Jump to content
Heix89

Madalalaubalisus!

Recommended Posts

Ühel õhtul jalutasin väljas ja juhtusin nägema, kuidas tänaval inimest

peksti. Hoidusin nurga taha ja kui huligaanid minema läksid, kiirustasin

kannatanu juurde. Mida need lurjused küll temaga teinud olid? Mis

naudingut see neile küll pakkus? Lõin maaslebajale paar korda jalaga

kõhtu, aga mingit naudingut ma sellest küll ei tundnud. Või kurat seda

teab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühel õhtul jalutasin väljas ja juhtusin nägema, kuidas tänaval inimest

peksti. Hoidusin nurga taha ja kui huligaanid minema läksid, kiirustasin

kannatanu juurde. Mida need lurjused küll temaga teinud olid? Mis

naudingut see neile küll pakkus? Lõin maaslebajale paar korda jalaga

kõhtu, aga mingit naudingut ma sellest küll ei tundnud. Või kurat seda

teab...

Häid samariitlasi nagu sina on raske leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsi midagi lihtsamat... ei pretendeeri absoluutsele tõele.

Eks mingi tõde selles muidugi on, et inimese endaga hakkama saamise aeg on muutunud hilisemaks (ka eluiga pikemaks muidugi). Kunagi mindi juba lapsena karja ja teeniti toit ning pastlad välja. Tänapäeval jõuab päris suur hulk noormehi ca 25-aastasene mingi hariduseni ja selge on see, et esimese palga eest endale oma elamist ei osta. Mingil grupil võibki see ise hakkama saamine sinna 30 a ligi tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks mingi tõde selles muidugi on, et inimese endaga hakkama saamise aeg on muutunud hilisemaks (ka eluiga pikemaks muidugi). Kunagi mindi juba lapsena karja ja teeniti toit ning pastlad välja. Tänapäeval jõuab päris suur hulk noormehi ca 25-aastasene mingi hariduseni ja selge on see, et esimese palga eest endale oma elamist ei osta. Mingil grupil võibki see ise hakkama saamine sinna 30 a ligi tulla.

Ei tea midagi... Wilde ütles juba üle saja aasta tagasi: "Kui võimetu oma koormaid kandma on meie sajand," pidades seejuures silmas inimeste toimetulekut nii majanduslikus mõttes kui ka oma vaimumaailmas selguse loomist... :D Samad probleemid, mis praegugi, olid juba tol ajal üsna aktuaalsed - mõneti teisel kujul, tõsi küll.

Aga mis puudutab tänapäeva, need (kuni) 30-aastased isa-ema katuse all (sageli ka nende kulul elavad) tegelased on pahatihti ilma igasuguste ambitsioonideta, suhteliselt harimatud ja piiratud. Ja olgem ausad, vaimses mõttes mingile märgatavale tasemele ei kerkigi. Nende põhiprobleemiks (tegelikult meie ühiskonna kui terviku) on moraalsete väärtuste puudumine. Kas pole olnud vastavat eeskuju, või ollakse lihtsalt liialt rumalad, et mõista mis on õige ja kuidas elada - kurat seda teab.

Leian, et 25-aastasena võiks inimene ka õppimise kõrvalt omal käel juba toime saada. Aga noh, see on kõigest minu arvamus. Üks mu endine klassivend deklareeris uhkelt ja tõsimeeli, et tema kavatseb vähemalt 25-aastaseni ema rahakoti peal elada... See elamine tähendab tema jaoks seda, et kui tuju tuleb, nuiab emalt 80 000.-, et omale Audi S2 osta; siis sõidab selle vanarauaks ja võtab ema uue S4 ette. Kuni neli liitrit viina läheb nädalas ja naisi saab siis, kui need on pidudel end nii pildituks joonud, et ei saa aru, mis nendega tehakse. Vot, mehed... :D

Mind ennast võttis sõnatuks. Aga selliseid tegelasi on veel - ja mitte vähe. :P

Natuke offtopicuks läks. Vabandust. Aga tegelikult on teatavad käitumislaadid ühendunud kindlas inimtüübis, sh mõttetu vägivald.

