Jump to content
mustafa

Miks sa nii suur oled

Recommended Posts

Ma usun et alustatkse ikka mingi steroidiga!!!Aga nuh ma üritan ise ilma saada!!! Aga nuh olen liiga noor et võtta neid aga ma usun et eesti tipp on võtnud nigunii midagi!!!

Aga ma tahaks teada kas te teete väga kergete kilodega trenni et lihas kasvab nii palju või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaanlepp sa oled ikka täitsa ohmu. Kahjuks ei tea sa lihase kasvatamise põhialuseid. Küsi kas või siin foorumis kelleltki kes on näinud mind saalis treenimas, milliseid kilosid ma seal tõstan. Kui saad vastuse ja arvad, et need kilod on väikesed siis pean ma sinu ees vabandama ja oma suu edaspidi kinni hoidma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hea loll. õhus on tunda kadedust. a ma arvan sul ei tule jah ilma roidideta sest trennist kedagi välja. ja isegi roidedag võid sa tulevikus vist ainult naiste kategoorias võistelda. äge kuju. laipuus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin öelda, et olen näinud, mis raskustega ta teeb :) Võibolla need ei ole nii suured, kui sul, aga noh mulle tundusid küll ikka väga väga suured-trennis tuli hantlitest ja raskustest pidevalt puudus :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega need raskused just väiksed ei olnud jah. jalapressile näit topiti igale poole kange vahele sest polnud lihtsalt enam kuhugi raskusi juurde laduda. sääl võis küll mingi pool tonni peal olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun vabandust et ma sind Kalmus vihastasin!!!

Aga ma ise olen nüüd ka sealt peale korralikult trenni teinud lihas mass kasvab nagu ma ei tea mis asi!!!

Ma tegelt ka ma ei tahaks Kalmusega tülli minna sest ma olen tänu teiele õigele teele saanud!!!

Ma loodan et te olete ikka sama abi valmis nagu enne:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa, oli endalgi au paar päeva tagasi Mareku trenni näha-väga muljetavaldav igatahes! Tõeline oma ala proff.Tead täpselt mida, kui palju ja kuidas teeb. Olen kindel, et enamikul siinkommijatest võtab veel kaua aega, kui tema tasemele jõuavad (kui üldse jõuavad :))Sorry kui keegi ennast puudutatuna tunneb, aga Kalmus on tõesti kõva mees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×