Jump to content
Juan Lue

Perlamuno

Recommended Posts

Tere,

Olen nüüd mõned kuud kangi tõstnud, et nagu isegi juba natuke vormis ja nüüd tekis küsimus, et kuidas teda siis õieti tõsta.

On vahet kas ma Teen chest pressi 80 kg-ga ja tõstan kangi 13 korda või parem on panna 100 kg, aga tõsta 3x5 ?

Muide mis pulber see on mida kõik nii ohtralt riietus ruumides torusse lasevad, on tast mingi tolku ka vä ?

Tänan :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See sõltub sinu treeningeesmärgist kas sa treenid jõudu või lihast. Ma usun et "selle pulbri" all mõtled sa ilmselt valgusheiki. See ei ole kindlasti kõigil 1 ja sama. Abi on sellest juhul kui su toitumine on korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Roosa pulber (mõnel valge) pannakse pudelisse, umbes 1/10 pudelist, valatakse vett kraanist peale, loksutatakse ja juuakse ära.

Aga kõikidel teistel harjutustel on siis ikka parem teha suurema koguse vähem kordi või vastupidi ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta valgusheik ole. Pakun et sellised pooleliitrises pudelis, valge, pruuni, kollaka või roosa värviga, kas pole ?

Vajalik on see selleks, et kohe peale trenni saadud energia taastada ja anda kehale niivõrd vajalikku proteiini, mis lihastele vajalik ehitusmaterjal.

Pulber ise on lihtsalt mugav kasutada ja sealne proteiin on enamasti ka kiiresti imenduv. Sul soovitaks uurida fitnessi foorumist erinevaid artikleid

toitumise kohta - tundub et sul hetkel üleliia teadmisi pole.

Miks toitumist uurida, sööd ju küll ? Nimelt õigesti toitudes saavutad oma eesmärgid märksa kiiremini ja pea võimatu on tavalise menüüga midagi korda saata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ongi need samad pudelid, toitumise kohapealt ega jah ma mingit dieeti ei pea.

On siis nendest dieetidest ja treening kavadest tõesti tolku ? Mul näiteks kava ka ei ole teen seda mida parasjagu meeldib, mis see vahet on kui lihased samamoodi väsivad ma tavaliselt teen selle hetkeni kui enam ei jõuagi midagi tõsta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige toitumine on kõige alus. Kui sa mõtled dieedi all seda et sa pead vähe sööma siis ära muretse. Enamus algajatet on alakaloraazis ja alguses ongi toitumiskava jälgimine sellepärast raske, et pead osadest harjumuspärastest toitudest loobuma ja sööma rohkem. Mõtle sedasi et millest sa maja ehitad, kui sul telliseid ei ole ( ei söö piisavalt).

Treeningkava on samuti oluline. Alguses kui harjud saaliga, siis võib küll teha ringtreeningut ja kõiki masinaid proovida ja ära harjuda nendega. Aga edasi jõudes oleks hea muretseda mingi kava. See tagab, et treenid keha võrdselt ja ei teki Jhonny Bravo effekti(suur ülakeha, kleenukesed jalad nt). Olen näinud noormehi, kelle liigne rinnatrenn on ära rikkunud rühi jne. Tunde järgi tehes teed tihti endale mugavamaid harjutusi ja võid unustada teised tähtsad lihasgrupid. Kui treenid ka jalgu (suur lihasgrupp mis sageli unustatakse), siis vallandub kehasse rohkem kasvuhormooni, mis mõjutab kogu keha arengut.

Lihtsamad kavad leiad ülevalt tööriistade alt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ongi need samad pudelid, toitumise kohapealt ega jah ma mingit dieeti ei pea.

On siis nendest dieetidest ja treening kavadest tõesti tolku ? Mul näiteks kava ka ei ole teen seda mida parasjagu meeldib, mis see vahet on kui lihased samamoodi väsivad ma tavaliselt teen selle hetkeni kui enam ei jõuagi midagi tõsta. :D

No ma võin öelda, et sellest õigest toitumisest on niipalju tolku, et kuigi peaksin rasva põletama toitumise järgi, teen järjest isiklike rekordeid, st et jõudu tuleb ikka metsikult õigesti toitudes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×