Muudetud kasutaja Heix89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hõivatud naise äravedamine ja veel tema kaaslase nähes on küll kolakat väärt tegu.

Naisest, kes niimoodi teha laseb, ei arvaks kah eriti hästi.

Sul ka rusikad sügelevad vä? :P Minuteada kaotati orjus ära juba ammu-ammu, naine ei saa kellegi omand olla, tal on õigus minna rääkida-semmida kellega tahab ja sinul ei saagi olla mingit õigust kedagi üles tampida sellepärast. Kui sulle ei meeldi, et su naine ajab teistele meestele ligi, mine räägi asjad selgeks või jäta maha ja otsi uus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tsiteerin: Peksa saamine sõltub sinust endast. Kui sa oled pisikene, siis „suured“ mehed kipuvadki tüli norima. Ma ei kujuta ette, et keegi noriks tüli Kalmuse või Kiivikasega.

Väga vabandan hr kiivikase ees, aga minu arvates ei ole tema küll sellises suuruses mees, kellega ei sobiks tüli norida. Laval, õliga kokkumäärituna ja kätekõverduste tegemisest punnis, võib ta ju natuke suurem paista, aga reaalses elus, kohtudes "tahtmist täis idavirukaga", ei ole sel kiivikasel lootustki. See, et ta on kiivikas ja biits on 45, jätab "vasja" suhtelisel t külmaks ja ta taotaks ära suhteliselt külmalt.

Parim sõber Idas oleks N.Valujev.

Suht 90% kindel , et mingi "tavaline idakas" ei tee Kiivikasele midagi :P Tal on oma pikkuse kohta ju päris korralik mass taga ja ta võidab juba sellega seda "tavalist idakat". Muidugi mis siin ikka arutada ... Kiivikasel lihtsalt pole vaja kellegagi rahmeldada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meenub ka nüüd üks seik, kuidas mulle bussijaamas üks purjus noormees kindlasti alla 30...mingi 25 vist tundus ta, ei tea kah...tuli siis ligi ja küsis kella, ütlesin siis kutile kellaaja ära, ning ennäe imet, hakkas siis suud pruukima, kõigepealt leidis mu sõbra üles, kes teatas vastu posti ja teist kätt hoidis endast eemale(tegi just käele tatoka, ilmselgelt oli valus) ja siis vb talle tundus, et seisab "oks laiali" vms. Küsis siis temalt, et kas tema on siis see kõva mees w? naerdes vastates mis siis? :P Siis tuli mehe poolt leidlik sõnapaar suust ja kostis, Lähme eemale w? :D

Siis puhkesin mina naerma ja leidis minu üles kellega taielda, tuli siis seletama mulle, et kus ma elan, vastasin, et see ei puutu sinusse. Hakkas siis mulle rääkima, et lähme eemale? ma jälle hakkasin naerma:D siis küsis mult uuesti kella, ütlesin, et kell on kolmveerand 5...mõtles natuke, nii 15sekundit ja küsis uuesti kella :D No ei suutnud mitte naerma hakata:D aga rahunes siis natukeseks ja viskas käppa, et ära minna, ma siis mis seal ikka, et surun kätt, läheb minema vähemalt....surus kätt ja siis tõmbas mind enda ligi ja hakkas oma neegrite käesurumist tegema, igasuguseid vingerpusse tegi käega:D Tõmbasin siis käe ära ja ütlesin, mine ära sa oled purjus....Tuli siis uuesti taidlema, et MEES MIS SA PÕRKAD?:D ja hakkas siis ajama, et ma sinusugune tatt oleks, ma ei kasutaks üldse sellist sõna nagu PÕRKAD, mis siis, et tema seda ütles , ajas mulle mingit iba ja tuli hästi lähedale mulle, mu privaattsooni :D oli peaaegu oma ninaga vastu minu nina....bussijaama rahval oli küll maru põnev. Seisis mul hästi ligidal ja põrnitses mind oma igasuguste vihaste grimassidega :D mina vaatasin külmanärviga talle silma ja ootasin, kuna mees lööb/tõukab vms, et ta sinna bussijaama tänavasillutusele pikali saaks väänata ja oodata kuna turva tuleb(neist eriti vast kasu poleks olnud, pidevalt seal mingi 60a vanamees:D, aga esmamulje on petlik) aga siis õnneks kutt vaatas, et ma ei karda teda ja läks omateed minema, õnneks tuli buss ka ja sai minema ära mindud...siiamaani vahest näen seda kutti bussijaamas, ei tea kas ta mind ära tunneb v ei :P aga naljakas on. Mis teha kui tõmbame ligi lihtsalt selliseid troppe...:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul ka rusikad sügelevad vä? :P Minuteada kaotati orjus ära juba ammu-ammu, naine ei saa kellegi omand olla, tal on õigus minna rääkida-semmida kellega tahab ja sinul ei saagi olla mingit õigust kedagi üles tampida sellepärast. Kui sulle ei meeldi, et su naine ajab teistele meestele ligi, mine räägi asjad selgeks või jäta maha ja otsi uus.

