paljud poksijad (ja taipoksijad) propageerivad kümneid ja kümneid kilomeetreid aeroobset jooksu.

Enamus sportlasi saavutab oma tulemused treeningu kiuste.

Tasub küsida pigem, et kust see seisukoht tuleb, et üldse midagi teha. Et miks üldse jäävanne teha, mis loogika selle taga on. Kui on väga väga suure volüümiga töö a la maraton, siis ma vbla näen kasu... kui me just tahame lihast ehitada või anaeroobsetvastupidavust treenida, siis ma arvan, et dušid annavad parema efekti.

Snorkel nagu selleks, et kopse treenida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Snorkel nagu selleks, et kopse treenida?

Vähem hapniku = suurem koormus + verise ninaga võitlemise imiteerimine vast..

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Egas poksikott vastu ei löö, aga mööda külge see tegevus maha ei jookse. Mine käi seal Rakvere trennis ära ja, kui kõik trennis on sinust 2x nõrgemad, siis vaata kuskile maadlus trenni, teed 1-2x füüsilist ka ja on väga hea.

Mis puutub sinna jäävanni, siis, kui sul on karastamis eesmärk, siis sobib dušš palju paremini. Peale trenni, kui pesed end võid seda teha külmema veega. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahad käia ainult MMA võistlustel ja treenida kodus? Kui ma ei eksi, siis MMA's pakatab ju erinevates valuvõtetest, mida tuleb palju harjutada, et nad ka ilusti välja tuleks. Samuti kotitreening, niisama kotti toksida paar raundi ilma tehnikata kodus ei anna mingeid tulemusi. Tee kodus neid pumpasid ja kätekõverdusi palju tahad, jookse peale ka aga sellise treeninguga, KUI sind üldse lastakse võitlusringi siis tõenäosus, et sind esimestel sekunditel maha väänatakse on suuremast suur. Mõttetu if you ask me. Võitluskunstid ei ole nagu maijooks, milleks ilma treenerita valmistuda saad. Mine trenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad käia ainult MMA võistlustel ja treenida kodus? Kui ma ei eksi, siis MMA's pakatab ju erinevates valuvõtetest, mida tuleb palju harjutada, et nad ka ilusti välja tuleks. Samuti kotitreening, niisama kotti toksida paar raundi ilma tehnikata kodus ei anna mingeid tulemusi. Tee kodus neid pumpasid ja kätekõverdusi palju tahad, jookse peale ka aga sellise treeninguga, KUI sind üldse lastakse võitlusringi siis tõenäosus, et sind esimestel sekunditel maha väänatakse on suuremast suur. Mõttetu if you ask me. Võitluskunstid ei ole nagu maijooks, milleks ilma treenerita valmistuda saad. Mine trenni!

Kui k6ik on algajad siis peax piisama toorest j6ust ja pyhavihast:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×