Jump to content
gturn

Kas vastab tõele???

Recommended Posts

Küsimus siis selline kas see, mida siin videos näeme vastab tõele?

Jälgi inimese blogi, siis tead, kas on tõsi või mitte... Mis sa siis arvad, et tegemist on filmitrikiga we?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatamata sellele milline kalmus ikkagi on,väikepatu oinas :) on ta ikkagi päris ohtlik vennike.ei saa ainult aru miks selline põkk,peab mingit mõttetut

surumissärki kandma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatamata sellele milline kalmus ikkagi on,väikepatu oinas :) on ta ikkagi päris ohtlik vennike.ei saa ainult aru miks selline põkk,peab mingit mõttetut

surumissärki kandma?

Kust otsast surumis särk mõttetu oli!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see pole ju loomulik jõud.kõigil on oma arvamus.isiklikult ei salli üldse seda surumis särki.

Minujaoks on need turvised samuti aut, lihtsalt oli huvi proovida, muud midagi. Õiget jõudu näitab ikka see kui palju ilma surud. Hetkel , st, siis nädal tagasi surusin trennis 220kg. Enda rekordist veel 10kg maas, aga küll tuleb, tuleb ka enam. Ja mis patuteemat puutub, siis patused oleme me kõik, kes kus ja kes rohkem-vähem. :D Selles oli eespool postitajal muidugi õigus. OLEN VÄIKE MUIDUGI aga küll ma kosun. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega kui jõudu pole siis se särk kah suurt midagi juurde anna ju

nii et ...

sellega olen 100% nõus.aga kui jõudu on siis võib ka palju juurde anda mulle see ei istu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×