Jump to content
NatalieKelly001

Nõu oleks vaja!!!

Recommended Posts

Tere!!!

Ma söön 6.30 hommikusööki (kaerahelbe putru, omleti, võileiba tomatiga, kohupiima+ hapukoor või maitsestamata jogurt pähkliga - kõike ma ei söö koos, erinevatel päevadel)

11.45 on siis vahepala.(banaan. õun, pirn, pähklid)

2.45 on lõuna söök(toorsalat, kala, täisteraleiba, supi, väikestes kogustes makarone/kartulit)

4.00 vahepala (puuvilju või kuivatatud)

5.30õhtusöök(kala, toorsalat, kohupiim+hapukoor-vähese rasvasusega, konserv kala,)

KAs selline toitumine sobiks rasvade põletamiseks??????

trenni püüan teha 3 korda nädalas 30 min..

Mis te arvate ..

Püüan juua palju vett ja tarbida kiudaine rohket toitu .

Muudetud kasutaja NatalieKelly001 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paranda lihastoonust ja too "rasv" kaob ära - st nahk on rohkem pingul. Ma kohe üldse ei usu et sul rasvaga probleeme on.

Muidu päeva esimeses pooles toitumine päris tihti ja õhtul ei söö midagi, pole päris õige. Vii mõni toidukord õhtu poole.

Tundub et sul pole liialt valku ja rasva ka kavas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!!

Ma söön 6.30 hommikusööki (kaerahelbe putru, omleti, võileiba tomatiga, kohupiima+ hapukoor või maitsestamata jogurt pähkliga - kõike ma ei söö koos, erinevatel päevadel)

11.45 on siis vahepala.(banaan. õun, pirn, pähklid)

2.45 on lõuna söök(toorsalat, kala, täisteraleiba, supi, väikestes kogustes makarone/kartulit)

4.00 vahepala (puuvilju või kuivatatud)

5.30 lõunasöök (kala, toorsalat, kohupiim+hapukoor-vähese rasvasusega, konserv kala,)

KAs selline toitumine sobiks rasvade põletamiseks??????

trenni püüan teha 3 korda nädalas 30 min..

Mis te arvate ..

Püüan juua palju vett ja tarbida kiudaine rohket toitu .

Ei nii ei lähe.Hommikusöök on normaalne ,lõuna kah veel kuidagi (makarone pole küll üldse kohe vaja)...

aga need imelikud süsikarikkad vahepalad ...

JA KUS ON ÕHTUSÖÖK?!?!

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun tal läks see 5.30 lõunasöök sassi ja see peaks olema õhtusöök. Puuviljad ei ole ju kõige hullem vahepalad? Vb pisut suurendada treeningmahtu?...Mida sa teed 3 korda nädalas 30 minutit?...Kui aeroobne trenn siis väga hea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun tal läks see 5.30 lõunasöök sassi ja see peaks olema õhtusöök. Puuviljad ei ole ju kõige hullem vahepalad? Vb pisut suurendada treeningmahtu?...Mida sa teed 3 korda nädalas 30 minutit?...Kui aeroobne trenn siis väga hea!

Õhtusöök pool kuus õhtul?!13h järgmise söögikorrani?Milleks see hea on, :P

Ja süsivesikurikkad vahepalad siis,kui tahad rasvast vabaneda - nomaitea ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhtusöök pool kuus õhtul?!13h järgmise söögikorrani?Milleks see hea on, :P

Ja süsivesikurikkad vahepalad siis,kui tahad rasvast vabaneda - nomaitea ..., :D

Dieete ju mitmesuguseid, põhigategooriatena liigitaks neid: kalorivaene, süsivesikuvaene, rasvavaene...

Aga mis antud juhtumisse puutub, siis ma pakun, et ta arvab, et kui ta rasva sööb siis see kajastub ka ta keharasvana.

NatalieKelly001 sa ikka eksid mitme asjaga, meestele ei meeldi kondised, rasvatud naised, kellega kokkupuutes võib sinikaid saada.

Meestele meeldib kui natuke puusa on, rinda on ja keha on sile mitte muhk/lohk/muhk/lohk.

Jah maitseid on erinevaid ja vahelduseks võib ka liigselt peenike naine põnev olla aga koju võtaks enamus mehi ikka siukse, nagu enne kirjeldasin :D

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei nii ei lähe.Hommikusöök on normaalne ,lõuna kah veel kuidagi (makarone pole küll üldse kohe vaja)...

aga need imelikud süsikarikkad vahepalad ...

JA KUS ON ÕHTUSÖÖK?!?!

Õhtusöök on olemas lihtsalt ma ei saa seda varem teha või mis kell siis see sobiks?

Puuviljad süsivesikurikkad? Mida peaks siis sööma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun tal läks see 5.30 lõunasöök sassi ja see peaks olema õhtusöök. Puuviljad ei ole ju kõige hullem vahepalad? Vb pisut suurendada treeningmahtu?...Mida sa teed 3 korda nädalas 30 minutit?...Kui aeroobne trenn siis väga hea!

Püüan ikka aeroobset .

' :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dieete ju mitmesuguseid, põhigategooriatena liigitaks neid: kalorivaene, süsivesikuvaene, rasvavaene...

Aga mis antud juhtumisse puutub, siis ma pakun, et ta arvab, et kui ta rasva sööb siis see kajastub ka ta keharasvana.

NatalieKelly001 sa ikka eksid mitme asjaga, meestele ei meeldi kondised, rasvatud naised, kellega kokkupuutes võib sinikaid saada.

Meestele meeldib kui natuke puusa on, rinda on ja keha on sile mitte muhk/lohk/muhk/lohk.

Jah maitseid on erinevaid ja vahelduseks võib ka liigselt peenike naine põnev olla aga koju võtaks enamus mehi ikka siukse, nagu enne kirjeldasin :P

MA püüan ju õppida..ega ma nii kiiresti kõike ka ei suuda..MA olen harjunud ju teistmoodi sööma ja püüan seda muuta ..

Iga päev loen midagi juurte, aga igaüks vastab erinevalt ja teistsuguselt ,et raske on aru saada, kuidas oleks õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ühest õiget ei olegi, igast on killuke tõde, sina aga pead need killud kokku korjama. Inimesed on erinevad, nt mina võin süüa päevas kolm korda rohkem süsivesikuid ja rasvu (kunagi väga ammu sai järgi proovitud, samuti on arstid seda öelnud)) aga ma ei lähe paksuks ja mul ei ladestu see raasv mitte kuhugi, selline ma olen. Sealt samast ma tean inimesi kes peavad VÄGA jälgima, kui nad tarbivad paarsada kalorit rohkem kui vaja siis seda annab kohe paari nädalaga tunda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühest õiget ei olegi, igast on killuke tõde, sina aga pead need killud kokku korjama. Inimesed on erinevad, nt mina võin süüa päevas kolm korda rohkem süsivesikuid ja rasvu (kunagi väga ammu sai järgi proovitud, samuti on arstid seda öelnud)) aga ma ei lähe paksuks ja mul ei ladestu see raasv mitte kuhugi, selline ma olen. Sealt samast ma tean inimesi kes peavad VÄGA jälgima, kui nad tarbivad paarsada kalorit rohkem kui vaja siis seda annab kohe paari nädalaga tunda...

OK :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×