Jump to content
Paul.K.

Rammumehe Treeningkava/Toitumine

Recommended Posts

Et oskaks keegi siin täpsemalt öelda milline peaks välja nägema rammumehe treeningkava ja toitumine?

Võimalik et siin foorumis on väga vanades teemades seda juba arutatud aga ei hakka vanasi teemasi ülesse siis võtma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningute kohta oskan ma ainult niipalju öelda, et jõusaalis peaksid sa vähendama konsetreeritud harjutuste osakaalu. Kükkid, jõutõmbed ja muud sellised on head aga mingid plokiharjutused ei ole parim viis. Rööbaspuudel, rõngastel ja muul treenimine annab liigutuste üleminekul suurema jõu, mida puhdalt jõusaalis plokil treenides ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningkava koosneb põhimõtteliselt ainult baasharjutustest. Toitumisega on nii, et kaloraaž peaks olema kindlasti positiivne. Raskelt treenides on vaja ka palju toitaineid, et taastuksid. Toidu korrad olgu tasakaalustatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 aastat on ma usun piisavalt pikk periood, selle ajaga jõuab paljugi teha, kui on viitsimist ( Mitte ah ma täna ei viitsi), treenid õieti ja toitumise pead sa korda saama ( Teistele lugejatele teadmiseks, ma tean "Tulevane Kulturist" -i ka igapäevasest elust. Edu sulle igas tahes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treeningkava koosneb põhimõtteliselt ainult baasharjutustest. Toitumisega on nii, et kaloraaž peaks olema kindlasti positiivne. Raskelt treenides on vaja ka palju toitaineid, et taastuksid. Toidu korrad olgu tasakaalustatud!

Teevad ikka abiharjutusi ka - sellist lihase "pumpamist".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulevane Kulturist on muidu tore tegelane, aga niipalju kui mina tean ei taha ta väga palju just süüa:D. Äkki te aitaksite mind ja paneksime talle aru pähe et kui ta tahab rammumeheks saada siis ta peab sööma, sööma ja veelkord sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsiselt usun,et saavutan mõlemat asja aga mitte korraga .

kui sa oled saavutanud juba rammumehe taseme, et võid eesti tasemel konkureerida, siis ma arvan et kulturismi sul enam asja ei ole. vastupidi ehk veel (kulturistist rammumeheks). võib-olla kui treeniksid jõutõstjaks siis oleks mõlemaks võimalik veel hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui sa oled saavutanud juba rammumehe taseme, et võid eesti tasemel konkureerida, siis ma arvan et kulturismi sul enam asja ei ole. vastupidi ehk veel (kulturistist rammumeheks). võib-olla kui treeniksid jõutõstjaks siis oleks mõlemaks võimalik veel hakata.

Mina isegi kahtlen seda et kulturistis rammumeheks on võimalik treenida. Ma mõtlen kui sa oled tipptasemel kulturist ja saad tipptasemel rammumeheks. Jõustõstjana võib veel küll mõlemat saavutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×