Rusikad ei sügele üldse, aga asi on põhimõttes -- et mingi tüüp tuleb meelega tüli norima, hakates su naist teadlikult ja sinu nähes üle lööma ja praalib sinna juurde, et "taob su ära", kui ütlemist on. Mida kuradit?

Muudetud kasutaja belvedere poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kõndisin tüdrukuga mööda viru keskuse bussiterminali ja ees natuke kõrval seisab umbes 8-ne venelaste kamp ringis. Kõik olid minuvanused või vanemad (ise olen 16, käin 4x nädalas jõusaalis). Üks neist astus siis ringist välja ja tuli mulle umbes 30cm lähedale ja ütles venekeeles midagi sigaretiga seoses. Okei, orgunnisin talle selle suitsu ja next thing I know see vend oli mulle lihtsalt rusikaga näkku löönud (LIHTSALT NIISAMA). Okei, ei olnud valus. Võtsin tüdrukul uuesti käest kinni ja keerasin ümber ja jalutasin rahulikult tagasi. Tundsin, et ninast hakkab verd jooksma, võtsin taskust salvrätiku ja sellega sai korda. Vaatasin selja taha et kas tuleb järgi kah. Ja tuligi, aga oli omal ühe sõbra kaasa kutsund ja kõndisid järgi. Of course mul kainet mõistust oli ja teadsin et mul pole mõtet hakata tõmblema 2 venelasega. Läksime ruttu bussi peale.

Sellised olukorrad panevad ikka mõtlema küll et inimestel võiks mingisugunegi self respect olla... lihtsalt minna mingi vennaga kaklema kel ilus tüdruk käe kõrval, PROFIT????

Ma ei mõista, miks peaks keegi omaenda probleeme teiste inimestega seostama, eriti füüsiliselt? Idiootsus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kõndisin tüdrukuga mööda viru keskuse bussiterminali ja ees natuke kõrval seisab umbes 8-ne venelaste kamp ringis. Kõik olid minuvanused või vanemad (ise olen 16, käin 4x nädalas jõusaalis). Üks neist astus siis ringist välja ja tuli mulle umbes 30cm lähedale ja ütles venekeeles midagi sigaretiga seoses. Okei, orgunnisin talle selle suitsu ja next thing I know see vend oli mulle lihtsalt rusikaga näkku löönud (LIHTSALT NIISAMA). Okei, ei olnud valus. Võtsin tüdrukul uuesti käest kinni ja keerasin ümber ja jalutasin rahulikult tagasi. Tundsin, et ninast hakkab verd jooksma, võtsin taskust salvrätiku ja sellega sai korda. Vaatasin selja taha et kas tuleb järgi kah. Ja tuligi, aga oli omal ühe sõbra kaasa kutsund ja kõndisid järgi. Of course mul kainet mõistust oli ja teadsin et mul pole mõtet hakata tõmblema 2 venelasega. Läksime ruttu bussi peale.

Sellised olukorrad panevad ikka mõtlema küll et inimestel võiks mingisugunegi self respect olla... lihtsalt minna mingi vennaga kaklema kel ilus tüdruk käe kõrval, PROFIT????

