Jump to content
joker

30 nõuannet, kuidas jõusaalis naisi nn ära rääkida

Recommended Posts

meenutan heldimusega, et mullegi on kunagi üks neiuke saalis külge löönud. asja ei saanud. ma ei võtnud vedu, kuna käisin juba oma praeguse abikaasaga. nüüd ei flirdi minuga enam keegi ja ma ise ka ei julge. ;)

Küll see abielumehe elu on ikka raske... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teil endal tüdruk käib jõusaalis ja kurdab, et teda pidevalt passitakse, mida te teeksite?

Minul tekib alati tahtmine kellelegi hantliga pähe lajatada igatahes..

Aga sul peaks hea meel olema, et kõik su naist jõllitavad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ka halbu kogemusi ERITI pole. Olen saanud paar väga head tutvust ja mõned toredad tutvused ;) Samas on püütud oma labaste naljadega ka tähelepanu köita või siis olen mina millestki valesti aru saanud. Kui on rääkima tuldud siis üldiselt ma olen üsna viisakas ja ikka vastan. Ise tavaliselt ümberringi mehi ei jõllitanud...rühmatrenni minek oli siis sibasin kiirelt kiirelt läbi jõusaali ;D Halvasti igaljuhul ei suhtu. Kuid kõik sõltub sellest kuidas hakatakse nö sebima- kui ikka tuleb ja kiidab mu tagumikku siis saab küll esimese hantliga vastu pead...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi ei ole päris nii mustvalge.. Sa saad ise ka aru sellest ju?

Võib-olla olen ma lihtsalt nii kole, aga kui on olnud juhuseid, et jäädakse vahtima ja on ka näha/kuulda, et omavahel midagi kommenteeritakse, siis on see varsti ikkagi ära lõppenud, sest ma pole end sellest häirida lasknud.

Muidugi, me võime ju äärmustesse laskuda, sest ilmas liigub igasuguseid perverte, kuid siiamaani olen ma saalis naisterahvaste puhul tähele pannud, et mõni tulebki sinna end lihtsalt näitama. Ja mina olen lihtsalt kade ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teatud naised oskavad ise ideaalselt põhjustada jõllitamise ja kommenteerimise (nt riietus, meik jne)- mõni käibki end saalis näitamas ja suuri mehi otsimas, ja et end veel kuumemaks tädiks teiste silmis teha, "kurdetakse" pidevalt, kuidas kõik jõllitavad...

Jumal tänatud, et sellised naised olemas on, siis saavad minusugused, kes ei ihka jõusaalis tähelepanu, tagaplaanil rahulikult trenni teha ;)

... mitte et mul suhtlemise vastu midagi oleks, aga mina näiteks ei tahaks, et keegi mind "sebima" tuleb. Muidu mõne sõna võib ju omavahel vahetada, nagu inimene inimesega. Siiani pole õnneks probleeme tekkinud, kuna väldin võõraste meeste pilke, mul seal teine eesmärk täita. Ka riietuse valin seetõttu tagasihoidlikuma. Mõnikord juhtub ikka, et vaatame kellegagi ühel ajal, aga ei tee sellest suurt numbrit. Kummaline oleks ju ka pidevalt seina vaadata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kummaline oleks ju ka pidevalt seina vaadata :lol:

Ma arvan siiski, et mehed peaksid edaspidi saalis silmaklappidega käima :lol: Naised ise las vahivad, neile on kõik lubatud, feminisumus on ju moes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ilus ja treenitud inimene jääb ikka jõusaalis silma- pole selleks ülinappi riietust või paksu meigikihti vaja. Pigem minu arvates jõllitatakse hoolitsemata inimest, kes veel enda keha jaoks väga ebasobiva riietuse selga ajanud :lol: Kenasid ja hoolitsetud naisi jõusaalis päris palju, kelle peal peal silm puhata võib ja pole küll tähele pannud, et kellelegi hullumoodi keelt kõrva aetakse :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no selle teil muskel ei kasvagi et käite saalis kõvatamas ja naisi sebimas :lol: :lol: :lol:

K6ige lihtsam testosterooni produktsiooni stimuleerimise meetod... ju siis veel v2he vaatavad.

Minu meelest on kahju vaadata mehi, kes on raua sisse nii 2ra uppunud, et mitte midagi enam enda ymber ei n2e.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, naist endale saalist leidnud pole aga ühe väga toreda sõbranna sealt sain :lol:

Ma üldiselt ei pane tähelegi kes saalis on, ainult siis märkan kui harjutust sooritama lähen ja pink/kang/raskus kinni on teise sooritaja poolt..

Aga jah, võib-olla pole ma lihtsalt näinud vms aga ma olen siiani võib-olla 5-6 naist ainult saalis näinud - liiga vara kah vast veel, suveni ju aega :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin v6ib r22kida ka yldisest k2itumiskultuurist.

