Jump to content
stellasaskia

Tursed, paistes????

Recommended Posts

Tere!

Pole ennast päris ammu liigutanud st. trenni teinud. Nüüd siis võtsin ennast kätte ja hakkasin jalutama nii 8-10 km päevas. Ma ei saa aru, olen jumala paistes. Ma ei joo ega söö palju. Millest see tuleb? Mul jalad valusad ja nii paistes. Paistes on kogu keha ja nägu,käed-jalad!!!! Kas see tuleb sellest, et ma ei ole ammu liigutanud ennast? Kuidas see ära läheb? Kaua see kestab? Enesetunne väga halb sellest paistes olemisest! :P Mis aitaks ja leevendaks? Mida tegema peaksin?

Suured tänud ette!!!

Stella :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vt seda artiklit:

9. Väsimus teeb lihased täidlasteks ja annab neile „paistes“ ja „suure“ väljanägemise

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Ma olen ka üllatunud olnud, et reie esiosa just on eriti lopsakas mitu päeva pärast jalatrenni. Ma arvan, et see on normaalne, aga keegi kommenteerib täpsemalt vast seda kohe. Tundub, nagu kui on pikem treeningpaus olnud, näiteks 10p pole jalgu treeninud, siis võtabki paistesse, justnipelt see sõna sobibki seda kirjeldama, nagu oleks paistes.

Ja see paiste kaob ära mõne päevaga ikka. Arvan, et kui teed veel 2 sellist trenni, siis enam ei ole niisuurt turset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ikka üleni paistes, siis peaks arstiga konsulteerima ja kiiresti. Mulle miskit meenub, et südamega võib sellisel juhul probleeme olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ehh, ma räägin aastasest trenni pausist muidu;) Ju siis tõesti organism väsisi ära suurest pingutusest;) Süda peaks korra olema. Apteeker arvas, et neerud haiged vb. Tean seda paiset, mida kirjeldati, aga see ei ole see, sest ma oleksin nagu vett täis!!!Need paunad reitel on niikuinii;)))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×