Ma ei mõista, miks peaks keegi omaenda probleeme teiste inimestega seostama, eriti füüsiliselt? Idiootsus.

Sellisest inimeseloomast on väga raske aru saada. Mõistust neile antud pole, seetõttu nad mõtlevadki ainult rusikatega. Ega siin pole midagi imestada kah, vaata milline ühsikond on. Paljude jaoks pole elu enam lill ( ma ei mõtle enam majandusliku olukorda vaid elu ). Sellised talbajobid ei saa ennem omale mõistust koju, kui nad on suuremaks sirgunud või siis hea keretäie tappa ise saanud, tihtipeale ei muuda isegi need kaks inimest. Mis teha, elu on selline, tõesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie k6ik moodustame massi ja hetkel masside k2itumine on loomalik. Mul on kaks steriliseerimata koera ja v6rdlusmoment on t2itsa olemas.

Muutused algavad meist endist ja esimeseks elementaarseks tingimuseks on loomaliku k2itumise hukkam6istmine.

V2ide, et oh...minuga selliseid asju ei juhtu, n2itavad hetkel kyll silmaklappidega liikumist. Ma arvan, et alati peaks vahele astuma, kui me satume peale eba6iglusele v6i v2givallale, kas siis moraalsele v6i fyysilisele.

...ja me seda ka n2eme, kui me vaid silmad avame.

Kui me seda ei tee, ei l6pe see kunagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole veel vist kordagi tuldud üksinda minu vastu ülbitsema :D Haiged inimesed ikka :D

Mul on juhtunud nii , et peesitasin rahulikult ühe veekogu ääres , siis otsustasin ühe peaka panna. "Pukk" oli aga teisel pool veekogu. Ok läksin siis sinna pukile ja kuulen et üks vend karjub ou p*de!? Vaatasin ringi , et kellele seda karjutakse ja näen suht pisikest kasvu venda hulljulgelt fakki näitamas :D Naeratasin talle ja hüppasin oma peaka ära :D Ujusin siis teisele poole tagasi , tulin veest välja ja juba oligi see vant kohal. Karjus tule välja! No ma siis ronisin veest välja ja rahulikult muhelesin ja kuivatasin ning küsisin , et mis on. Siis ta midagi kobises omaette ja tõi väga haleda fakti välja: mu sõber rääkis , et sa andsid talle tappa!" Ma mingi : "Mida sa ajad XD Mis su sõbra nimi on?" Vastuseks tuli vana ford sierra , kust hüppasid veel 4 venda välja. Kõik sellised tavaliste kehaehitustega noored (ise olin siis 75kg, vb sellepärast olidki nii julged). Siis sain aru , et saan vist kõvasti peksa :D (Mu sõber oli ka rannas , aga ta on arvutigiik , nii et temast abi ei olnud). 1 autost välja tulnud vend karjus , et pane lõuga. Nii see lühem vant siis üritaski mulle mingit lööki teha , millest ei olnud eriline probleem eest ära sukelduda ja ta vette lükata. Nüüd hakkasid nad mind kõik taga ajama :P 4 vanti + autoga vend. (Vahepeal oli mu sõber pagassi pandud) Nii nad mind siis mööda "rannajoont" ja ümber veekogu mind taga ajasid , aga kätte ei saanud . Peale u. 10 min kassi ja hiire mängu tuli mu sõbra ema meile järgi ja nähes seda mürglit karjus , et ta kutsus politsei ja bäämm vandid olid kohe päris sõbrad. Öeldi , et a me niisama siin ja värki särki. Siis ütlesin , et te jooksite mulle 5kesti peale , mis kuradi niisama. Siis mingi vend karjus , et sa ikka ülbad wä , kas sa tahad surma saaaada wää. Ma ütlesin , et 1v1 sa ei suuda mind kuidagi ära tappa. Peale seda lubati mind maha lüüa , kui mind veel nähakse .

