Jump to content
PT London

Kavad muutmisele?

Recommended Posts

Tere fitness.ee tiim :o

Kuna siin on viimasel ajal palju infot kuidas 6igesti treenida(toitumist ei hakka mainimagi), siis kas tooriistade all olevad kavad uuendust ka saavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks?...need on ju klassikalised/tüüpilised kulturisti kavad.Sobivad hästi neile, kellel on suur lihasmass juba olemas ja kes soovivad seda rohkem vormida :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Mulle küll meeldiks kui kavasid oleks kasvõi rohkem. Valik suurem ja kuna väiksemas kohas kõiki masinaid pole siis peab kohendama kavasid, mitte et see halb oleka aga lihtsalt. Värskust ja uusi asju meie ellu ja siia lehel on minu meelest alati teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keegi veel treenib nagu mitte-kulturist ja on kursis full-body kavadega, siis võiks neidki siin lehel ilmutada! Huviga prooviks.

Mina võistlen ja treenin nagu mitte-kulturist.Kui sa tahad midagi hoopis teistsugust proovida, siis ma toon enda kava: 3 päeva nädalas intervallid, soovitaks ergomeetril Tabata protokolli: 20s täiega sõudmist, 10s pausi ja nii 8x.Ja siis 3 päeva nädalas tõstmine kasutades klassikalisi tõsteid, alustades rebimisega, siis tõukamine, seejärel abistavad harjutused nagu eeskükk, kükk, jõutõmme...Need olümpiatõsted tekitavad tõsiselt sõltuvust, kui tehnika selgeks saad.

Ahjaa, mis kõige parem, see on funktsionaalne treening - selleasemel, et keskenduda tühjalt massile või olla kinni absoluutses tõstetavas raskuses, see treenib asju, mida elus läheb palju rohkem vaja: kiirus, anaeroobne ja aeroobne vastupidavus, koordinatsioon, painduvus, kiirendus (plahvatuslikkus) ning jõud selle füüsikalises mõistes (kiirenduse ja raskuse korrutis).

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal võiks olla paar tõstjate kava näiteks.Aga mitte eesti tõstjate, Eestis pole kahjuks tasemel tõstjaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis über tase see siis on ?

Ükski eesti tõstja ei pääsenud Pekingi olümpiale.Kui oleks taset, oleks vähemalt võistlustele kvalifitseerunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, aga tavaharjutajale on ka eesti tippude tase suht kauge.

See on igal alal nii :o See ei näita mittemidagi.Aga see, et nad ei kvalifitseerunud olümpiale, näitab, et nende treeningmeetodid on suboptimaalsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×