Jump to content
samuil

Kroomi päevane annus

Recommended Posts

Tervist hr.ROtter !

Paluksin Teie abi kroomi päevaannuse määramisel.Nimelt ostsin apteegist toidulisandi Kromisan.Infolehel on selgitus ,et 1 tablett sisaldab 50(müü)g kroomi,mis on 100% päevasest soovitatavast annusest.Lugedes artiklit mineraalide kohta sain teada,et seoses regulaarsete treeningitega kaotame palju kroomi higistamisega.Soovitatav päevane norm oleks 200-400 mcg .Kas ma saan õieti aru,et 1mcg=1(müü)g.Selle arusaama järgi peaks regulaarne harjutaja tarbima 4 tabletti päevas.Palun aidake sellest ummikseisust välja.

Tänud juba ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kroomi vaegust esineb harva.

Kuus munakollast annab 183 mikrogrammi kroomi, 100 g veiseliha ja 100 g juust annavad kokku 112 mikrogrammi kroomi, lisaks veel rukkileib, kartul, paprika ja ei ole mingit vajadust toidulisandit võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kroomi vaegust esineb harva.

Kuus munakollast annab 183 mikrogrammi kroomi, 100 g veiseliha ja 100 g juust annavad kokku 112 mikrogrammi kroomi, lisaks veel rukkileib, kartul, paprika ja ei ole mingit vajadust toidulisandit võtta.

Tänan vastuse eest.Kroomi tarvitamise oli mõte hoida veresuhkur kontrolli all ja vähendada insuliiniresidentsust(mis mul on).Mitu tabletti ma võiksin päevas võtta?Käin 4* nädalas trennis ja tarvitan peale trenni Malto6+Hera 80 sheiki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan vastuse eest.Kroomi tarvitamise oli mõte hoida veresuhkur kontrolli all ja vähendada insuliiniresidentsust(mis mul on).Mitu tabletti ma võiksin päevas võtta?Käin 4* nädalas trennis ja tarvitan peale trenni Malto6+Hera 80 sheiki.

http://ods.od.nih.gov/factsheets/chromium.asp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×