Jump to content
Kuup

Kaalu juurde, rasva vähemaks.

Recommended Posts

Kuidas kõige lihtsamini kaalu juurde saab, nii et rasva läheb väiksemaks? Olen pea aasta käinud jõusaalis, aga mingit kaalu juurde pole tulnud. Samas pole ka rasva märgatavalt vähenenud. Kehakuju ainult muutunud pisut.

Ise mõtlesin nii, et jätkaks jõusaalis käimist, käiks õhtuti jooksmas iga päev(ca 20 minti) ning jälgiks toitu.

See kõigest üks spekulatsioon. Tegelt on mõte nii, et kui kaal suureneb, on raskem kätekõverdusi, lõuatõmmet jne... teha. Põhimõte selles, et kaal jääks samaks, kui rasva põletada(rasva põletades ju kaal väheneb)

Lisandeid veel osta ei kavatse, raha suunan teise kohta hetkel. Nii et see välistatud.

No tuli pisut keeruline tekst, a ehk keegi oskab aidata ja soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas palun?Meie portaalis paluks mitte soovitada inimestele steroide, kuna siin saavad nõustamist inimesed, kes saavad hakkama ka omal jõul,muuta oma keha ilusamaks ja paremaks!

Kuup sinul soovitan teha edasi jõutrenni+aeroobset rasvapõletust(30 min)+õigesti toituda.Kui soovid ainult jooksmas hakata käima, siis võid arvestada sellega, et rasva läheb vähemaks kuid lihaseid ka juurde ei tule!EDU

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuup, seniks kuni sa suunad oma rahad mujale kui toitu või toidulisadesse, ära loodagi tulemusi näha. Kui sul on mingi põhimõte mitte tarvitada toidulisa, siis osta selle eest tavatoitu, mis teeb sama välja. Inimesteni peaks ükskord jõudma arusaam, et niikaua kui mitte teha enesele selgeks toitumise põhitõdesid ja mitte kokku hoida toidu arvelt ei ole võimalik saavutada edu oma kehakuju muutmisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ABS: Otiga nõus. Kajuks on nendel inimtegelastel seda v.raske mõista. Ennemini ostetakse mega kallist rasvapõletajat, kui et paneks pea tööle ja seaks oma toitumise korda. Samas ei anna ka rasvapõletajad toitumist muutmata prakt. pingit tulemust. Kahju küll, aga vormi ei saa keegi enne kui sööma ei õpi! ! !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

issver, minu soovitus?!?

Inimene küsis konkreetselt kuidas ta saab kaalus juurde aga samas rasva vähemaks sega ma andsin talle lahenduse

... kui keegi võttis seda kui minu tõsist soovitust siis ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige paremini mõjub rasvale 30-60 min paraaja tempoga jooksu hommikul enne sööki. Sest siis pole organismil toitaineid mida energiaks kasutada ja selleks kasutatakse rasvkudet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×