Nägin nüüd eelmisel suvel seda esimest "kargajat" Tallinnas ja irvitasin omaette. Läksin siis tema poole ja mehe nägu läks jube kaameks (selleks ajaks kaalusin 85kg). Istusin baltas siis tema kõrvale , võtsin ümbert kinni(käe üle õla) ja küsisin , et kas sa mulle jäätist ei taha osta wä XD Aga kahjuks saabus tema rong ja ta pidi minema :D

Ma ei salli absoluutselt neid kambajõmme..

Aii Renzoo sa ikka oskad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rusikad ei sügele üldse, aga asi on põhimõttes -- et mingi tüüp tuleb meelega tüli norima, hakates su naist teadlikult ja sinu nähes üle lööma ja praalib sinna juurde, et "taob su ära", kui ütlemist on. Mida kuradit?

Põhimõtteliselt on naisel ka suu peas, et kui on ikka õige naine, siis ta ajab ise selle "kleepeka" ära, et las see"kleepekas " praalib ja ärpleb, kuid kui see nn "kleepekas" ei saa sõnadest aru ja hakkab juba vastu naise tahtmist ikka ligi tikkuma või mine tea veel mida tegema, siis oleks nagu põhjust selle naise mehel mingi hoiak võtta.

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul selliseid lööma insidente päris kõvasti juhtunud... mitte et oleks ise alustanud... aga ise jäin süüdii, on see eesti kohtusüsteem ikka p**der!

Kõigepealt viimasest sündmusest sügisel... kui kõndisime niisama linnas ajasime sõpradega juttu... ,kes suitsetas, kes mitte ühe korraga hüppab vastu oma küla mees... loomulikult nädalas korra teda näen tean kes ta on, siis hakkab segast panema et mis te siin jällitate noori tüdrukuid... annan kohe tappa väää... suutsin rahulikuks jääda, kuna polnud mõtet ärrituda. mees oli alkoholist üle tõmmanud... siis hakkasin ise küsimusi esitama, et mis tüdrukuid? Mees ei saanud siis enam enda jutule ega minu jutule sotti pihta. ja hakkas käised üles keerama... sain aru et läheb vist "vere" valamiseks... korraga paugatas pähe"idee" hakkata põuest võtma aeglaselt"Mr beani relv" senikaua kui ma jõudsin käe põue tasku panna oli vend auto peale ja lapatsi põhja vahetanud... teised kes muinuga pundis olid... olid nii ära ehmunud et, ei osanud sõnagi öelda... nalja kahh :P Aga mul on neid juhtumeid kõvasti... koolis on mul selliseid insidente juhtunud mis jube... neid jääkski kirjutama...

Muudetud kasutaja JamesC poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi nägin ABC saatejuhi John Quinones varjatud kaamera saadet "Mida sina teeksid?" ja seal oli lõik kus "mustanahalised" mees ja naine vaidlesid omavahel avalikus pargis ja mida siis teised sellest arvasid.

Verbal and Physical Abuse in the Park: 
The set up of this experiment found a couple arguing in the park with the man getting more verbally aggressive and starting to get physical.
Many people would stop and stare and even shout out from across the park, but only 1 woman had the courage to stop and do something.

Tammy appeared on the show saying she felt it was what she had to do - she decided to stay with the woman until help came,
and even told the man that she wasn't afraid of him.
Karen, the actress, said after 5 hours it was hard to separate herself from the situation and was moved my Tammy's actions.

Karen expressed that the comments from some of the people in the park making calls were to "take it somewhere else"
as if it were ok to do not in public or "these people" since the couple was black.
John shared that the comments were different depending on the race of the couple in the experiment,
as if it were acceptable for a black man to abuse his partner.
It shows a lot about Tammy's character that 58 people passed by and she was the only person to do something.

Ma arvan, et eestlaste puhul on ka probleemiks ükskõiksus (neutraalsus). Et kui keegi eestlane saab peksa, siis teine kaasmaalane ei astu appi, mõnikord ei viitsita isegi abi kutsuda. Samas olukorras venelane osutaks oma „abistava käe“ peksajale lisaks. Me võime siin silma kinni pigistada aga kahjuks nii need asjad on.

Nagu ka eelnevalt mainiti, mõned lihtsalt tõmbavad jamasi ligi. Täiesti päri sellega.

