Jump to content
vikont

peeretamine, kas tavaline nähtus?

Recommended Posts

Tarbin peale trenni Fasti Hera 85-te ja Maltot segatuna piimas. ERANDITULT alati võtab see kokteil mul 2- 3 tunniks peeru nõnda lippama, et peeretan circa iga 5 minuti tagant. Lõpuks on ikka selline kelts õhus, et anna minna! Talvel ei taha akent ka lahti hoida-maja läheb külmaks. Õnneks elan üksinda, nii et kedagi peeruga ei terroriseeri. Kuidas teil selle kõhutuulega lood on, äkki oskate midagi soovitada? Võibolla Tai Kane tooteid? (:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei noh loomulikult proovi Tai Kane tooteid ja ma ei tea, muidu võiksid kontrollida ka valgupulbri koguseid, mis sa ühe korraga sisse ajad-võib olla ka sellest, et liigapalju ajad sisse ja siis ei jõua kõike ära seedida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Irw

Mul sama "mure" .Tegelikult suht positiivne nähtus, enam ei tule ema peale trenni mind segama :D

Ainuke jama on reedel peale trenni peole minnes :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli sama jama kui kasutasin kokteili segamiseks sheikerit ja jõin asja vahusena ära. Nüüd segan mikseriga ja kuna endale õhku sisse ei aja, siis ka kõhutuuli ei tekki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise kommentaari peale peaks Hr. Kalmuse valima nädala ütlejaks. Ilmselt kui Ats taga lõhkluma hakkab tuleks minna kas arsti juurde või lasta oma seedekulglat uurida, aga samas lisab see särtsu foorumile ja yhe rõõm on ikka teise õnnetus, peaasi et puuks varrega ei tuleks, siis läheb jamaks juba! Suurt trenni lusti soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×