Ma arvan, et v2iksemates spordiklubides on inimeste omavaheline suhtlemine rohkem yksteist arvestav, yksteist n2gev...

Hetkel k2in Revalis. Ma saan aru, et j6usaali osa on natuke liiga suur, et sinna sisenemisel sealolijatele tere ytelda, kuid riideruumi osa ei ole seda mitte. Kui ma sisenen kuskile...kauplusesse, kontorisse, riietusruumi, siis ma ka teretan myyjannat, kontorit88tajat, riietusruumis olijaid. Nad ei pea olema minu isiklikud tuttavad. Ma nimetan seda elementaarseks viisakuseks.

Kui ma l2hen kassasse maksma, siis minu kohus on enne tervitada jne jne.

Kui ma ei ole enam siseneja ja tuleb mulle vastu keegi tuttav siis tervitab tema mind esimesena juhul, kui ta on meesterahvas v6i ta on minust noorem. Seda enam, kui tegemist on minust noorema meesterahvaga...

Kas kodus enam vanemad ei kasvata lapsi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viisakus on nii erineva definitsiooniga igaühe jaoks.

Näiteks keegi teeb tugevalt trenni, paneb väga head pildid netti ülesse, ja siis tuleb isik ja kommenteerib pilti kuidagi eriti negatiivselt, näiteks "what an ugly bodybuilder", siis üks isik võib seda viisakaks pidada, teine mitte, igaühel oma arusaam viisakusest.

Viisakuse aforisme vaadates jääb mulje, et see viisakus nii siiralt hea asi üldse polegi, tihtipeale on palju effektiivsem veidi tahumatum* ja vabam* käitumine.

Ma arvan nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viisakus on nii erineva definitsiooniga igaühe jaoks.

Näiteks keegi teeb tugevalt trenni, paneb väga head pildid netti ülesse, ja siis tuleb isik ja kommenteerib pilti kuidagi eriti negatiivselt, näiteks "what an ugly bodybuilder", siis üks isik võib seda viisakaks pidada, teine mitte, igaühel oma arusaam viisakusest.

Viisakuse aforisme vaadates jääb mulje, et see viisakus nii siiralt hea asi üldse polegi, tihtipeale on palju effektiivsem veidi tahumatum* ja vabam* käitumine.

Ma arvan nii.

2rge vingerdage...viisakus on v2gagi konkreetne.

Vahest on kiusatus k2ituda "hammas hamba vastu" st ebaviisakusele ebaviisakalt. See ei t2henda, et ma seda n8 "kaine peaga" heaks kiidaks.

Ys tahumatult ja vabalt... Kuid ega me nii kaugele j6ua.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ys tahumatult ja vabalt... Kuid ega me nii kaugele j6ua.

Kuidas ei jõua kaugele? Peaksime ju algusesse tagasi jõudma aegadesse, kui intelligentsus tekkima hakkas, et sealt siis kunagi uuesti alustada. Väga pikk teekond ootab ees...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin v6ib r22kida ka yldisest k2itumiskultuurist.

Ma arvan, et v2iksemates spordiklubides on inimeste omavaheline suhtlemine rohkem yksteist arvestav, yksteist n2gev...

Hetkel k2in Revalis. Ma saan aru, et j6usaali osa on natuke liiga suur, et sinna sisenemisel sealolijatele tere ytelda, kuid riideruumi osa ei ole seda mitte. Kui ma sisenen kuskile...kauplusesse, kontorisse, riietusruumi, siis ma ka teretan myyjannat, kontorit88tajat, riietusruumis olijaid. Nad ei pea olema minu isiklikud tuttavad. Ma nimetan seda elementaarseks viisakuseks.

Kui ma l2hen kassasse maksma, siis minu kohus on enne tervitada jne jne.

Kui ma ei ole enam siseneja ja tuleb mulle vastu keegi tuttav siis tervitab tema mind esimesena juhul, kui ta on meesterahvas v6i ta on minust noorem. Seda enam, kui tegemist on minust noorema meesterahvaga...

Kas kodus enam vanemad ei kasvata lapsi?

Üldine käitumiskultuur on kultuuriti erinev. Tervitamine on minu meelest normaalne kui ma astun inimestega suhtlussituatsiooni. Jõusaalis teen ma seda siis kui suhtlen teenindajaga või soovin seda teha tuttavaga. Võõraid riietustruumis / saalis tervitada on minu arvates privaatsust häiriv - tunnen seda ise kui teised niiviisi teevad. Saali minnes olen juba riietusruumis väga "oma peas" ja kui võõrad mind tervitama hakkavad, siis see segab keskendumist.

Minu arvates on Eestis niimoodi kombeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×