SA ju võid arvata, et oled suur ja tugev, kuid Narva, Sillamäe, Jõhvi või Kohtla-Järve öökluppi minnes pole mõtet „Eesti asja“ ajama hakata kui SA oled vähemuses.

Kui sa aga oled kellegi kohaliku „autoriteediga“, siis sind ei puutu mitte keegi, samas siin võib tekkida teine probleem – sa ei suuda enam nendega võidu vodkat juua. Konkreetne olukord oli mu Töökaaslastel, kes läksid kliendivisiidile Narva. Õhtul mindi baari ja telliti joogid. Natukene hiljem liitus nendega ka Klient, kelle juurde külla mindi. Klient oli väga üllatunud, et miks nad enda joogi eest ise maksid. Klient läks baari omaniku juurde ja ütles, et tegemist on tema sõppradega Tallinnast ning neile peavad olema joogid tasuta. Selle peale tuli ettekandja Töökaaslaste juurde ja maksis sularahas raha tagasi. Peale neljandat päeva Töökaaslased enam ei jaksanud vodkat juua ja telefonitsi naistele kodus seletada, et nad on ikka veel „kliendivisiidil“ Narvas. :P

Ei saa väita, et Ida-Virumaal oleks ainult pätid, l*tsid ja narkomaanid. Tegelikult on seal väga palju ka toredaid vene rahvusest kodanike. Lihtsalt neile tuleb vähem vodkat anda ja asi ongi kontrolli all. Teatavasti on Eestis peksupealinn üleüldse – Pärnu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul üks parimaid seiku, mis meelde tuli selle koha pealt juhtus ca 5a tagasi. Sel ajal saalis, ega kusagil ei käinud. Olen lihtsalt koguaeg selline juba kondist tugevam olnud ja eks see ole ka päris tihti päästnud selliste olukordade tekkimisest. Aga see selleks.

Sõidan autoga, sel ajal oli mul Saab 99 ja sellel oli juhiistme põhi ära vajunud, nii, et mul põhimõtteliselt paistis küljeaknast välja vaid peanupp. Kui Tallinnas Kaarli kiriku juurest tahad Luise tänavale saada, siis vaja võtta kas keskmine või parempoolne rada. Mina olin keskmisel rajal ja parempoolne rada oli täiesti tühi. Ja siis mingi vene vant, rahvus selgus pärast, hakkab mulle lambist vasakult autoga sisse pressima ja nähes, et ma teda ette ei lase, siis hakkas kätega vehkima. Luise tänavale jõudes keeras ta oma auto mulle risti teele ette, mõtlesin veel, et äsaks sisse, kuna Saab'i esiots on ikka tunduvalt kõvem, kui tema auto külg, aga otsustasin ikkagi igaks juhuks peatuda ja vaadata kuidas sündmused arenevad. Nüüd siis algas komöödia. Tumendatud klaasidega autost hüppas tohutu inertsiga välja mingi ca 160 cm vene jorss, oksad mega laiali ja käed rusikas ja käisid nagu tuuleveskid ning sõimas midagi. Ma kerisin siis selle peale akna alla. Vana selle peale, et a'la tule välja ja oii blääd kuidas ma pidavat kohe peksa saama. Ma ütlesin talle rahulikult, et kui tal midagi öelda mulle on, siis tehku seda eesti keeles. Temapoolne monoloog loomulikult vene keeles ja minu see ainuke lause selles intsidendis eesti keeles. Selle peale, et ma temaga julgesin eesti keeles rääkida ajas teda veelgi vihasemaks ja käed hakkasid veel kiiremini tuuleveskeid tegema. Ärme unusta sellel ajal fakti, et tänu ära vajunud juhiistme põhjale paistsin ma talle autos istudes arvatavasti 1,5 meetrine. Peale tema veelgi vihasemaks muutumist otsustasin siis autost välja astuda. Panin siis vasaku jala autost välja ja hakkasin vaikselt ennast püsti ajama ja mida rohkem ma autost välja sain, seda väiksemaks jäi selle vene jorsi tuuleveskite amplituud ja seda vaiksemaks võttis tooni. Kui ma siis lõpuks püsti sain, siis astus vana veel vaikselt sõimates kiirelt autosse ja sõitis kummi vilisedes minema :P:D. Ma istusin siis rahulikult autosse tagasi ja jätkasin sõitu. Elu nagu Ameerikas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul üks parimaid seiku, mis meelde tuli selle koha pealt juhtus ca 5a tagasi. Sel ajal saalis, ega kusagil ei käinud. Olen lihtsalt koguaeg selline juba kondist tugevam olnud ja eks see ole ka päris tihti päästnud selliste olukordade tekkimisest. Aga see selleks.

