Jump to content
joker

Reval - Spordi lahtised karikavõistlused kulturismis - ja fitnessis TULEMUSED

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

TULEMUSED.

Body-Fitness

1. Tiina Porgand SK Sparta

2. Jaanika Saareleht Reval-Sport

3. Kati Grabbi Reval-Sport

4. Janika Jürgenson Tervisex

post-2073-1238249394_thumb.jpg

Klassikaline Kulturism Juuniorid/Noored

1. Ilja T¨istjakov Reval-Sport

2. Maksim Zavertailo Reval-Sport

3. Raimo Tobreluts Fittest Tartu

post-2073-1238249436_thumb.jpg

Klassikaline Kulturism Mehed

1. Mihkel Jakobson Reval-Sport

2. Halger Sander Fitness.ee

3. Jüri Nisumaa Reval-Sport

post-2073-1238249528_thumb.jpg

Kulturism

1. Pavel Makarov Reval-Sport

post-2073-1238249568_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea! :D Niisama huvipärast, mis pikkus ja kaal neil juunioritel ja noortel oli seal?

Muudetud kasutaja Lev poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga asjalik võitlus oli klubi taseme kohta. Publikut oli tõesti nagu murdu, hea et ära mahtus. Mõni vist pidigi läbi uduse akna üritust kaema või kukile ronima :D . Mehemürakatest: Mihklil oli näha, et mees on vaeva näinud ja selleks ürituseks ka ette valmistanud. Vorm oli täitsa vonks. Ilja jäi küll pehemeks, kuid minuarust olid tema proportsioonid väga head. Juunioritest peaks välja tooma veel kindlasti Maksimi, kellel triibutas täitsa korralikult. Mileedid: mind üllatas, et selle võistluse kohta oli latt päris kõrgele aetud. Keegi ei tulnud niisama lavale jalutama, vaid hoopistükis tuldi läikivaid medaleid koju viima. Arvestades seda, et kõik olid esimest korda laval ei saa midagi ette heita. Loodame ainult, et kõik said paar kartulikotitäit motivatsiooni ja näeme neid nägusid järgmine kord juba suuremal laval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõigile, kes kohal käisid ja ka neile kes ürituse kordaminekule kaasa aitasid.

Olles ise ikka väga paljudel võistlustel käinud, julgen öelda küll, et klubi võistluste jaoks oli tase päris hea ja paljudel võistlejatel on tulevikus vähemalt eesti tasemel kõva perspektiiv. Loodan samuti, et paljud said motivatsiooni juurde ka ise tulevikus kaasa lüüa ja ka võistlejad said kindlasti enesekindlust kolme nädala pärast toimuvateks EKV. :D

Tegin ise veel peale võistlust jalatrenni, täitsa kutu olin õhtuks. Tänaseks aga juba taastunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurepärane töö Ott !

Tänud!

Väga hea eeskuju teistle klubidele.

Loodan, et klubivõistlused ärkavad varjusurmast ja saavutavad

taas oma endiste aegade taguse hiilguse.

EKFL on kahekäega nõus kõiki võistluste initsiatoreid nõu ja jõuga aitama.

Küsige julgesti !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Minu jaoks läks võistlus täitsa hästi. Ei saa öelda, et kõik nüüd 100% õnnestus, kuid esimese korra jaoks täitsa hea. Veel päev enne võistlust vaatasin hommikul peeglisse ja mõtlesin, kas oli mul kõike seda vaja teha? Kas sellise vormiga ikka tasub lavale minna? Nüüd võin öelda....jah see vaev oli seda väärt. Täpselt viiskümmend päeva dieeti ja intensiivset trenni jõudis väärika lõpuni. Siinkohal tahaks tänada kõiki klubikaaslasi, kes mulle toeks olid ja mulle pöialt hoidsid, oma "määrdemeistrit" ja loomulikult sügav kummardus treener Otile, kes "tainast" päris korraliku "piparkoogi" tegi.

Lugupidamisega

Mihkel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Minu jaoks läks võistlus täitsa hästi. Ei saa öelda, et kõik nüüd 100% õnnestus, kuid esimese korra jaoks täitsa hea. Veel päev enne võistlust vaatasin hommikul peeglisse ja mõtlesin, kas oli mul kõike seda vaja teha? Kas sellise vormiga ikka tasub lavale minna? Nüüd võin öelda....jah see vaev oli seda väärt. Täpselt viiskümmend päeva dieeti ja intensiivset trenni jõudis väärika lõpuni. Siinkohal tahaks tänada kõiki klubikaaslasi, kes mulle toeks olid ja mulle pöialt hoidsid, oma "määrdemeistrit" ja loomulikult sügav kummardus treener Otile, kes "tainast" päris korraliku "piparkoogi" tegi.

Lugupidamisega

Mihkel

Tubli t88 oli t6esti! Loodan, et j2tkate v6istlemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×