Jump to content
Handy

Probleemne keskosa(alaselg,küljed ja kõht)

Recommended Posts

Tere,mul on mure,probleemi teeb minu keha keskosa(küljed,kõht ja alaselg)

Ma teen nädalas juba 5 isegi 6 korda trenni,jälgin oma toitumist,ning nö pääste rõngast lahti saa!tee mis tahad!

Ehk oskate midagi soovitada?Akki peaksin mingeid eriti tugevaid rasvapõletajaid tarbima...Loodan et oskate midagi soovitada,Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis tähendab "jälgid toitumist?"

no söön tervislikult,söön väikseid portsjoneid ning enne magama minekut 3kuni 4 tundi ei söö samuti.Magusat ka üldse ei söö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no söön tervislikult,söön väikseid portsjoneid ning enne magama minekut 3kuni 4 tundi ei söö samuti.Magusat ka üldse ei söö!

Järgmine küsimus - mis on sinu arvates tervislik toitumine? Ja kui väike on väike portsjon? Jne jne. Toitumisalaseid teemasid (artiklid ja foorumid) on siin lõputult, vaata ja uuri ning siis võrdle oma toitumisega. Sõltumata sellest, kas treenid teadvuse kaotuseni või mitte - ikka on toitumine kõige alus, nii kaalu langetamisel, selle hoidmisel kui ka tõstmisel. Ja tihti on ka peegel parem kohtunik kui kaal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei söö.Kas peaks?kuidas see mind aitab?

Ei aitagi kahjuks :P . Ma üritasin nalja teha. Vabanda, läks jah vähe üle piiri ja OT-ks pealegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei aitagi kahjuks :D . Ma üritasin nalja teha. Vabanda, läks jah vähe üle piiri ja OT-ks pealegi.

Pai-pai-pai, sa väike naljahammas :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järgmine küsimus - mis on sinu arvates tervislik toitumine? Ja kui väike on väike portsjon? Jne jne. Toitumisalaseid teemasid (artiklid ja foorumid) on siin lõputult, vaata ja uuri ning siis võrdle oma toitumisega. Sõltumata sellest, kas treenid teadvuse kaotuseni või mitte - ikka on toitumine kõige alus, nii kaalu langetamisel, selle hoidmisel kui ka tõstmisel. Ja tihti on ka peegel parem kohtunik kui kaal!

Tervisliku toitumise juures pean oluliseks mitmekesisust,söön kõike(piimatooted,liha,juurvilja,puuviljad,kala,leiba jne)Portsjon on väike,korraga palju ei mahugi :)Ma ise arvan kyll ,et toitun korralikult.

Kehakaal muidu mulle muret ei teegi,sest treenieriga tegime hiljuti rasva protsendi mõõtmist,see oli trenniga niigi liiga palju 3 kuuga langenud 23%lt 18 või 19 %le.Hea tulemus ju?Ning kaal 60kg 176cm pikk naisterahvas minu arvutuste põhjal isegi alakaal vist natuke Aga nn. päästerõngas ei kao kuhugile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×