Sõidan autoga, sel ajal oli mul Saab 99 ja sellel oli juhiistme põhi ära vajunud, nii, et mul põhimõtteliselt paistis küljeaknast välja vaid peanupp. Kui Tallinnas Kaarli kiriku juurest tahad Luise tänavale saada, siis vaja võtta kas keskmine või parempoolne rada. Mina olin keskmisel rajal ja parempoolne rada oli täiesti tühi. Ja siis mingi vene vant, rahvus selgus pärast, hakkab mulle lambist vasakult autoga sisse pressima ja nähes, et ma teda ette ei lase, siis hakkas kätega vehkima. Luise tänavale jõudes keeras ta oma auto mulle risti teele ette, mõtlesin veel, et äsaks sisse, kuna Saab'i esiots on ikka tunduvalt kõvem, kui tema auto külg, aga otsustasin ikkagi igaks juhuks peatuda ja vaadata kuidas sündmused arenevad. Nüüd siis algas komöödia. Tumendatud klaasidega autost hüppas tohutu inertsiga välja mingi ca 160 cm vene jorss, oksad mega laiali ja käed rusikas ja käisid nagu tuuleveskid ning sõimas midagi. Ma kerisin siis selle peale akna alla. Vana selle peale, et a'la tule välja ja oii blääd kuidas ma pidavat kohe peksa saama. Ma ütlesin talle rahulikult, et kui tal midagi öelda mulle on, siis tehku seda eesti keeles. Temapoolne monoloog loomulikult vene keeles ja minu see ainuke lause selles intsidendis eesti keeles. Selle peale, et ma temaga julgesin eesti keeles rääkida ajas teda veelgi vihasemaks ja käed hakkasid veel kiiremini tuuleveskeid tegema. Ärme unusta sellel ajal fakti, et tänu ära vajunud juhiistme põhjale paistsin ma talle autos istudes arvatavasti 1,5 meetrine. Peale tema veelgi vihasemaks muutumist otsustasin siis autost välja astuda. Panin siis vasaku jala autost välja ja hakkasin vaikselt ennast püsti ajama ja mida rohkem ma autost välja sain, seda väiksemaks jäi selle vene jorsi tuuleveskite amplituud ja seda vaiksemaks võttis tooni. Kui ma siis lõpuks püsti sain, siis astus vana veel vaikselt sõimates kiirelt autosse ja sõitis kummi vilisedes minema :P:D. Ma istusin siis rahulikult autosse tagasi ja jätkasin sõitu. Elu nagu Ameerikas :D

Arvuti taga istudes on see igastahes v2gagi l6bus lugu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks igaüks, kes väitis, et temaga tuldi tüli norima ja ta oleks tahtnud nii väga agressorile vastu hambaid panna aga neid nii palju jne, siis unistage edasi. Pakun, et süda oli saapasääres, adrekas laes, ja ei mõistnud sittagi kuni olid tülist piisavalt kaugele eemaldunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul üks parimaid seiku, mis meelde tuli selle koha pealt juhtus ca 5a tagasi. Sel ajal saalis, ega kusagil ei käinud. Olen lihtsalt koguaeg selline juba kondist tugevam olnud ja eks see ole ka päris tihti päästnud selliste olukordade tekkimisest. Aga see selleks.

