Jump to content
Aile

Eurostrip avas Tallinnas erootilise tantsu kooli

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Eurostrip Agency (http://www.eurostrip.ee) avas Tallinnas erootilise tantsu kooli, kus võib õppida postitantsu (pole dance) ja sületantsu (lap dance). Kool annab võimaluse arendada end kehaliselt ning soovi ja vastavate eelduste korral töötada Euroopa parimates striptiisiklubides (teenimisvõimalus 30.000-140.000 EEK kuus!), mis on agentuuri sõnul "hea viis võidelda majanduskriisiga ja lahendada oma isiklikke finantsprobleeme". Samas aga agentuuri kodulehel rõhutatakse, et seoses erootilise tantsuga ei räägita ainult striptiisist, vaid erootikast kui ümbritseva maailma tundelise tajumis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin yhe lingi :o

Kysimus on ka... Kui me tahame ainult trenni, siis kus need toimuma hakkavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kunagi Venezuelas sellist esinemist näinud, muidugi keskkond oli siis vähe teine, aga ikkagi. Olles "artistidele" suhteliselt lähedal tundus täiesti uskumatu, et kuidas nad suutsid ennast posti küljes kinni hoida. Peale seda olen käinud Eesti sarnastes esinemispaikades ja krt,selle koha pealt on küll häbi olla eestlane. <_<:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kunagi Venezuelas sellist esinemist näinud, muidugi keskkond oli siis vähe teine, aga ikkagi. Olles "artistidele" suhteliselt lähedal tundus täiesti uskumatu, et kuidas nad suutsid ennast posti küljes kinni hoida. Peale seda olen käinud Eesti sarnastes esinemispaikades ja krt,selle koha pealt on küll häbi olla eestlane. <_<:D

mhm..Lihtsalt hoitakse postist kinni ja liigutakse ymber selle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×