Jump to content
antz

Määrustepärane surumine

Recommended Posts

Kuna blogides on olnud palju juttu läinud EMV kohtunike tööst, mis olevat olnud karm ja õiglane kõigi vastu, siis panen üles siia lingi ühest surumiskatsest. Otsustage ise, mis arvate sellest katsest. Nii palju veel lisaks, et katse loeti ära 3:0. Tasuks jälgida puusi :rolleyes:

Muudetud kasutaja antz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna blogides on olnud palju juttu läinud EMV kohtunike tööst, mis olevat olnud karm ja õiglane kõigi vastu, siis panen üles siia lingi ühest surumiskatsest. Otsustage ise, mis arvate sellest katsest. Nii palju veel lisaks, et katse loeti ära 3:0. Tasuks jälgida puusi :rolleyes:

Et rahvas nüüd selle video peale kohtunikke "risti lööma" ei hakkaks, selgitan EMV peakohtunikuna.

Tõepoolest, selle katse peale esitati protest mille žürii (mitte kohtunikud) tagasi lükkas. Põhjuseks oli see, et selle video rakurss ei võimalda näha 1/3 tuharalihasest mis jäi reielihase taha. Küljekohtunikud väitsid, et tuhar jäi kokkupuutesse pingiga ja mina tsentrist vasakule poole istuvana ka viga ei näinud. Nii võetigi katse vastu 3:0.

Väidan, et mingi "onupojapoliitikaga" siis tegemist ei olnud. Kuna ma vastutan EJL juhatuse liikmena kohtunike töö ja koolituse eest siis luban, et "onupojapoliitikat" ja pettust ei saa olema. Vähemalt niikaua kui mina kohtunike töö eest vastutan.

Ka suurvõistlustel ei võeta protestide puhul (neid jätkub ka sellisel tasemel) arvesse videokordusi. See mida kohtunik on otsustanud saab jõutõstmises muuta vaid žürii. Otsus tehakse vaid nähtu põhjal. Eks ole see ka paljude teiste spordiladega nii, et hilisema videokorduse peale ei muutu miski.

Nende võistlustega sai suur samm tehtud objektiivse hindamise poole ja petturite avastamisele. Ma ei väidagi, et kõike saab päevapealt muuta, aga sinnapoole me liigume.

Minu mitteametlik arvamus on, et see kohtunike töö halvustamine tuleneb isiklikest motiividest. Midagi ei ole teha. Elu on elu ja tihtipeale on nii, et nähes pindu teise silmas, enda silmas palki ei nähta. Eks oli ju kõige suurem protestija just see isik, kes mõned tunnid enne oli vahele jäänud pettusega. Nimelt oli ühe spordiklubi sportlane oma treeneri abiga kaalutud 6-8 kg kergemaks kui tegelikult. Pettus avastati. Sportlane kõrvaldati võistlustelt. Kindlasti tuleb peale EJL juhatuse koosolekut ka ametlik teadaanne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×