Jump to content
sLim

Kõhulihased ja kätekõverdused

Recommended Posts

Tere,

Eesmärgiks on mõõdukas tempos lihast kasvatada. Teen 5x nädalas jõusaalis trenni, iga kord ühele lihasgrupile (rind, selg, õlg, jalg, käsi).

Kuna kõhulihaseid saab edukalt ka kodus teha, tahaks seda võimalust mitmed korrad nädalas kasutada. Milliseid põhimõtteid peaks taastumisel jälgima? Mitu korda päevas võib teha, mitu päeva nädalas? Kõhulihaste jaoks kasutaks erinevaid harjutusi - näiteks selliseid: http://www.youtube.com/watch?v=fk_usVg7Fp0

Kätekõverduste kohta on võib-olla keerulisem vastus, sest see on ka treeningkavas sees, kuid põhimõtteliselt on sama küsimus ka kätekõverduste kohta.

Need harjutused tõmbavad lihtsalt vere käima ja annavad jõudu muu vajalikuga tegeleda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaksin, et kui sa tahad rinda treenida siis kuna esmaspäeval teed jõusaalis, tee siis neljapäeval või reedel kodus, siis jõuab rind ära taastuda. Kõhulihased taastuvad suhteliselt kiiresti nii et neid võid teha ülepäeviti. Päevas ära mitu kord tee. Kuid teed siis koorma lihas täielikult läbi 1 korraga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kodus kätekõverdusi tehes võiksid panna mingi lisaraskuse selga, näiteks seljakott ja suvalised esemed seljakotti raskuseks, et kordused jääksid 10 juurde( teha 3x10-15 näiteks. Kõik muidugi oleneb treenitusest. Kui raskuse selga paned siis katsu see ülaselja peale saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äitäh soovituste eest.

Kas on mõtet teha kõhulihaseid 4 korda nädalas nii, et üks kord kahel järgneval päeval, ülejäänud kordade vahel päev vahet? Või tasub jätta raudselt vähemalt päev kahe korra vahele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äitäh soovituste eest.

Kas on mõtet teha kõhulihaseid 4 korda nädalas nii, et üks kord kahel järgneval päeval, ülejäänud kordade vahel päev vahet? Või tasub jätta raudselt vähemalt päev kahe korra vahele?

See on täiesti individuaalne, proovi ja vaata kuidas Sulle endale paremini sobib. Kõhulihaseid treenivad kõik omamoodi. Mõni nädalas korra, teine üle päeva ja kolmas hoopiski kaks korda päevas. Proovi järgi ja leia enda jaoks see "õige". :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äitäh soovituste eest.

Kas on mõtet teha kõhulihaseid 4 korda nädalas nii, et üks kord kahel järgneval päeval, ülejäänud kordade vahel päev vahet? Või tasub jätta raudselt vähemalt päev kahe korra vahele?

see 4 korda nädalas sobik küll. Tee nt. nii et 3 korda nädalas teed kõhulihaseid 3xMAX ja siis selle 4. korral, millele ei eelnenud puhkepäeva tee mõnda muud harjutust kõhulihastele kui teistel päevadel ja tee 1xMAX. Soovitaksin samuti kasutada kõikidel päevadel erinevaid kõhulihaste harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on täiesti individuaalne, proovi ja vaata kuidas Sulle endale paremini sobib. Kõhulihaseid treenivad kõik omamoodi. Mõni nädalas korra, teine üle päeva ja kolmas hoopiski kaks korda päevas. Proovi järgi ja leia enda jaoks see "õige". :D

Mina korra paari nädala jooksul :D ma küll ei viitsi teha neid üldse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama siin, ei tee üldse eriti kõhulihaseid, mõni üksik trenn vaid..

Mul saavad nad kõvasti koormust suurte harjutustega (kükk, tõmme jne)

sama siin...vahest kui aega üle jääb siis vb natuke teen neid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul siuke värk hoopis et ma jõukas rinda ei tee(poole aasta pärast teen) prlt teen kodus kätekaid teisipäeval ja reedel

3x20 minutiste vahedega siis 3min puhkust ja 3x25 ehk siis 6 seeriat kokku

peaks ka mingi raskuse panema, ei tulnud ise selle seljakoti pealegi, nüüd panen vineerplaadi ja sinna külge 24kg sangpommi.

poole aasta pärast hea jõmmis rinnaga alustada:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mitte alustada vaid oma treeningkavasse kaasata- mul lihtsalt rinnalihas teistest lihastest natuke ette jõudnud....

teen jõmmis hetkel lihtsalt teisi asju, kuni nad ka järgi jõuavad.

see läheb tohmanile lugemiseks:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×