Jump to content

Recommended Posts

Pärm + suhkur = alkohol

Kuskil netis ( http://www.tartureuma.ee/tegevus/voimlemine.html ) on kirjas:

"Toitumine peab olema mitmekesine ja tasakaalustatud. Jäta oma menüüst välja kõik nisujahu tooted. Nisujahu, suhkur ja pärm teevad kokku sama protsessi organismis, mis alkohol. Mõtle selle peale, kui saiakest ostad. Eelista leiba. Söö palju värsket köögi- ja juurvilja, aga peenestatult (riivitult, hakitult või püreeritult). Ära puuviljadega liialda, nad sisaldavad palju suhkrut."

Eelistan ka saada B gruppi muudest allikatest, kui kuskil x kohas x meetodil kasvatatud p2rm.

Candidale peaks see olema hea s88dalisa :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toidupoest loomulikult.

Aga ma soovitaks ikkagi vitamiine osta: odavam, suurem b-vitamiini sisaldus, parema maitsega.

Keegi kooliarst rääkis, et apteegist vitamiine osta on viga, mis ei mõju tegelikult. Väljub kogu see kupatus uriini kaudu nii, nagu ka sisse tuli. Looduslikku kraamis siis tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi kooliarst rääkis, et apteegist vitamiine osta on viga, mis ei mõju tegelikult. Väljub kogu see kupatus uriini kaudu nii, nagu ka sisse tuli. Looduslikku kraamis siis tarbida.

No kindlasti on olemas vitamiinide erinevaid vorme. Mõned on looduslikud ja imenduvad hästi, teised on odavad ja tehislikud ja ei imendu nii hästi. Näiteks ma söön hetkel Dorian Yatesi Max Nutrition vitamiine, kus on kõik vitamiinid, minenaalained jms võimalikult loodslikus vormis, (peaaegu)identses vormis toidust leitavaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Punases lihas on 95mg/100g ja on üks rikkamaid kui mitte kõige rikkam l-karnitiini allikas. Proovi üle kilo punast liha iga päev ära süüa. Magu harjub ehk isegi ära, aga kas ka rahakott :D Mune näiteks peab peaaegu 8.3 tonni ära sööma, et saada 1000mg l-karnitiini. Arvan, et pärm on ka kümnetes kilodes, kui mitte sadades või tuhandetes, 1000mg l-karnitiini sisaldusega.

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi kooliarst rääkis, et apteegist vitamiine osta on viga, mis ei mõju tegelikult. Väljub kogu see kupatus uriini kaudu nii, nagu ka sisse tuli. Looduslikku kraamis siis tarbida.

Enamus vitamiinide ülejääke väljub uriiniga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Punases lihas on 95mg/100g ja on üks rikkamaid kui mitte kõige rikkam l-karnitiini allikas. Proovi üle kilo punast liha iga päev ära süüa. Magu harjub ehk isegi ära, aga kas ka rahakott :D Mune näiteks peab peaaegu 8.3 tonni ära sööma, et saada 1000mg l-karnitiini. Arvan, et pärm on ka kümnetes kilodes, kui mitte sadades või tuhandetes, 1000mg l-karnitiini sisaldusega.

Tundub, et lihas ja pärmis ja munas siis vähe karnitiini.

Aga mõtlesin jah, et mis koguseid pärmi vaja oleks 1 grammi karnitiini jaoks, lihtsalt huvi pärast, sain ka hea vastuse nüüd.

Liha ma sööngi palju anyway, kuna saan seda nii odavalt oma allikatest, see kilo võõras mulle pole, aga see on ühekülgne, parem varieerida erinevaid toiduaineid, kui suurem valgu kogus keha kg suhtes eesmärgiks on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige rohkem sisaldavad karnitiini:

Lambaliha, hirveliha, veiseliha, vasikaliha ja Toorvorst mis sisaldavad sisaldavad > 25 mg/100g

Vähem sisaldavad karnitiini: sealiha, keedusink, keeduvorst, piim, jogurt, kohupiim, juust mis sisaldavad 2,5–25 mg / 100g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige rohkem sisaldavad karnitiini:

Lambaliha, hirveliha, veiseliha, vasikaliha ja Toorvorst mis sisaldavad sisaldavad > 25 mg/100g

Vähem sisaldavad karnitiini: sealiha, keedusink, keeduvorst, piim, jogurt, kohupiim, juust mis sisaldavad 2,5–25 mg / 100g

Kui kirjas, et lihas on 95mg/100g Vikis ja sa väidad, et lambaliha on kõige rikkam, siis arvatavasti ongi selle alla lambaliha mõeldud. Kilo lambaliha poleks isegi päevas probleem, vähemalt mulle. Ei peaks mingit FatBurnerit tarbima ja toit ka olemas. Aga kuna ei ole endal sissetulekuallikat ja sealiha maitseb rohkem, siis jääb kahjuks ära :rolleyes:

Proovisin tavalise pärmiga pärmijooki teha. Panin suhkurt, tüki pärmi ja jõin ära tunni-kahe pärast (läks vahepeal meelest, et see külmikus). Jõin ära ja noh, võibolla aitas ka, aga lugesin netist, et see tervisele kahjulik hoopis. Eriti naistele, kellel võib tekkida tupeseen. Soovitatakse siiski õllepärmitablette apteegist, mis on muidu samalaadsed, aga pole kahjulikud ja sisaldavad rohkem vitamiine. Nüüd osteti mulle ka neid ja proovin järgi, kuidas aitavad.

Muide see alkohol on müüt, kui mul endal midagi just valesti ei läinud. Aga siiski tundub müüt pigem jah. Panin nisujahu, suhkurt ja pärmi kenasti. Vett ka ikka B) Lasin ööpäeva seista. Koduõlle lõhna meenutas veidi, ajas üle ääre nii, et laud oli seda täis, vahutas, aga promille sees polnud. Kontrollisin seda enne mingi alko peal ka, mis näitas ilusti 38%. ja ära lahtunud Jäger näitas juba 0%. :) Seda oli vähe ka, vb sellepärast.

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×