Sõidan autoga, sel ajal oli mul Saab 99 ja sellel oli juhiistme põhi ära vajunud, nii, et mul põhimõtteliselt paistis küljeaknast välja vaid peanupp. Kui Tallinnas Kaarli kiriku juurest tahad Luise tänavale saada, siis vaja võtta kas keskmine või parempoolne rada. Mina olin keskmisel rajal ja parempoolne rada oli täiesti tühi. Ja siis mingi vene vant, rahvus selgus pärast, hakkab mulle lambist vasakult autoga sisse pressima ja nähes, et ma teda ette ei lase, siis hakkas kätega vehkima. Luise tänavale jõudes keeras ta oma auto mulle risti teele ette, mõtlesin veel, et äsaks sisse, kuna Saab'i esiots on ikka tunduvalt kõvem, kui tema auto külg, aga otsustasin ikkagi igaks juhuks peatuda ja vaadata kuidas sündmused arenevad. Nüüd siis algas komöödia. Tumendatud klaasidega autost hüppas tohutu inertsiga välja mingi ca 160 cm vene jorss, oksad mega laiali ja käed rusikas ja käisid nagu tuuleveskid ning sõimas midagi. Ma kerisin siis selle peale akna alla. Vana selle peale, et a'la tule välja ja oii blääd kuidas ma pidavat kohe peksa saama. Ma ütlesin talle rahulikult, et kui tal midagi öelda mulle on, siis tehku seda eesti keeles. Temapoolne monoloog loomulikult vene keeles ja minu see ainuke lause selles intsidendis eesti keeles. Selle peale, et ma temaga julgesin eesti keeles rääkida ajas teda veelgi vihasemaks ja käed hakkasid veel kiiremini tuuleveskeid tegema. Ärme unusta sellel ajal fakti, et tänu ära vajunud juhiistme põhjale paistsin ma talle autos istudes arvatavasti 1,5 meetrine. Peale tema veelgi vihasemaks muutumist otsustasin siis autost välja astuda. Panin siis vasaku jala autost välja ja hakkasin vaikselt ennast püsti ajama ja mida rohkem ma autost välja sain, seda väiksemaks jäi selle vene jorsi tuuleveskite amplituud ja seda vaiksemaks võttis tooni. Kui ma siis lõpuks püsti sain, siis astus vana veel vaikselt sõimates kiirelt autosse ja sõitis kummi vilisedes minema :P:D. Ma istusin siis rahulikult autosse tagasi ja jätkasin sõitu. Elu nagu Ameerikas :D

Kui pikk sa olid siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muideks igaüks, kes väitis, et temaga tuldi tüli norima ja ta oleks tahtnud nii väga agressorile vastu hambaid panna aga neid nii palju jne, siis unistage edasi. Pakun, et süda oli saapasääres, adrekas laes, ja ei mõistnud sittagi kuni olid tülist piisavalt kaugele eemaldunud.

See on tõsi. Reaktsioon sellistel hetkedel on midagi, mille jaoks üks-ühele valmistuda ei ole võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka hr Kiivikas siin sõna võttis , et tema pole sellistesse situatsioonidesse sattunud. Täpselt sama siin. Olen käinud Narvas Genevas pidutsemas ja Mammastes klubis Life, Pärnus Strandis ja mitmetes Tallinna klubides. Osadel juhtudel tungitakse kindlasti kõikidele kallale (ajukääbikutest jobud), kuid enamjaolt annab rünnatava kehakeeles midagi teada, et ta kardab vmt. Kas pole piisavalt enesekindla hoiakuga või midagi sellist. Endaga on norima tuldud ka näiteks Tartu kesklinnas Ristiisa pubis, kuid ka seegi kord sai asjad rahulikult läbi räägitud. tundub, et tuleb lihtsalt valida, kuhu lähed ja kuidas seal käitud. Nagu mõnedki siin komminud on, tuleb võtta üle "karja" käitumismaneerid ja mitte eristuda massist. Siis lihtsam elada. Või on tõesti tegemist treenitusega, mis mind halvast hoiab. Olen 1,82m pikk ning kaalu 92 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on tõsi. Reaktsioon sellistel hetkedel on midagi, mille jaoks üks-ühele valmistuda ei ole võimalik.

...ja rynnatakse ikka ainult eeldusega, et vasturynnakut ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×